نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 2085 از 2191 نخستنخست ... 108515851985203520752076207720782079208020812082208320842085208620872088208920902091209220932094209521352185 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 20,841 تا 20,850 , از مجموع 21905

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

نقل قول نوشته اصلی توسط dian نمایش پست ها
    سلام جناب پیمان
    من پدربزرگ و مادربزرگم اواخر مارج از ایران دارن میان کانادا (تورنتو) . هردوشون سنشون بالاست و زبان هم بلد نیستن. من اولا با چه ایرلاینی براشون پرواز بگیرم راحتترن (الویتم راحتیشونه قیمت برام اولوبت بعدیه) و چه کار می تونم براشون بکنم که در هواپیما، ترانزیت و فرودگاه پیرسون مشکل کمتری داشته باشن بخصوص که انگلیسی تقریبا اصلا نمی دونن. موقع بلیط گرفتن باید درخواست خدمات خاصی بدم یا تو فرودگاه یا...؟
    سلام
    خب طبیعی هست راحتترین پرواز با کلاس بیزینس هست
    برای استاپ ها میشه در خواست ویلچر زد براشون

Junior Member

سلام جناب پیرسون برای پرواز هایی که دو تا بار 23 کیلو دارنو معیا وزن هست یا تعداد بسته هم ملاک قرار میگیره.
    مثلا یک بسته 46 کیلویی بجای دوتا 23 تایی.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Mercorius نمایش پست ها
    سلام جناب پیرسون برای پرواز هایی که دو تا بار 23 کیلو دارنو معیا وزن هست یا تعداد بسته هم ملاک قرار میگیره.
    مثلا یک بسته 46 کیلویی بجای دوتا 23 تایی.
    ممنون
    ملاک هم تعداد هست و هم وزن ، وقتی محدودیت میزارن یعنی سنگین تر از بیست و سه کیلو ( یا بعضی پروازها سی کیلو) مجاز نیست به علت محدودیت حمل بار توسط نیروی کار و همچنین محاسبات بار داخل هواپیما
    ویرایش توسط alikanosala : February 16th, 2019 در ساعت 05:52 PM

سلام جناب پیرسون. من و دختر چهارسالم ماه جون با ویزای ویزیتور قصد رفتن به تورنتو رو داریم. پدر و مادرم هم که سیتیزن کانادا هستن با ما همراهن. میخواستم سوال کنم ما کی بلیط تهیه کنیم به صرفه تره ؟ و چه ایرلاینی؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. بهتره از ایران بلیط تهیه کنیم یا بگیم خانواده که تورنتو هستن برامون تهیه کنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mojdeh_bajoo نمایش پست ها
    سلام جناب پیرسون. من و دختر چهارسالم ماه جون با ویزای ویزیتور قصد رفتن به تورنتو رو داریم. پدر و مادرم هم که سیتیزن کانادا هستن با ما همراهن. میخواستم سوال کنم ما کی بلیط تهیه کنیم به صرفه تره ؟ و چه ایرلاینی؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. بهتره از ایران بلیط تهیه کنیم یا بگیم خانواده که تورنتو هستن برامون تهیه کنن؟
    سلام
    هر چه زودتر بهتر
    پیام خصوصی بدید چک کنم براتون
    بلیت از مبدا ایران به ریال به صرفه هست نه دلار کانادا
    حتی اگر در مواردی که شخصی هزینه بلیت رو میخواد در کانادا پرداخت کنه برای شما به راحتی میتونه از طریق صرافی های ایرانی در کانادا ریال واریز کنه بر هر حسابی در ایران که چند ساعت بعد توی حساب هر شخصی میتونه باشه در ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سلام
    هر چه زودتر بهتر
    پیام خصوصی بدید چک کنم براتون
    بلیت از مبدا ایران به ریال به صرفه هست نه دلار کانادا
    حتی اگر در مواردی که شخصی هزینه بلیت رو میخواد در کانادا پرداخت کنه برای شما به راحتی میتونه از طریق صرافی های ایرانی در کانادا ریال واریز کنه بر هر حسابی در ایران که چند ساعت بعد توی حساب هر شخصی میتونه باشه در ایران
    ممنون از پاسختون. الان بهتون پیام خصوصی میدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr150 نمایش پست ها
    من دقیق متوجه موضوع نشدم. اگر کسی از ایران با یک استاپ در لندن بیاد به کانادا مشکلی نیست ولی اگر اول به ترکیه یا ارمنستان بره و از اونجا بخواد از طریق لندن به کانادا بیاد, اجازه نمیدن؟
    نه کلا دیگه ایرانی ها رو نمیزارن توی پروازهای بریتیش ایرویز که توی لندن استاپ چنج دارن رو سوار شن،حالاذفرقی ندارن از کجا،از ایران که کلا پرواز نداره دیگه و حالا اگه شما مثل دوست من تو ارمنستان کار هستید و می‌خواهید از اونجا با پرواز بریتیش ایرویز با استاپ چنج لندن برید کانادا بهتون اجازه سوار شدن با پاسپورت ایرانی نمیدن.

Junior Member

سلام
    میشه راهنمایی کنید
    من میخوام 20 فروردین بلیط بگیرم برای تورنتو دنبال پرواز ارزان قیمت با توقف کم هستم

پیشاپیش تشکر بابت راهنمایی

خانمی یا خانواده ای هست بخواهند در اواخر مارچ یا آوریل از تهران بیایند تورنتو که همسفر مادر من بشوند که انگلیسی بلد نیستند. لطفا خصوصی پیام بدهید ممنون
    Envoyé: 2011.1.8 Numéro de dossier : 2011.4.28 TCFQ : B1comprehension B2 Expression Ingénieur civil
    Lettre d`attente : 2013.11.25 Entrevue et reussite : 2014-5-29 Reçu par Sydney :2014-07-3 FN :2014-09-16 mis en jour et Médicale: 2014-11-03
    Médicale Envoyé : 2014-12-8 Visa : 2015-1-20

نقل قول نوشته اصلی توسط behruoz نمایش پست ها
    سلام
    میشه راهنمایی کنید
    من میخوام 20 فروردین بلیط بگیرم برای تورنتو دنبال پرواز ارزان قیمت با توقف کم هستم

پیشاپیش تشکر بابت راهنمایی
    تاریخ برگشت کی هست؟