نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 2156 از 2191 نخستنخست ... 1156165620562106214621472148214921502151215221532154215521562157215821592160216121622163216421652166 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21,551 تا 21,560 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

نقل قول نوشته اصلی توسط arez0u نمایش پست ها
    سلام،ایشون پی ار بودن؟ پروازای ترکیش از استانبول به تورنتو هنوز باز نیست یا خودتون این مسیروانتخاب کردین..
    از ایران به ترکیه پرواز نیست، باز شدن پرواز استانبول به تورنتو چه تاثیری تو برنامه ایشون میتونه داشته باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Iggy نمایش پست ها
    از ایران به ترکیه پرواز نیست، باز شدن پرواز استانبول به تورنتو چه تاثیری تو برنامه ایشون میتونه داشته باشه؟
    اینکه اگه ایران به ترکیه هم باز بوده،پروازه یک استاپ تهران استانبول تورنتو هم اپشن مناسبی خواهد بود،نسبت به روتی که ایشون رفتن.بنده ام نمیدونستم پرسیدم ببینم اون روت هنوز مشکل داره که گویا بله هنوز ترکیش انجام نمیشه،چون گفتن پروازیکه گرفتن رفته مونترال ازونجا رفته تورنتو.

اینکه اگه ایران به ترکیه هم باز بوده،پروازه یک استاپ تهران استانبول تورنتو هم اپشن مناسبی خواهد بود،نسبت به روتی که ایشون رفتن.بنده ام نمیدونستم پرسیدم ببینم اون روت هنوز مشکل داره که گویا بله هنوز ترکیش انجام نمیشه،چون گفتن پروازیکه گرفتن رفته مونترال ازونجا رفته تورنتو.
    هر بلیتی بین یک جفت شهر هست همیشه.
    بلیت تهران به تورنتو به قطری با دو توقف نسبت به خرید دو بلیت جدای تهران به استانبول بعد استانبول به تورنتو ارجحیت داره و قابل مقایسه نیست.
    توی دوران کرونا بنده شاهد بودم میلیون ها دلار بلیت ایرانی های برای خرید بلیت های جدا جدا توی این مسیر از بین رفت به دلیل بسته بودن مرز ایران و ترکیه.
    شما با چهار تا توقف یک بلیت واحد به شهر مقصدتون داشته باشید بهتر هست پروازی هست با یک توقف ولی دو بلیت جدا جدا مخصوصن توی دوران غیر قابل پیشبینی حال حاضر که پرواز ها مرتب در حال کنسل شدن و تغییراتی برنامه پروازی هستند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    هر بلیتی بین یک جفت شهر هست همیشه.
    بلیت تهران به تورنتو به قطری با دو توقف نسبت به خرید دو بلیت جدای تهران به استانبول بعد استانبول به تورنتو ارجحیت داره و قابل مقایسه نیست.
    توی دوران کرونا بنده شاهد بودم میلیون ها دلار بلیت ایرانی های برای خرید بلیت های جدا جدا توی این مسیر از بین رفت به دلیل بسته بودن مرز ایران و ترکیه.
    شما با چهار تا توقف یک بلیت واحد به شهر مقصدتون داشته باشید بهتر هست پروازی هست با یک توقف ولی دو بلیت جدا جدا مخصوصن توی دوران غیر قابل پیشبینی حال حاضر که پرواز ها مرتب در حال کنسل شدن و تغییراتی برنامه پروازی هستند.
    اقای پیرسون همیشه همیشه سالیان زیاد شما اطلاعات عالی دادین و میدین..نظری دارین که تهران استانبول ایرلاین ترکیش به کانادا حدودا کی ممکنه دوباره روتین انجام بشه؟حدسی گمانی طبق مشاهداتون و کنسل کردنای ترکیش

اقای پیرسون همیشه همیشه سالیان زیاد شما اطلاعات عالی دادین و میدین..نظری دارین که تهران استانبول ایرلاین ترکیش به کانادا حدودا کی ممکنه دوباره روتین انجام بشه؟حدسی گمانی طبق مشاهداتون و کنسل کردنای ترکیش
    ما فایلی که از هواپیمایی ترکیش داشیتم از دو ماه قبل نشان میداد که هیچ پلنی برای پرواز به ایران حدالقل تا ماه آگست نداشته
    کنفرانس خبری دو وزیر خارجه ی ایران و ترکیه مبنی بر بازگشایی مرزهای دو کشور درست سر این تاریخ هم گواهی بود از صحت این فایل که ترکیه علاقه ای برای بازگشایی مرزهاش حداقل تا ماه آگست با ایران ندارد

به نظر من باز برقراری پرواز بستگی به مسئله ی ممنوعیت های سفر هم داره
    اگر کانادا ممنوعیت سفری که فعلن تا تاریخ 30 جون وضع کرده رو تمدید کنه ممکنه ایرلاین های به دلیل نداشتن مسافر رقبتی به پرواز به کانادا نداشته باشند
    از نظر من ایرلاینی که پرواز نمیکنه ایرلاین مرده هست و نمیشود روش برای برنامه ریزی سفر حساب کرد

درست مثل این میماند که شما مثلن مدت ها از ماشین شخصیتون که در پارکینگ خانه مانده استفاده نفرموده باشید بعد سر تاریخ و ساعت خاصی با کسی قرار بگذارد که برای رسیدن به این قرار نیاز به استفاده از اون ماشین داشته باشید. اون ماشین ممکنه باطری خالی کرده باشه یا پنچر باشه. روش نمیشه حساب باز کرد.

سلام وقت همه دوستان بخیر. من بلیط برگشت مادرم از تورنتو 21 جولای با پرواز ایرکانادا به اتریش و اتریش به تهران هست که هنوز تکلیف این پرواز معلوم نشده. به نظر شما امکانش هست که پرواز به اگوست یا سپتامبر منتقل بشه ؟ یا نه کلا کنسل میکنن؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_2015 نمایش پست ها
    سلام وقت همه دوستان بخیر. من بلیط برگشت مادرم از تورنتو 21 جولای با پرواز ایرکانادا به اتریش و اتریش به تهران هست که هنوز تکلیف این پرواز معلوم نشده. به نظر شما امکانش هست که پرواز به اگوست یا سپتامبر منتقل بشه ؟ یا نه کلا کنسل میکنن؟ ممنون
    درود
    فعلن روی سیستم از تاریخ 1 آگست برقرار هر چند ممکنه اون هم کنسل شه

سلام دوستان
    يك سوال راجع به پرواز به ونكوور از تهران
    ايا گزينه مناسبي براي ماههاي اينده هست؟ ايا كسي رو ميشناسين مسافر باشه كه بتونه پدر مادر سالمند رو همراهي كنه؟ ممنونم (مشكلي از نظر محدوديت ويزا ندارند) با تشكر

Junior Member

تاریخ عضویتSep 2014ارسال‌ها0

محدودیت های سفر به کانادا

جناب پیرسون سلام
    ممنونم از وقتی که بابت کمک کردن به ماها میزارین.

من در کانادا در حال حاضر به صورت آنلاین مشغول به تحصیل هستم, همسر من ویزای ورک پرمیت دارن که تاریخ 17 مارچ با ترکیش بلیط داشت که به دلیل کرونا کنسل شد. من با IRCC تماس گرفتم که در مورد استثناعات سفر بپرسم و به من گفتن چون همسرت اولین لندینگش هست و شغلی ندارن جزو اهداف ضروری سفر نیستن, اما شما چون کانادا هستین به آدرس ایمیلی که دادن گفتن ایمیل بزنم برای دریافت written authorization letter که اجازه ورود بگیرن چون ایرلاین قطر این نامه رو لازم داره. من به ایمیل ادرس covid 19 مهاجرت ایمیل زدم و به من گفتن که a foreign temporary workers do not need any written authorization letter when they are traveling for essential purposes , هدف اصلی ملحق شدن به من هستش که ما متاسفانه خونه هم اجاره کردیم که بخاطر کرونا همسرم نتونست بیاد. الان پرسش من اینه که آیا کسی هست که تجربه مشابه برای سفر به کانادا داشته باشه با این شرایط؟ و اینکه همسر من با پرواز قطر بیاد مشکلی براش پیش نمیاد؟ شما اطلاعاتی در این زمینه دارین؟

قانون immediate family member هم برای اقامت دائم و شهروندی هست و هم کسانی که به طور موقت اما در کانادا مقیم هستن.

ممنون میشم راهنمایی کنید یا اگر کسی رو میشناسین که تجربه ای داشته به من ارجاع بدین.

تاریخ عضویتSep 2014ارسال‌ها0

محدودیت های سفر به کانادا

جناب پیرسون سلام
    ممنونم از وقتی که بابت کمک کردن به ماها میزارین.

من در کانادا در حال حاضر به صورت آنلاین مشغول به تحصیل هستم, همسر من ویزای ورک پرمیت دارن که تاریخ 17 مارچ با ترکیش بلیط داشت که به دلیل کرونا کنسل شد. من با IRCC تماس گرفتم که در مورد استثناعات سفر بپرسم و به من گفتن چون همسرت اولین لندینگش هست و شغلی ندارن جزو اهداف ضروری سفر نیستن, اما شما چون کانادا هستین به آدرس ایمیلی که دادن گفتن ایمیل بزنم برای دریافت written authorization letter که اجازه ورود بگیرن چون ایرلاین قطر این نامه رو لازم داره. من به ایمیل ادرس covid 19 مهاجرت ایمیل زدم و به من گفتن که a foreign temporary workers do not need any written authorization letter when they are traveling for essential purposes , هدف اصلی ملحق شدن به من هستش که ما متاسفانه خونه هم اجاره کردیم که بخاطر کرونا همسرم نتونست بیاد. الان پرسش من اینه که آیا کسی هست که تجربه مشابه برای سفر به کانادا داشته باشه با این شرایط؟ و اینکه همسر من با پرواز قطر بیاد مشکلی براش پیش نمیاد؟ شما اطلاعاتی در این زمینه دارین؟

قانون immediate family member هم برای اقامت دائم و شهروندی هست و هم کسانی که به طور موقت اما در کانادا مقیم هستن.

ممنون میشم راهنمایی کنید یا اگر کسی رو میشناسین که تجربه ای داشته به من ارجاع بدین.

ApplyAbroad Hero

نحوه محاسبه تفاوت بهای بلیط برای تعویض تاریخ پروازهای کنسل شده (مشخصن هواپیمایی لوفتهانزا) چطور هست؟ نوشته :"نرخ گیری مجدد انجام شود و در صورت وجود اختلاف نرخ، مبلغ کل اختلاف از مسافر دریافت می‌شود." ولی بسته به اینکه زور شرکت چقدر باشه میشه جورهای مختلفی تفسیر کرد. نرخ گیری مجدد یعنی محاسبه قیمت بلیط جدید به ریال؟
    مثلا اگر بلیطی قبلا به قیمت 2000 دلار و زمانی که دلار 10 هزار تومان بوده خریداری شده باشه و بعد از کنسل شدن پرواز اول، بلیط در زمانی که دلار 18 هزار تومان است برای پروازی به قیمت 2050 دلار خریداری بشه آیا مسافر فقط باید 8 * 50 یعنی 400 هزار تومان دیگر پرداخت کند؟ یا اینکه مثل شرایط تغییر تاریخ در حالت عادی محاسبه شده و باید 16میلیون و 900 هزار تومان پرداخت کند؟
    کسی تجربه عملی در این باره داره؟