نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 21 از 2191 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031711215211021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 21905

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره : قیمت بلیت، آژانس، شرکت های هواپیمایی، اضافه بار و (سوالات مرتبط با پرواز به کانادا )

کلا فرودگاه شارل دوگل ظاهرا هیچ گلی نداره. هم آفیسی من که خیلی شاکی بوده از این فرودگاه. به نظر من هیترو برای ترانزیت خیلی خوبه. مشکل خاصی هم نداره. فقط زمان بین پرواز ها رو بهتره زیر 2:30 ساعت انتخاب نکنین. هیترو بیشتر یه مرکز خرید بزرگه تا فرودگاه.کلی فروشگاه داره که میتونین وقت خودتون رو بگذرونین. البته خرید اصلا توصیه نمیشه ;D
    با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره : قیمت بلیت، آژانس، شرکت های هواپیمایی، اضافه بار و (سوالات مرتبط با پرواز به کانادا )

من هم از طریق آمستردام اومدم و هم این بار آخر از لندن . . خدا وکیلی من هم در لندن مشکلی نداشتم. البته من توصیه می کنم از آمستردام . . از طریق دوستان هم شنیدم پرواز الاتحاد که به صورت مستقیم هست به کانادا یا آمریکا پرواز خوبی هست.

کسانی که از آمستردام connection داشتند آیا ویزای ترانزیت رو خودشون گرفتند؟
    Applause dies away<br />Trophies gather dust <br />Winners are soon be forgotten<br />THINK AGAIN

Junior Member

خوبه گفتی آمستردام خوبه. من بدون هیچ اطلاعی اونجا رو انتخاب کردم. موقع عوض کردن هواپیما چه کارهایی باید انجام بشه؟ من هیچی نمیدونم

به شدت به دو تا بلیط تهران-ادمنتون نیاز مندیم. احیانا کسی بلیط رزرو نداره که نخواد بره؟

Junior Member

سلام دوستان............
    لطفا یه راهنمایی بدین که دارام از استرس میمیرم....
    من یه بلیط واسه ونکوور گرفتم................. تهران به لندن با ایران ایر............... لندن به ونکوور با کانادا ایر........ بارها رو و وسایلم رو قراره تو ونکوور تحویل بگیرم........ ولی نکته اینجاس که من فقط یک ساعت و نیم در لندن توقف خواهم داشت............. حالا احتمال داره من پروازه بعدی خودمو نرسم؟؟؟؟؟؟؟
    اگه نرسم چه اتفاقی میافته؟ آژانس هواپیمایی میگه که با پرواز بعدی ونکوور میری........... ولی پرواز بعدی ونکوور ممکنه چند ساعت یا چند روز بعد باشه؟ این زمان رو من باید کجا باشم؟؟؟؟ به نظر شما من بلیط خودم رو پس بدم (با صد هزار تومان ضرر) و یکی دیگه پیدا کنم؟؟؟
    البته همین رو هم با هزار تا زجمت پیدا کردم.........

خواهش میکنم که راهنماییم کنید.........

............ بوق نزن... شاگردم خوابه.......

فرودگاه هیترو (لندن) اجازه نمی ده که فاصله بین پروازهای بین المللیت کمتر از 3 ساعت باشه. بار که هیچی... ممکنه خودت رو هم نظارن بری. به نظر من برو عوض کن خیال خودتو راحت کن.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nnimaa
    فرودگاه هیترو (لندن) اجازه نمی ده که فاصله بین پروازهای بین المللیت کمتر از 3 ساعت باشه.
    تا جایی که میدونم این حرف شما درست نیست
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

ممکنه. من تا حالا سعی نکردم این کارو بکنم. شما از کجا می دونی که درست نیست؟ من از 2تا آژانس که آشنام بودن پرسیدم.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nnimaa
    ممکنه. من تا حالا سعی نکردم این کارو بکنم. شما از کجا می دونی که درست نیست؟ من از 2تا آژانس که آشنام بودن پرسیدم.
    من چندین نفر رو میشناسم بلیطشون 2 ساعت فاصله داره. خودم هم از آژانس سوال کردم گفت بلیط اگه زیر 1 ساعت باشه فاصلش خودبخود باطل میشه ولی بیشتر موردی نداره
    2 ساعت رو میدونم که اصلا مشکلی نداره ولی 1.5 هم فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور