نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 2054 از 2191 نخستنخست ... 105415541954200420442045204620472048204920502051205220532054205520562057205820592060206120622063206421042154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 20,531 تا 20,540 , از مجموع 21905

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    جناب پیرسون
    با سلام به نظر پرواز اکراینی به ایران هم از اکتبر لغو خواهد شد. حداقل در سایت رسمی اکراین ایرلاین امکان مشاهده و رزرو بلیطهایی پس از اکتبر (نوامبر به بعد) به مقصد تهران از تورنتو و سایر مبداها وجود ندارد.
    سلام
    پرواز کیف تورنتو هواپیمایی اوکراینی در واقع SEASONAL هست .
    با متوقف شدن این پرواز در پاییز و زمستان به کانادا به طبع مسیر تهران به تورنتو و بالعکس از بین خواهد رفت.

نقل قول نوشته اصلی توسط farzadsh نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز دقیقا مشکل من هم مربوط به ویزا ترانزیت در لندن و یا اروپا بود که متاسفانه هیچ آژانسی جواب 100% نداد و مجبور شدم در آخر پروازی رو انتخاب کردم که باید 32 ساعت بیدار باشم شیراز استانبول تورنتو ونکوور مقصد من ونکور بود و میخواستم با ترکیش از شیراز به استانبول و بعد به لندن یا فرانکفورت برم و از اونجا مستقیم به ونکور که در کل 6 ساعت بیشتر ترانزیت نداشت اما سراغ هر آژانس معرووف که میرفتم میگفتن این بلیط ریسک داره ما صادر نمیکنم . و میگفتن ممکن هست شما رو دیپورت کنند . بعد از اون رفتم دفتر ترکیش در شیراز در کمال تعجب اونا هم همین رو گفتن و ادعا میکردند خیلی ها با ویزای ویزیتوری میرن و بعد در کانکشن میگن پاس گم شده و پناهندگی و بقیه ماجرا .... حتی من گفتم ویزا مهاجرتی هست باز هم قبول نکردن و در اخر مجبور شدم سفر 32 ساعته رو انتخاب کردم
    با سلام
    قبلن هم گفتم راجع به ویزا ترانزیت آژانس های مسافرتی سورس خوبی نیستند و اطلاعاتشون کافی و دقیق نیست
    مفهوم عبور از مرز هوایی رو درک نمیکنند و همینطور موارد معافیت از ویزای ترانزیت رو نمیدونند
    راجع به دفتر ترکیش رو هم که فرمودید دو حالت داره
    اولن دفتر ترکیش در ایران اجازه صدور بلیت هایی که مسافر فقط تا اروپا با این ارلاین پرواز میکنه بعد ادامه اش با ارکانادا به کانادا هست رو به خاطر مارکتینگ خودش در POINT OF SALES ایران نمیده، یعنی نه خودش بلیت رو صادر میکنه و نه اجازه میده نماینده اش یعنی آژآنس های مسافرتی صادر کنند
    چون خود ترکیش پرواز داره به کانادا و دوست داره بلیت خودش فروش بره توی مسیری که خودش پرواز داره
    این نوع بلیت ها رو که فرمودید فقط ارکانادا صادر میکنه نه ترکیش بعد هم روی POINT OF SALES خارج از ایران صادر میشه یعنی توی دبی یا اروپا یا هر جایی دیگه غیر از ایران
    برای همین دفتر ترکیش یا اطلاع نداشته که مسافر مشکلی نداره یا اطلاع داشته و مقرضانه به خاطر همون موضوع مارکتینگش که توضیح دادم خدمتتون شما رو منصرف کنه از خرید این نوع بلیت و بلیت خودش رو به شما بفروشه
    کسی که ویزا کانادا رو داره توی انگلیس پناهنده نمیشه ، نظر قانون گذار هم همین بوده که برای اتباع ایرانی این نوع معافیت رو قائل شده برای همین بحثش بی مورد هست. کسی یا سورسی نمیتونه سخت گیرانه تر از قوانین ویزای ترانزیت انگلیس باشد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    این حقیقت نداره
    بلیت هنوز به ریال از مبدا ایران باز به صرفه هست
    تاریخ سفرتون کی هست؟!
    تو سپتامبر به من 18 ملیون قیمت دادید ولی خودم هزار و صد دلار خریدم

نقل قول نوشته اصلی توسط mary7789 نمایش پست ها
    تو سپتامبر به من 18 ملیون قیمت دادید ولی خودم هزار و صد دلار خریدم
    احتمالن روی لوفت هانزا بوده که کلاس های پروازیش بسته هست در حال حاضر
    ولی این به صورت جنرال نیست به صورت استثنایی پیش اومده
    بلیت لوفت هانزا ما 8 میلیون هم میشه گرفت هنوز رفت و برگشت که زیر 1000 دلار کانادا میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    "...ادعا میکردند خیلی ها با ویزای ویزیتوری میرن و بعد در کانکشن میگن پاس گم شده و پناهندگی و بقیه ماجرا ...."
    معنی این جمله اینستکه مسافر ایرانی دارای ویزای کانادا اگر مسیر تهران،استانبول، لندن، تورنتو را انتخاب کند ریسک بالایی دارد و احتمال اینکه در لندن درخواست پناهندگی کند و باقی ماجرا به قول ایشان هست ولی همان فرد اگر مسیر تهران، لندن ، تورنتو را انتخاب کند ریسک پایینی دارد که درخواست پناهندگی دهد و باقی ماجرا و به همین دلیل آژانسها برای آپشن اول ریسک نمیکنند! ولی آپشن دوم آزاد است. مگر اینکه کلا این آژانسها مسیر لندن را ریسک پذیر می دانند که در این صورت باید گفت به نظر قوانین ترانزیت لندن برای مسافر در آژانسهای شیراز کلا متفاوت از تهزان و سایر نقاط ایران است!
    به نظرم اگر پاسخ به سوال فوق را منطقی میبینید، به آژانس مورد نظر نیز می توانید اعتماد کنید. در صفحات قبل بحثهای مربوط به قانونی بودن و حتی روتین بودن این مسیر توسط دوستان مطرح شده و می توانید مراجعه نمایید. امکان صدور بلیط هم توسط جناب پیرسون در همین پستها تایید شد و البته علت عدم آشنایی برخی کارمندان آژانسها و حتی کانتر من ها در خصوص موارد مذکور و کیسهای احتمالی نیز مورد بحث قرار گرفت.
    هرچند برای بار اول و به دلیل حساسیت های احتمالی تحمل زمان و هزینه بیشتر برای مسیری یکسان ممکن است در مورد کیس شما انتخاب سیف تری بوده باشد ولی نباید این را به عنوان یک محدودیت قانونی در نظر گرفت. با محدودیتهای فعلی و آتی انتخاب ایرلاین و مسیر، برای اغلب افراد، قطعا باید بیشترین انتخاب ممکن و قانونی را به لحاظ زمان و هزینه را در یک مسیر مدنظر قرار داد.

من تا جایی که یادم هست کلا روال کار آژانس ها به این صورته که برای بعضی از کشورها توقف تعیین نمیکنن که انگلیس هم از قضا جزو این کشورهاست. دوست عزیزمون اگه برای مثلا مسیر استانبول- رم- تورنتو- ونکور درخواست میداد مطمئنا اون حرفای پناهندگی و این چیزا رو بهشون نمیزدن. انگلیس همیشه اینجوری بوده مسیرش
    هیچ آخرتی وجود نداره. در سراسر تاریخ حکومت ها با ابزاری به نام پرستش خدا بر مردم سواری کرده اند. بهشت و جهنم شما همین دنیا هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط soubasa نمایش پست ها
    من تا جایی که یادم هست کلا روال کار آژانس ها به این صورته که برای بعضی از کشورها توقف تعیین نمیکنن که انگلیس هم از قضا جزو این کشورهاست. دوست عزیزمون اگه برای مثلا مسیر استانبول- رم- تورنتو- ونکور درخواست میداد مطمئنا اون حرفای پناهندگی و این چیزا رو بهشون نمیزدن. انگلیس همیشه اینجوری بوده مسیرش
    کلن کسی نمیتونه فراتر از قانون باشه و برای خودش تفسیر های شخصی داشته باشه
    قوانین ویزای ترانزیت لندن به وضوح گفته که برای اتباع ایران اگر مقصد نهایی کانادا امریکا ژاپن استرالیا باشه میتونند از معافیت ویزای ترانزیت استفاده کنه
    کشورهای همسایه شمالی ایران آذربایجان و ارمنستان که البته اون ها هم نیاز به ویزای ورود به انگلستان دارند با این حال با داشتن هر نوع ویزای کشور ثالث میتونند در لندن توقف داشتند باشند حتی مقصد نهایی مسافر مثلن برزیل باشه یا مکزیک
    یعنی به اندازه کافی سختگیری شده برای اتباع ایرانی دیگه کسی نمیتونه از این سخترش کنه

Junior Member winsow آواتار ها

سلام دوستان
    یه سوالی داشتم، حداقل چقدر زمان layover برای اولین ورود به خاک کانادا، انجام کارای ویزای study permit لازمه؟
    آیا 3 ساعت کافیه؟
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط winsow نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوالی داشتم، حداقل چقدر زمان layover برای اولین ورود به خاک کانادا، انجام کارای ویزای study permit لازمه؟
    آیا 3 ساعت کافیه؟
    ممنونم
    سلام
    بله کافیه

Junior Member

سلام امروز ایمیل اومده از بریتیش ایر ویز که پرواز 9 oct شما از هیترو به تهران کنسل شده!!! چکار باید کرد؟! ( پرواز 24 sep به 8 oct از تهران به تورنتو از طریق هیترو بوده )

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezabagha نمایش پست ها
    سلام امروز ایمیل اومده از بریتیش ایر ویز که پرواز 9 oct شما از هیترو به تهران کنسل شده!!! چکار باید کرد؟! ( پرواز 24 sep به 8 oct از تهران به تورنتو از طریق هیترو بوده )
    سلام
    براتون پرواز جایگزین خواهند گرفت نگران نباشید