نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 2168 از 2191 نخستنخست ... 1168166820682118215821592160216121622163216421652166216721682169217021712172217321742175217621772178 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21,671 تا 21,680 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_2015 نمایش پست ها
    درود، لیست ازمایشگاه های مورد تایید تست کرونا برای پرواز امارات رو ممنون میشم اگر کسی میدونه اینجا لینکش رو ارسال کنه. سپاس
    https://airc.ir/12997

Junior Member

سلام آیا بابت امضای فرم IMM0006 نیاز هست که فرم پرینت گرفته بشه و امضا بشه و دوباره اسکن گرفته بشه یا امضای دیجیتال هم درست هست؟

۱-کسی از دوستان مدارک لازم برای دریافت اوکی تو بورد از پرواز قطر رو میدونه؟‌هیچ جایی توی سایت قطرایرویز در مورد مدارکی که باید بفرستیم تا اوکی تو بورد دریافت کنیم چیزی ننوشته.
    ظاهرا خیلی سخت گیری زیادی میکنن برای نامه oktb. عجیبه مثلا به بچه ۲ ساله با ویزای ویزیتور همراه پدر و مادر که ویزای کار داشته اند، اوکی تو بورد نداده و گفته حضورش لازم نیست!!

من ویزای ورک پرمیت و خانمم اوپن ورک پرمیت و دخترم که ۱۵ ماهشه ویزای ویزیتور داره.

۲-برای نامه اوکی تو بورد قاعدتا باید بلیت رو خریده باشیم بعد درخواست بدیم؟ در این حالت اگه اوکی تو بورد دریافت نکنیم پولمون رو بر می گردونه؟
    ۳-امکان رزرو بلیت از سایت قطر ایرویز هست؟ تا چند روز میشه رزرو رو نگه داشت؟ و با بلیت رزرو میشه درخواست اوکی تو بورد داد؟

ببخشید اگه دفتر قطر جواب میداد این سوالها رو مجبور نبودم اینجا بپرسم.

نقل قول نوشته اصلی توسط pesarakhale نمایش پست ها
    ۱-کسی از دوستان مدارک لازم برای دریافت اوکی تو بورد از پرواز قطر رو میدونه؟‌هیچ جایی توی سایت قطرایرویز در مورد مدارکی که باید بفرستیم تا اوکی تو بورد دریافت کنیم چیزی ننوشته.
    ظاهرا خیلی سخت گیری زیادی میکنن برای نامه oktb. عجیبه مثلا به بچه ۲ ساله با ویزای ویزیتور همراه پدر و مادر که ویزای کار داشته اند، اوکی تو بورد نداده و گفته حضورش لازم نیست!!

من ویزای ورک پرمیت و خانمم اوپن ورک پرمیت و دخترم که ۱۵ ماهشه ویزای ویزیتور داره.

۲-برای نامه اوکی تو بورد قاعدتا باید بلیت رو خریده باشیم بعد درخواست بدیم؟ در این حالت اگه اوکی تو بورد دریافت نکنیم پولمون رو بر می گردونه؟
    ۳-امکان رزرو بلیت از سایت قطر ایرویز هست؟ تا چند روز میشه رزرو رو نگه داشت؟ و با بلیت رزرو میشه درخواست اوکی تو بورد داد؟

ببخشید اگه دفتر قطر جواب میداد این سوالها رو مجبور نبودم اینجا بپرسم.
    سلام
    بهترین کاری که میتونید انجام بدید این هست که از قطری ایرویز بلیتی تهیه نفرمایید تا به دردسر نخورید
    قطری در حال حاضر داره به مواردی دخالت میکنه به اون هیچ ارتباطی نداره
    مثلن چند روز پیش با ایمو زنگ زد به پسر یکی از مسافرین و ازش خواست که با گوشیش از پنجره منزل خیابان را نشان دهد تا مطمئن شود این شخص واقعن در کانادا هست

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سلام
    بهترین کاری که میتونید انجام بدید این هست که از قطری ایرویز بلیتی تهیه نفرمایید تا به دردسر نخورید
    قطری در حال حاضر داره به مواردی دخالت میکنه به اون هیچ ارتباطی نداره
    مثلن چند روز پیش با ایمو زنگ زد به پسر یکی از مسافرین و ازش خواست که با گوشیش از پنجره منزل خیابان را نشان دهد تا مطمئن شود این شخص واقعن در کانادا هست
    اقای پیرسون باور میکنین این جواب شما رو چند بارخوندم تا باور کنم چیزیکه خوندم درست متوجه شدم!؟ الان این یعنی چی؟ وقتی مسافر بلیط از کانادا به ایران گرفته و پول رو داده..به قطری چه مربوط که طرف کجاست؟ بعد ایمو اخه؟ قطری مریضه یا با ایرانیا لجه که تو این بازار کساده مسافر میاد مسافر گیر میده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arez0u نمایش پست ها
    اقای پیرسون باور میکنین این جواب شما رو چند بارخوندم تا باور کنم چیزیکه خوندم درست متوجه شدم!؟ الان این یعنی چی؟ وقتی مسافر بلیط از کانادا به ایران گرفته و پول رو داده..به قطری چه مربوط که طرف کجاست؟ بعد ایمو اخه؟ قطری مریضه یا با ایرانیا لجه که تو این بازار کساده مسافر میاد مسافر گیر میده؟
    تو این کیس تاریخ PR پسر مسافر در کانادا منقضی شده بود چون در خواست سیتیزن شیپی داده بود
    هر چی به ایرلاین گفته میشد در کانادا نمیشه هم زمان دو در خواست به اداره مهاجرت داد یعنی یکی تمدید کارت PR و یکی سیتیزن شیپی متوجه نمیشد
    حتی نامه رسید درخواست سیتیزن شیپی توسط CIC و اینکه مسافر منتظر پروسه هست بهش ارائه شد قبول نمیکرد
    بعد از اینکه مسافر دو بار DENIED BOARDING شد دفعه سوم قانع شد که میتونه مسافر پرواز کنه
    کل پروسه اوکی تو بورد همینطور که قبلن هم گفتم سر کاری هست و اداره مهاجرت کانادا به هیچ عنوان جواب ایرلاین رو توی استعلام نمیده ریفرش میده به دستورالعمل ها و قوانین یاتا
    الان دو ایرلاین امارات و ترکیش برهمین اساس دارند بدون مشکل مسافرین رو میبرند و فقط قطری هست که داره اذیت میکنه مردم رو
    مثلن با ارائه جواب تست کرونا به مسافر گفته میشه این برگه رو خودت درست کردی یا جعلی هست از این کارها

جناب پیرسون سلام
    میشه بفرمایید که پروازهای استانبول به کانادا با توقف در اروپا نیاز به ویزای ترانزیت دارند یا نه؟
    من ویزای معتبر کانادا رو هم دارم
    هیچ آخرتی وجود نداره. در سراسر تاریخ حکومت ها با ابزاری به نام پرستش خدا بر مردم سواری کرده اند. بهشت و جهنم شما همین دنیا هست.

با سلام
    ببخشید پروازهای اتریشی برای کانادا (فقط با یک توقف در وین) با زمان توقف 4-5 ساعته برای کانکشن، قابل استفاده هستند برای کسی که ویزای شنگنی نداره در پاسپورت؟ سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط soubasa نمایش پست ها
    جناب پیرسون سلام
    میشه بفرمایید که پروازهای استانبول به کانادا با توقف در اروپا نیاز به ویزای ترانزیت دارند یا نه؟
    من ویزای معتبر کانادا رو هم دارم
    تایپ ویزاتون اگر ویزیتوری هست مشکل ساز میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط yahamidi نمایش پست ها
    با سلام
    ببخشید پروازهای اتریشی برای کانادا (فقط با یک توقف در وین) با زمان توقف 4-5 ساعته برای کانکشن، قابل استفاده هستند برای کسی که ویزای شنگنی نداره در پاسپورت؟ سپاس
    سلام
    اگر مقصد نهایتون کانادا باشه مشکلی نداره