نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 2151 از 2191 نخستنخست ... 1151165120512101214121422143214421452146214721482149215021512152215321542155215621572158215921602161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21,501 تا 21,510 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

نقل قول نوشته اصلی توسط OMID-313 نمایش پست ها
    الان اگه یک نفر ایرانی سیتیزن کانادا، بخاد از کانادا بیاد ایران، نزدیکترین پرواز برای چه تاریخی حدس میزنید میتونه بگیره؟
    همانجور که دوستان فرمودند هر شب میتونه پرواز کنه با قطری به ایران

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    طبق آخرین بخشنامه بدون جریمه کنسل میشه البته برای پرواز هایی که کنسل شده است
    اگر پرواز شما کنسل نشده شامل مقرارت بلیت خواهد شد و باید جریمه پرداخت بفرمایید
    فقط مشکلی که هست معلوم نیست کی هزینه بلیت رو ایرلاین میتونه استرداد کنه
    ممنونم. مشکلی که هست اینه که هرچی میگردم آخرین بخشنامه رو پیدا نمیکنم. حتی توی خود سایت لوفتهانزا هم درباره پروازهایی که تا 15 می هستند گزینه های ممکن رو داده. مثل اینکه فرض کرده بعد از این تاریخ پروازها برقراره که ممکنه برای اکثر کشورها درست باشه. ولی توی جدول زمانی پروازهاش از تهران هیچ پروازی در ماههای می و جون وجود نداره و اولین پرواز فعلا از 2 جولای هست. بنابراین برای کسی که پروازی در نیمه دوم می داره (و تقریبا مطمئنم که کنسل شده) هیچ گزینه ای نداره.
    مساله دیگه اینکه در سایت لوفتهانزا امکان استرداد بلیط (چه از سایت خریده باشید چه از آژانس هواپیمایی) بصورت آنلاین و گرفتن ووچر به جای پول بلیط (اگر از آژانس خریده باشید و پول بخواهید باید به آژانس مراجعه کرد) وجود داره. تنها چیزی که برای ووچر لازمه نام خانوادگی، شماره پرواز و ایمیل برای دریافت ووچر هست.
    حالا سوالی که دارم:
    1- آیا این امکان برای ایرانیها هم وجود داره؟ چون قاعدتا این سه فاکتور رو دارند. من چیزی راجع به متفاوت بودن این روش برای بعضی کشورها ندیدم. از این جهت میپرسم چون آژانس گفته امکان گرفتن ووچر برای ایران وجود نداره.
    2- درصورت مثبت بودن پاسخ پرسش قبلی، نحوه استفاده از این ووچر در سفر بعدی چطور هست؟

متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    ممنونم. مشکلی که هست اینه که هرچی میگردم آخرین بخشنامه رو پیدا نمیکنم. حتی توی خود سایت لوفتهانزا هم درباره پروازهایی که تا 15 می هستند گزینه های ممکن رو داده. مثل اینکه فرض کرده بعد از این تاریخ پروازها برقراره که ممکنه برای اکثر کشورها درست باشه. ولی توی جدول زمانی پروازهاش از تهران هیچ پروازی در ماههای می و جون وجود نداره و اولین پرواز فعلا از 2 جولای هست. بنابراین برای کسی که پروازی در نیمه دوم می داره (و تقریبا مطمئنم که کنسل شده) هیچ گزینه ای نداره.
    مساله دیگه اینکه در سایت لوفتهانزا امکان استرداد بلیط (چه از سایت خریده باشید چه از آژانس هواپیمایی) بصورت آنلاین و گرفتن ووچر به جای پول بلیط (اگر از آژانس خریده باشید و پول بخواهید باید به آژانس مراجعه کرد) وجود داره. تنها چیزی که برای ووچر لازمه نام خانوادگی، شماره پرواز و ایمیل برای دریافت ووچر هست.
    حالا سوالی که دارم:
    1- آیا این امکان برای ایرانیها هم وجود داره؟ چون قاعدتا این سه فاکتور رو دارند. من چیزی راجع به متفاوت بودن این روش برای بعضی کشورها ندیدم. از این جهت میپرسم چون آژانس گفته امکان گرفتن ووچر برای ایران وجود نداره.
    2- درصورت مثبت بودن پاسخ پرسش قبلی، نحوه استفاده از این ووچر در سفر بعدی چطور هست؟

متشکرم

نه تنها پرواز های ماه می و جون اتریشی/لوفت هانزا به ایران کنسله بلکه بهم دیروز خبر رسید که جولای هم کنسله
    یعنی روی این دو ایرلاین برای ماه جولای هم حساب باز نفرمایید
    بله سیستم کوپن، ووچر یا EMD برای ایران هم وجود داره منتها من نظر خوبی راجع بهش ندارم یکی به دلیل اینکه ممکنه محدودیت زمانی روی این سیستم بذارند و اگر شما موفق نشید توی بازه ی خاصی ازش استفاده بفرمایید بسوزه امتیازتون و دومی هم تقریبن همون دلیل اول هست که شانس ریفاند بلیت به خاطر تبدیل شدن به ووچر از دست بدید برای همیشه
    یعنی اگر بلیت رو همینطور ولش کنید به امان خدا بهتره از ووچر هست به نظر بنده

Senior Member

کنسلی پروازها بخاطر کروناست یا آسمان نا امن و پتیشن مربوط به اون؟
    امضا نامرئی

ApplyAbroad Hero

نه تنها پرواز های ماه می و جون اتریشی/لوفت هانزا به ایران کنسله بلکه بهم دیروز خبر رسید که جولای هم کنسله
    یعنی روی این دو ایرلاین برای ماه جولای هم حساب باز نفرمایید
    بله سیستم کوپن، ووچر یا EMD برای ایران هم وجود داره منتها من نظر خوبی راجع بهش ندارم یکی به دلیل اینکه ممکنه محدودیت زمانی روی این سیستم بذارند و اگر شما موفق نشید توی بازه ی خاصی ازش استفاده بفرمایید بسوزه امتیازتون و دومی هم تقریبن همون دلیل اول هست که شانس ریفاند بلیت به خاطر تبدیل شدن به ووچر از دست بدید برای همیشه
    یعنی اگر بلیت رو همینطور ولش کنید به امان خدا بهتره از ووچر هست به نظر بنده
    مرسی از راهنماییتون. به مساله عدم امکان ریفاند پس از تبدیل به ووچر فکر نکرده بودم.

پی نوشت: البته در بدترین سناریو میشه با اون ووچر یک بلیط خرید بعد با پرداخت هزینه کنسلی (مثلا 50 دلار) مابقی پول رو پس گرفت, درسته؟
    ویرایش توسط sh00ca : May 17th, 2020 در ساعت 08:05 AM

Junior Member

سلام جناب پیرسون
    امروز تورکیش تا تاریخ 1 جون را کنسل کرد و من بلیطی که از طریق Aeroplan rewards flight برای ۳۱ می گرفته بودم بدون جریمه ریفاند شد.
    الان تورکیش برای جون میفروشه ولی Aeroplan برای جولای داره .
    من میخواستم نظر شخصی شما رو بپرسم. آیا به نظر شما تورکیش جون شروع میکنه؟

سؤال دوم اگر از وبسایت تورکیش بلیط با کارت شتاب بگیرم آیا فرقی با اینکه از آژانس تو تهران بگیریم داره؟ از نظر ریفاند در صورت کنسلی؟
    من تورنتو هستم و بلیط برای مادرم هست که تهرانه و می خواد بیاد تورنتو.
    با تشکر فراوان!
    مدارک:نوامبر2010-فایل نامبر:3مارچ2011-ورشو:12اپریل-ایمیل پلیس:23می-پلیس در ورشو:14جولای-مدیکال:7سپتامبر-مدیکال لندن:14 سپتامبر-ایمیل فراموش شدن فشارخون:16نوامبر-دوباره مدیکال:20نوامبر-دوباره مدیکال به لندن:24نوامبر-مدیکال در ایکیس 5دسامبر2011 -پاس رکوئست 17آوریل-فرستادن پاس 18 آوریل-دریافت پاس 14می-لندینگ 12 آکوست 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط candid نمایش پست ها
    کنسلی پروازها بخاطر کروناست یا آسمان نا امن و پتیشن مربوط به اون؟
    روی ایرلاین لوفت هانزا ترکیبی از همه اش

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    مرسی از راهنماییتون. به مساله عدم امکان ریفاند پس از تبدیل به ووچر فکر نکرده بودم.

پی نوشت: البته در بدترین سناریو میشه با اون ووچر یک بلیط خرید بعد با پرداخت هزینه کنسلی (مثلا 50 دلار) مابقی پول رو پس گرفت, درسته؟
    نه ووچر ممکنه دیگه ریفاندبل نباشه
    دقیقن البته اطلاع ندارم

نقل قول نوشته اصلی توسط deleter نمایش پست ها
    سلام جناب پیرسون
    امروز تورکیش تا تاریخ 1 جون را کنسل کرد و من بلیطی که از طریق Aeroplan rewards flight برای ۳۱ می گرفته بودم بدون جریمه ریفاند شد.
    الان تورکیش برای جون میفروشه ولی Aeroplan برای جولای داره .
    من میخواستم نظر شخصی شما رو بپرسم. آیا به نظر شما تورکیش جون شروع میکنه؟

سؤال دوم اگر از وبسایت تورکیش بلیط با کارت شتاب بگیرم آیا فرقی با اینکه از آژانس تو تهران بگیریم داره؟ از نظر ریفاند در صورت کنسلی؟
    من تورنتو هستم و بلیط برای مادرم هست که تهرانه و می خواد بیاد تورنتو.
    با تشکر فراوان!
    سلام
    اولن روی ایرلاینی که پرواز نمیکنه در حال حاضر هیچ بلیتی نگیرید
    اگر مسئله خرید بلیت هست
    ایرلاینی که پرواز نمیکنه ایرلاین مرده هست
    از نظر من فروش بلیت روش بی معنا هست مگر اینکه بخواهید روی نرخش قمار کنید
    تا اونجایی که ما اطلاع داریم پلنی ترکیش برای پرواز تا ماه جولای به ایران نداره هرچند توی سیستم از اول جون میشه بلیت صادر کرد ولی در عمل پروازی نیست
    راجع سوال دومتون بهتره از آژانس بگیرید چون دفاتر ایرلاین حتی تلفن و ایمیل هم پاسخگو نیستند و همه فراری هستند در حال حاضر
    تراول بن هم در نظر داشته باشید وقتی تا 30 جون ممنوعیت سفر هست برای چی میخواهید بلیت براشون توی جون بگیرید؟!

Junior Member

سلام
    اولن روی ایرلاینی که پرواز نمیکنه در حال حاضر هیچ بلیتی نگیرید
    اگر مسئله خرید بلیت هست
    ایرلاینی که پرواز نمیکنه ایرلاین مرده هست
    از نظر من فروش بلیت روش بی معنا هست مگر اینکه بخواهید روی نرخش قمار کنید
    تا اونجایی که ما اطلاع داریم پلنی ترکیش برای پرواز تا ماه جولای به ایران نداره هرچند توی سیستم از اول جون میشه بلیت صادر کرد ولی در عمل پروازی نیست
    راجع سوال دومتون بهتره از آژانس بگیرید چون دفاتر ایرلاین حتی تلفن و ایمیل هم پاسخگو نیستند و همه فراری هستند در حال حاضر
    تراول بن هم در نظر داشته باشید وقتی تا 30 جون ممنوعیت سفر هست برای چی میخواهید بلیت براشون توی جون بگیرید؟!

خیلی ممنون ولی متاسفانه قبل از اینکه شما جواب بدید ما از آژانس بلیت برای ۱۱ جون خریدیم

آیا به نظر شما پول رو میشه پس گرفت ؟

تراول بن شامل مادر من نمیشه و معاف هستش چون پرونده اش قبل از ۱۸ مارچ تائید شده.

به هر حال ممنون از راهنمایتون !!
    مدارک:نوامبر2010-فایل نامبر:3مارچ2011-ورشو:12اپریل-ایمیل پلیس:23می-پلیس در ورشو:14جولای-مدیکال:7سپتامبر-مدیکال لندن:14 سپتامبر-ایمیل فراموش شدن فشارخون:16نوامبر-دوباره مدیکال:20نوامبر-دوباره مدیکال به لندن:24نوامبر-مدیکال در ایکیس 5دسامبر2011 -پاس رکوئست 17آوریل-فرستادن پاس 18 آوریل-دریافت پاس 14می-لندینگ 12 آکوست 2012