نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 2119 از 2191 نخستنخست ... 11191619201920692109211021112112211321142115211621172118211921202121212221232124212521262127212821292169 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21,181 تا 21,190 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

همچنین یک سوال دیگه
    من دانشگاهم در ایالت بریتیش کلمبیا هست و میخوام پروازم و ورودم از سمت تورنتو باشه. به مشکل خاصی بر نمی خورم؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط amin7723 نمایش پست ها
    سلام . وقتتون به خیر
    من در حال حاظر در ترکیه زندگی می کنم و ویزای دانشجویی کانادا گرفتم. میخواستم بلیط خریداری کنم ولی خیلی اخبار ضد و نقیض از همه میشنوم
    میخواستم ببینم اگر پروازم از استانبول به کانادا باشه (Lot airline) یک توقف ۱ ساعته در varsaw - poland بخورم و بعد با ایر کانادا برم تورنتو امکانش هست به مشکلی بخورم؟
    یا یک بلیط دیگه هم هست که استاپش در پراگ میخوره اونم حدود ۱ ساعت توقف میخوره
    بی نهایت ممنون از کمکتون

اطلاعات سایت اتحادیه اروپا
    Airport transit
    Citizens of some countries must hold an airport transit visa when transiting through the international parts of airports situated in any of the Schengen States

حتی برای ترانزیت های زیر ۶ ساعت؟

نه مشکل خاصی نیست.
    اما من توصیه می کنم از سمت شرق سفر کنین اگر عازم بریتیش کلمبیا هستید. مثلا پرواز تهران به مقصدی در چین و بعد از اونجا به ونکوور. میدونین چقدر در زمان پرواز صرفه جویی می کنین؟؟
    همچنین یک سوال دیگه
    من دانشگاهم در ایالت بریتیش کلمبیا هست و میخوام پروازم و ورودم از سمت تورنتو باشه. به مشکل خاصی بر نمی خورم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pesar_Ca نمایش پست ها
    Airport transit
    Citizens of some countries must hold an airport transit visa when transiting through the international parts of airports situated in any of the Schengen States
    اینو خوندم ولی میبنم که بعضی از دوستان استاپ شون توی اتریش و لهستان هست و بدون ویزای ترانزیت دارند میرند

Junior Member

نه مشکل خاصی نیست.
    اما من توصیه می کنم از سمت شرق سفر کنین اگر عازم بریتیش کلمبیا هستید. مثلا پرواز تهران به مقصدی در چین و بعد از اونجا به ونکوور. میدونین چقدر در زمان پرواز صرفه جویی می کنین؟؟
    اولیت اولم پول هست تا زمان - همچنین پرواز هایی که دارم چک میکنم به سمت تورنتو - ۱۲-۱۶ ساعت هست کلا و طول پرواز و لی اور خیلی برام سخت نیست

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    کسی نگفته از اروپا نمیتونید برید
    مشکل موقعی هست که دو تا توقف در شنگن دارید و یا تو مسیرتون بعد از استانبول توی اروپا توقف دارید
    جناب پیرسون

حتی برای کسانی که اقامت دانشجویی ترکیه رو دارند پرواز از استانبول به تورنتو با یک توقف در اروپا مشکل ساز هست؟
    با ایرکانادا چطور؟ (البته الان نگاه کردم ذاتا پرواز اول نوشته تورکیش ایرلاین انجام میده باز)

Airport transit
    Citizens of some countries must hold an airport transit visa when transiting through the international parts of airports situated
    in any of the Schengen States
    اینو خوندم ولی میبنم که بعضی از دوستان استاپ شون توی اتریش و لهستان هست و بدون ویزای ترانزیت دارند میرند

به قسمت exemption ها هم یه نگاهی بیاندازید:
    Airport Transit Schengen Visa Exempt Categories

You may be exempt from the airport visa requirement, even if you belong to any of the above listed countries, if you:

• hold a diplomatic passport
    • are a family member of a citizen of the EU, EEA or Switzerland
    • hold a valid visa issued by a Schengen state, a Member State of the European Union or the European Economic Area, Canada, Japan or the United States
    • hold a valid residence permit issued by a Schengen state, a Member State of the European Union or the European Economic Area, the Principality of Andorra, Canada, Japan, Republic of San Marino, or the United States
    • are a flight crew member national of a contracting party to the Chicago Convention on International Civil Aviation

https://www.schengenvisainfo.com/transit-schengen-visa/
    از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی معذورم. به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.
    لینک دسترسی به مقررات فروم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sahandfb نمایش پست ها
    به قسمت exemption ها هم یه نگاهی بیاندازید:
    Airport Transit Schengen Visa Exempt Categories

You may be exempt from the airport visa requirement, even if you belong to any of the above listed countries, if you:

• hold a diplomatic passport
    • are a family member of a citizen of the EU, EEA or Switzerland
    • hold a valid visa issued by a Schengen state, a Member State of the European Union or the European Economic Area, Canada, Japan or the United States
    • hold a valid residence permit issued by a Schengen state, a Member State of the European Union or the European Economic Area, the Principality of Andorra, Canada, Japan, Republic of San Marino, or the United States
    • are a flight crew member national of a contracting party to the Chicago Convention on International Civil Aviation

https://www.schengenvisainfo.com/transit-schengen-visa/
    با تشکر از قرار دادن لینک
    علت گیر دادن ترکیش ایرلاین چی هست اون وقت؟ اصولا نباید گیر بده نمیتونه فراقانونی عمل بکنه که

سلام. من ویزای دانشجویی کانادا رو گرفتم و قبلا هم ویزای توریستی داشتم که سفری نداشتم به کانادا. خیال دارم هفته آینده برم مونتریال.هواپیمایی ها مطالبی در مورد ویزا شنگن و ویزای ترانزیت میگن که من رو گیج کرده. از طرفی به خاطر مضیقه مالی برام مهمه که با اطلس گلوبال و KLM سفر کنم.جسارتا سوال من به ترتیب اینه:
    1.تفاوت ویزای شنگن با ویزای ترانزیت کشور توقف چیه و آیا این ها همپوشانی دارند(به عنوان مثال در آمستردام)
    2. درصورت نبود ویزای شنگن یا ترانزیت با توجه به دانشجویی بودن من امکان ایجاد مشکل در استامبول چقدر هست(من 33 ساله و مجردم و تا حالا فقط دوبار به ترکیه سفر کردم)
    3. امکان خرید بلیط این ایرلاین از طریق کارت های بین المللی هست یا نه(من پولی در ایران ندارم و خواهرم قراره برام بلیط بخره که مقیم کانادا هست)
    4. مورد بالا رو از چه سایتی امکانپذیره و آیا اون سایت ها قیمت هایی مشابه با سایت های ایرانی دارند؟
    5. چرا پرواز های ترکیش میشکل ویزا شنگن یا ترانزیت ندارند ولی KLM رو شما دارای ریسک میدونین.این ها مگه یه مسیر رو طی نمیکنن؟آیا مسئله تحویل بار تو استامبول مطرحه؟
    6. اگه تو استامبول دچار مشکل شدم از چه کسی یا شماره ای کمک بگیرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    با تشکر از قرار دادن لینک
    علت گیر دادن ترکیش ایرلاین چی هست اون وقت؟ اصولا نباید گیر بده نمیتونه فراقانونی عمل بکنه که
    با احترام ارجاع میدم شما رو به دو پست از پستهای قبلی جناب Pearson گرامی در همین مورد:

اینجا و اینجا

و همینطور پستهای قبلی ایشون و کاربران دیگر

موفق باشید
    از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی معذورم. به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.
    لینک دسترسی به مقررات فروم