نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 2030 از 2191 نخستنخست ... 103015301930198020202021202220232024202520262027202820292030203120322033203420352036203720382039204020802130 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 20,291 تا 20,300 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

نقل قول نوشته اصلی توسط NELDA نمایش پست ها
    سلام ممکنه اژانسی یا سایتی معرفی کنید که بلیط ارزونتر گیر بیاره؟ واقعا خیلی گرون شده بلیط من چند روزه دنبالشم گیر نمیاد.
    Regina ارزونترین نرخ رو برای ماه June بگید؟

من اگر با دوتا بار ۲۳ کیلو و یه کری تا تورنتو برم اگر اونجا با پرواز داخلی برم مقصدم با این بارهام قیمت بلیط چقدر در میاد؟ باتوجه به اینکه پروازهای داخلی اصلا بار ندارن و باید جریمه بدم
    حدود 4 میشه گرفت
    دو بلیت جدا جدا توصیه نمیشه

Junior Member

با سلام
    من تا حالا با این دو ایرلاین سفر نرفتم برای تورنتو بریتیش ایرویزبهتره یا آلیتالیا ؟
    ممنون میشم بهم بگید هر دوتارو برای 8 جون رزرو کردم تا فردا ساعت 10 وقت دارم رزرو بمونه
    سپاسگذارم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa77 نمایش پست ها
    با سلام
    من تا حالا با این دو ایرلاین سفر نرفتم برای تورنتو بریتیش ایرویزبهتره یا آلیتالیا ؟
    ممنون میشم بهم بگید هر دوتارو برای 8 جون رزرو کردم تا فردا ساعت 10 وقت دارم رزرو بمونه
    سپاسگذارم
    بریتیش یک بار 23 کیلو و الیتالیا دو بسته 23 کیلو رایگان بار می توانید در اکونومی با خود ببرید که فاکتور مهمی است. به جز آن زمانهای پرواز و توقف در کانکشن و همینطور ساعت رسیدنتان به مقصد را هم بررسی کنید. در شرایطی که بیش از یک بسته ندارید و برایتان بقیه فاکتورها تفاوتی ندارد و قیمتها در یک رده باشند بریتیش انتخاب مناسب تری است هرجند فرودگاه هیترو بزرگتر و زمان کانکشن بیشتری عموما نیاز دارید.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    بریتیش یک بار 23 کیلو و الیتالیا دو بسته 23 کیلو رایگان بار می توانید در اکونومی با خود ببرید که فاکتور مهمی است. به جز آن زمانهای پرواز و توقف در کانکشن و همینطور ساعت رسیدنتان به مقصد را هم بررسی کنید. در شرایطی که بیش از یک بسته ندارید و برایتان بقیه فاکتورها تفاوتی ندارد و قیمتها در یک رده باشند بریتیش انتخاب مناسب تری است هرجند فرودگاه هیترو بزرگتر و زمان کانکشن بیشتری عموما نیاز دارید.
    موفق باشید
    ضمن تایید بریتیش حدود یک هفته هست که میزان بار مجانی اش رو به دو بسته آپگرید کرده در مسیر ایران به کانادا

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    ضمن تایید بریتیش حدود یک هفته هست که میزان بار مجانی اش رو به دو بسته آپگرید کرده در مسیر ایران به کانادا
    پس در این صورت که بریتیش،حتما توصیه مناسب تری است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    مطمئنن شامل پرواز های code share نمیشه و ملاک آپریت کننده پرواز هست نه شماره پرواز code share agreement .
    موضوع دیگری که مهم هست اینه که ارکانادا اصطلاحن flag carrier کانادا هست یا همون ارلاین ملی کانادا .
    هر کشوری برای خودش یک flag carrier دارد تمام فرودگاه های اون کشور در واقع متعلق به ارلاین flag carrier اون کشور هستند. این یعنی تمامی ارلاین های دیگر فقط حکم یک مستاجر رو در فرودگاه دارند که هر آن ممکن هست صاحب خانه آنها رو بیرون بیاندازه و مجوز پروازشون رو کنسل کنه.
    حتی ارلاین های دیگه ی کانادایی شامل وست جت، ار ترانسات یا سان وینگ هم مستاجر ارکانادا هستند
    این رو توضیح دادم از نظر قدرت یک فلگ کرییر با ارلاین های موجود دیگه که اصلن در یک سطح نیستند.
    برای همین این قدرت رو داره که هر تسهیلات و امکاناتی رو که خودش بپسنده برای پرواز های خودش به صورت استثنایی فراهم کند.
    امکاناتی که ارلاین ها دیگر نخواهند داشت.
    پس دراین صورت دیگه نیاز نیست اولین استاپ در کانادا حداقل 3 ساعت فاصله داشته باشه اگر پروازمون ایرکانادا باشه ، درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mhp1374 نمایش پست ها
    پس دراین صورت دیگه نیاز نیست اولین استاپ در کانادا حداقل 3 ساعت فاصله داشته باشه اگر پروازمون ایرکانادا باشه ، درسته؟
    توی این حالت 2 ساعت شاید اوکی باشه

یا سلام خدمت همه دوستان . من پرواز برگشتم به کانادا 2 تا توفف توی اروپا داره. من ویزای شینگنم 5 روز قبل از سفرم باطل میشه. ایا الان نیاز به ویزای ترانزیت دارم و اینکه در صورت نیاز چقدر زمان خواهد برد گرفتت ویزا ترانزیت و از کدوم سفارت سریع تر خواهد بود. با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط elimo13739182 نمایش پست ها
    یا سلام خدمت همه دوستان . من پرواز برگشتم به کانادا 2 تا توفف توی اروپا داره. من ویزای شینگنم 5 روز قبل از سفرم باطل میشه. ایا الان نیاز به ویزای ترانزیت دارم و اینکه در صورت نیاز چقدر زمان خواهد برد گرفتت ویزا ترانزیت و از کدوم سفارت سریع تر خواهد بود. با تشکر
    دوستان کسی تجربه ویزای ترانزیت رو نداره منو راهنمایی کنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Veterinary Medicine

با سلام و احترام.
    من یک پرواز با هواپیمایی اتریشی از مبدا شیراز به مقصد وینیپگ گرفتم. تکه آخر پرواز با ایر کانادا و از تورنتو به وینیپگ هست. آیا در این قسمت پرواز که مقررات حمل بار مجاز رایگان، متفاوت هست بایستی مبلغی اضافه برای حمل بار تا وینیپگ به ایرکانادا پرداخت کنم ویا همان مقدار دو بار 23 کیلویی که از شیراز، هواپیمایی اتریشی در نظر میگیرد، در پرواز ایرکانادا هم اعمال می شود؟