نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 2106 از 2191 نخستنخست ... 11061606200620562096209720982099210021012102210321042105210621072108210921102111211221132114211521162156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21,051 تا 21,060 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

من نیوکامر هستم و هفته پیش برای بار اول وارد کانادا شدم. منتظر کارت prنمیتونم بشم و میخام برگردم ایران. آیا نیاز به ویزای ترانزیت دارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Missii نمایش پست ها
    من نیوکامر هستم و هفته پیش برای بار اول وارد کانادا شدم. منتظر کارت prنمیتونم بشم و میخام برگردم ایران. آیا نیاز به ویزای ترانزیت دارم؟
    باید بعد از خارج شدن از کانادا و قبل از سفر مجدد به کانادا از این لینک درخواست تراول داکیومنت سابمیت کنید.

https://www.canada.ca/en/immigration...-document.html

Junior Member

منظورم سفر دوباره به کانادا نیست. الان از تورنتو بدون کارت pr راه بیفتم بخوام با لوفتانزا برم ایران، تو فرانکفورت ویزای ترانزیت لازم هست یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Missii نمایش پست ها
    منظورم سفر دوباره به کانادا نیست. الان از تورنتو بدون کارت pr راه بیفتم بخوام با لوفتانزا برم ایران، تو فرانکفورت ویزای ترانزیت لازم هست یا نه؟
    نه نیازی نیست
    فقط اگر دم کانتر چک این ازتون سوال جواب کردند بفرمایید I am resident of Iran

Junior Member

سلام دوستان
    من با ویزای دانشجویی ساکن سنت پترزبورگ روسیه هستم، و برای ادامه تحصیل می خواهم به کانادا برم. متاستفانه از روسیه به تورنتو پرواز مستقیم وجود نداره و من یابد حداقل یک توقف داشته باشم. در سابت علی بابا نوشته شده: " در صورتی که شروع سفر از ایران نباشد (مانند استانبول ) و ترانزیت در حوزه ی شنگن و لندن داشته باشند نیز ایرلاین‌ها اجازه پرواز نخواهد داد، لذا در صورت تمایل مسافر به خرید این پرواز علی بابا هیچ گونه مسئولیتی در این رابطه ندارد." ولی در سایت .schengenvisainfo.com چنین موردی که اگر مبدا ایران نباشد نمی توان در شنگن ترانزیت کرد اشاره نشده. می خواستم سوال کنم در این رابطه کسی اطلاعاتی داره؟

Junior Member

با سلام
    ممنون جناب پیرسون بابت راهنمایی تون.
    من برای مادرم یک بلیت خریدم با مسیر تهران-استانبول-لندن-تورنتو.
    با ارلاین ترکیش، ترکیش و ارکانادا
    از سایتهای آنلاین network flight خریدم که امکان هیچ تغییر یا کنسلی نداره.
    این بلیت الان مشکل داره؟ میشه راهنمایی کنید باید چه کار کرد؟
    بعضی ها گفتن برای استاپ دوم ویزای ترنزیت شنگن گرفتن از ویزا متریک. به نظرتون با وجود اینکه لندن شنگن نیست این ویزا رو بگیریم؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Redghost3 نمایش پست ها
    با سلام
    بعضی ها گفتن برای استاپ دوم ویزای ترنزیت شنگن گرفتن از ویزا متریک. به نظرتون با وجود اینکه لندن شنگن نیست این ویزا رو بگیریم؟
    محض کنجکاوی میپرسم. چی باعث شده بعضیها فکر کنن برای ترانزیت در فرودگاهی در کشور انگلیس لازمه ویزای ترانزیت فرودگاهی در کشور مثلا آلمان رو گرفت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ahaj نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من با ویزای دانشجویی ساکن سنت پترزبورگ روسیه هستم، و برای ادامه تحصیل می خواهم به کانادا برم. متاستفانه از روسیه به تورنتو پرواز مستقیم وجود نداره و من یابد حداقل یک توقف داشته باشم. در سابت **** نوشته شده: " در صورتی که شروع سفر از ایران نباشد (مانند استانبول ) و ترانزیت در حوزه ی شنگن و لندن داشته باشند نیز ایرلاین‌ها اجازه پرواز نخواهد داد، لذا در صورت تمایل مسافر به خرید این پرواز *** هیچ گونه مسئولیتی در این رابطه ندارد." ولی در سایت .schengenvisainfo.com چنین موردی که اگر مبدا ایران نباشد نمی توان در شنگن ترانزیت کرد اشاره نشده. می خواستم سوال کنم در این رابطه کسی اطلاعاتی داره؟
    سلام
    چون قوانین فروم را شما رعایت نمیفرمایید و سایت های فروش بلیت رو نام میبرید که خودشون تازه صادر کننده ی بلیتی نیستند و فقط صرفن لینکی هستند روی سایت های دیگه که اطلاعات اشتباه هم میذارند روی وبسایتشون و نقش بفروش و فرار کن به صورت آنلان را فقط بازی میکنند به عنوان ریفرنس قرار میدید و به بقیه معرفی میفرمایید ما را از راهنمایی کردن معذور بدارید

نقل قول نوشته اصلی توسط Redghost3 نمایش پست ها
    با سلام
    سلام
    بلیت مشکلی نداره و مسیر هم مشکلی نیست نیاز به ویزای ترانزیت هم نیست ولی متاسفانه فرودگاه استانبول به صورت فراقانونی اجازه ادامه ی سفر رو به مسافرینی به مسیر مشابه نداده
    اگر واقعن بلیت غیر قابل استرداد هست بفرمایید امتحان کنند مسیر رو حداقل به آزمایشش میارزه با توجه به سن شون ممکنه اجازه بدند پرواز کنند.
    ویزای شنگن ارتباطش با با ویزای انگلیس مثل ارتباط ویزای تایلند با انگلیس هست

Junior Member

دوستان سلام. من اواسط جولای با ویزای تحصیلی با پرواز اطلس گلوبال و klm از تهران به مونترال میرم. این پرواز دو توقف در استانبول و آمستردام داره. آیا مشکلی برای پرواز من پیش میاد؟ چون دوستان میگن هواپیمایی اطلس گلوبال اجازه پرواز به خاطر ترانزیت در حوزه شنگن نمیده. ممنون میشم از راهنماییتون.