نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 2177 از 2191 نخستنخست ... 1177167720772127216721682169217021712172217321742175217621772178217921802181218221832184218521862187 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21,761 تا 21,770 , از مجموع 21905

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Member sahar964 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری/غیرانتفاعی

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

سلام
    دوست من پاس ريكوئست شدن براي ويزاي توريستي كانادا، خيلي عجله اي كلا ده روز از مهلتش مونده بايد پاس رو بفرستن براي ويزا، آژانس يا شخص مطمئن به من معرفي مي كنيد، لطفا

نقل قول نوشته اصلی توسط pm72 نمایش پست ها
    سلام
    پروازهای لوفت هانزا از تهران به تورنتو انجام میشه؟ چون یک مدت پرواز نداشت؟ برای ماه آگست می خوام.
    سلام
    بله انجام داره میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط pm72 نمایش پست ها
    سلام
    دختر من پرمیت برای مدرسه گرفته که ۲۳ آگست باید کانادا باشه. چون ویزا توریستی داریم سفارت نامه داده که در مرز پرمیت صادر میشه. من در فرم ها نوشته بودم که دخترم را همراهی می کنم.
    چون قبلا چندین بار با لوفت هانزا رفتم تورنتو الان هم ترجیح میدم با همین پرواز برم.
    با توجه به تجربیات جدید دوستان من باید مدرک خاصی آماده کنم برای اینکه همراه دخترم هستم؟
    مدارک تحصیلی دخترتون

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar964 نمایش پست ها
    سلام
    دوست من پاس ريكوئست شدن براي ويزاي توريستي كانادا، خيلي عجله اي كلا ده روز از مهلتش مونده بايد پاس رو بفرستن براي ويزا، آژانس يا شخص مطمئن به من معرفي مي كنيد، لطفا
    بهتره برای این فرصت کم خودتون ویزا رو بگیرید و از همون جا راهی شوید

ApplyAbroad Hero

سلام
    اگه بلیتی قبل از کرونا از لوفتهانزا خریده شده باشه و الان بخوان تغییر تاریخش بدن (برای نخستین بار و بدون هزینه تغییر تاریخ)، درصورتی که قیمت دلاری بلیت جدید کمتر باشه، مابه‌تفاوت رو چطور برمی‌گردونن؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Clinical psychology

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    مدارک تحصیلی دخترتون
    ممنون
    بنظرتون اگر مدارک تحصیلی دخترم را بذارم و نامه اتوریزیشن هم برای خودم بگیرم، به همراه مدارک دیگه باز ممکنه لوفت هانزا اجازه پرواز نده؟ چون الان اوکی تو برد نمیده و تو فرودگاه بررسی می کنند. مقصدم تورنتو است و‌چون قبلا هم با این پرواز رفتیم ترجیح میدم با همین پرواز برم. و الان امارات اوکی تو برد میده. بنظر شما کدام بهترخ؟

Junior Member

سلام دوستان. کم از یکی از دانشگاه های کانادا پذیرش دارم میگیرم فقط با توجه به شرایط کرونا، نمیدونم آیا پذیرش رو defer کنم یا نه؟ چون ظاهراً باید با پول خودم یک هتل در کانادا رزرو کنم و 14 روز در قرنطینه باشم. کسی میدونه چه وقت این محدودیت ها برداشته میشه تا بدون دادن این هزینه قرنطینه بشه رفت کانادا؟
    ممنون از راهنماییتون

Member
    رشته و دانشگاه
    Clinical psychology

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    مدارک تحصیلی دخترتون
    سلام
    برای تورنتو از ایران
    حالا با توجه به اینکه امارات اوکی تو بورد میده ولی لوفت هانزا نمیده
    و با این شرایط من که حتما باید دخترم را همراهی کنم بنظر شما کدام پرواز را انتخاب کنم و بخرم؟
    امارات یا لوفتانزا؟
    دخترم استادی پرمیت داره(۱۵ ساله)
    من ویزیتور ویزا( موقع درخواست پرمیت دخترم هم تو فرم اطلاعات فامیلی قسمت اطلاعات خودم را نوشتم که همراهیش می کنم)
    خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید چون مدرسه اصرار داره که سریعتر بلیط و پلن قرنطینه را براشون بفرستم...
    مرسی

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    سلام
    اگه بلیتی قبل از کرونا از لوفتهانزا خریده شده باشه و الان بخوان تغییر تاریخش بدن (برای نخستین بار و بدون هزینه تغییر تاریخ)، درصورتی که قیمت دلاری بلیت جدید کمتر باشه، مابه‌تفاوت رو چطور برمی‌گردونن؟
    جناب پیرسون، مثل اینکه آژانس مسافرتی بهشون گفته نحوه محاسبه لوفتهانزا اینطوریه که قیمت دلاری بلیت جدید ضرب در نرخ جدید دلار میشه و ریالی که برای خرید بلیت اولیه پرداخت شده ازش کم میشه و اگر چیزی باقی موند (که میمونه) مسافر باید پرداخت کنه! اینطوری با وجود ارزون شدن بلیت تازه باید یه چیزی هم پرداخت کنن. این که خیلی مسخره هست. آیا واقعا نحوه محاسبه همینطوره؟ من فکر میکردم درصورت بالاتر رفتن بهای بلیت فقط ما‌به‌تفاوت دلاری باید در نرخ روز دلار ضرب و حاصل پرداخت بشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    جناب پیرسون، مثل اینکه آژانس مسافرتی بهشون گفته نحوه محاسبه لوفتهانزا اینطوریه که قیمت دلاری بلیت جدید ضرب در نرخ جدید دلار میشه و ریالی که برای خرید بلیت اولیه پرداخت شده ازش کم میشه و اگر چیزی باقی موند (که میمونه) مسافر باید پرداخت کنه! اینطوری با وجود ارزون شدن بلیت تازه باید یه چیزی هم پرداخت کنن. این که خیلی مسخره هست. آیا واقعا نحوه محاسبه همینطوره؟ من فکر میکردم درصورت بالاتر رفتن بهای بلیت فقط ما‌به‌تفاوت دلاری باید در نرخ روز دلار ضرب و حاصل پرداخت بشه!
    Fare بلیت به دلار ملاک هست نه توتال ریالیش
    مثلا اگر بلیت اولیه (اورجینال) فرش 1200 دلار بوده و نرخ فروش رفته 15 میلیون تومان بوده
    الان اگر بلیت فرش 1250 دلار شده باشه و نرخ بلیت مهم نیست دیگه n میلیون تومان هست الان و فقط باید 50 دلار اضافه پرداخت شود