نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 2181 از 2191 نخستنخست ... 118116812081213121712172217321742175217621772178217921802181218221832184218521862187218821892190 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21,801 تا 21,810 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

سلام ، به سلامتی امیدوارم سفر خوبی داشته باشید

الان بهترین زمانه برای بلیط خریدن . من پیشنهاد میکنم قطر ایرویز بگیرید برای مونتریال . بعد از مونتریال قسمت دوم بلیطو تهیه کنید . تورنتو نگیرید چون هتل بسیار گرونتره برای 3 روز قرنطینه . مونتریال خیلی بهتره . منم عازم هالیفکس هستم و همین مسیر رو میرم .
    به احتمال 99% قرنطینه سر جاشه مگر اینکه شما واکسن زده باشید . یک دوز واکسن یا کامل تاثیر خواهد داشت در مدت قرنطینه .
    شما اول صبر کن تا 21 یا 22 جولای . سری جدید اخبار میاد معلوم میشه چه خبره . اگر به قرنطینه باقی بود که سه روز هتل میگیری در مونتریال. حتما هتل double tree - hilton باشه چون ریفاند داره .
    بعدم بعد از تست میری شهر خودت 13 روز اینا هم اونجا باید قرنطینه بشه . چون یک روزه جواب تست کرونا میاد مونتریال بعد میتونی بری .
    برای اون 13 روز هم یا خونه بگیر مستقیم برو خونه یا airbnb بگیر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sbenyamin نمایش پست ها
    سلام ، به سلامتی امیدوارم سفر خوبی داشته باشید

الان بهترین زمانه برای بلیط خریدن . من پیشنهاد میکنم قطر ایرویز بگیرید برای مونتریال . بعد از مونتریال قسمت دوم بلیطو تهیه کنید . تورنتو نگیرید چون هتل بسیار گرونتره برای 3 روز قرنطینه . مونتریال خیلی بهتره . منم عازم هالیفکس هستم و همین مسیر رو میرم .
    به احتمال 99% قرنطینه سر جاشه مگر اینکه شما واکسن زده باشید . یک دوز واکسن یا کامل تاثیر خواهد داشت در مدت قرنطینه .
    شما اول صبر کن تا 21 یا 22 جولای . سری جدید اخبار میاد معلوم میشه چه خبره . اگر به قرنطینه باقی بود که سه روز هتل میگیری در مونتریال. حتما هتل double tree - hilton باشه چون ریفاند داره .
    بعدم بعد از تست میری شهر خودت 13 روز اینا هم اونجا باید قرنطینه بشه . چون یک روزه جواب تست کرونا میاد مونتریال بعد میتونی بری .
    برای اون 13 روز هم یا خونه بگیر مستقیم برو خونه یا airbnb بگیر

درود بر شما، وقت بخیر
    از راهنمایی هاتون سپاسگزارم. 3 روز قرنطینه در مونتریال یا تورنتو اجباری است یا میشه مستقیم رفت به مقصد نهایی و در آنجا قرنطینه 14 روزه را طی کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shgh2019 نمایش پست ها
    درود بر شما، وقت بخیر
    از راهنمایی هاتون سپاسگزارم. 3 روز قرنطینه در مونتریال یا تورنتو اجباری است یا میشه مستقیم رفت به مقصد نهایی و در آنجا قرنطینه 14 روزه را طی کرد؟
    نه متاسفانه اجباریه مگر اینکه تا 21 یا 22 جولای خبر جدیدی بیاد و قوانین تغیر کنه . یک هفته دیگه معلوم میشه. البته هر چند روز که برای 3 روز اول معطل شید از کل 14 روز کم میشه . در بهترین حالت میشه 1 روز در مونتریال و 13 روز در مقصد نهایی. در بدترین حالت هم میشه 3 روز و 11 روز. فقط بدیش اینه که اون سه روز اول خیلی گرونه . فکر کنم شبی 350 دلار هزینه داره شایدم بیشتر بسته به هتل و شهر ورودی.

سلام وقت همگی بخیر ببخشید میخواستم بپرسم در فرودگاه مونترال چه مدارکی رو باید با افیسر ارائه کنیم به غیر از استادی پرمیت، نامه که همراه با ویزا دادند، confirmation enrolment و آفر دانشگاه letter ؟ dle چی valid letter of acceptance from a DLI with a COVID-19 readiness plan a valid Temporary Resident Visa (TRV), or Electronic Travel منظور چی هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shabnamshadi نمایش پست ها
    سلام وقت همگی بخیر ببخشید میخواستم بپرسم در فرودگاه مونترال چه مدارکی رو باید با افیسر ارائه کنیم به غیر از استادی پرمیت، نامه که همراه با ویزا دادند، confirmation enrolment و آفر دانشگاه letter ؟ dle چی valid letter of acceptance from a DLI with a COVID-19 readiness plan a valid Temporary Resident Visa (TRV), or Electronic Travel منظور چی هست؟
    سلام
    ویزا که همون ویزایی هست که تو پاستون خورده. letter of acceptance هم که نامه پذیرشتون هست. DLI هم ینی دانشگاهتون جزو دانشگاه هایی باشه که دانشجوهای خارجیش اجازه دارن بیان به کانادا. (https://www.canada.ca/en/immigration...roved-dli.html). همین که دانشگاهتون جزو این لیست باشه کافیه و ارائه مدرک (جز همون نامه پذیرش یا ثبت نام) نیاز نیست.

سلام
    من باید برای ۲۰ روز آینده بلیط بگیرم به مقصد تورنتو.
    میخواستم بدونم کدوم ایرلاین الان راحت تر okay to board میده و اینکه کلا سخت میگیرن سره این مورد یا خیر.

سلام به همه عزیزان ، ظاهرا 3 روز قرنطینه فرودگاهی از تا تاریخ 9 آگوست برداشته میشه و فقط 14 روز در محل مورد نظر با جایی که دانشگاه مشخص کرده کافیه . حواستون باشه اگر هنوز بلیط نگرفته کسی ، بندازید برای بعد از آگوست 9.

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

سلام به همه عزیزان ، ظاهرا 3 روز قرنطینه فرودگاهی از تا تاریخ 9 آگوست برداشته میشه و فقط 14 روز در محل مورد نظر با جایی که دانشگاه مشخص کرده کافیه . حواستون باشه اگر هنوز بلیط نگرفته کسی ، بندازید برای بعد از آگوست 9.
    میشه منبع این خبر رو بدید؟ من تاجایی که اخبار رو پیگیری میکردم این داستان ۹ آگست برای امریکایی هایی هست که میخوان ویزیتینگ بیان کانادا و فولی وکسینیتد هم باید باشند.

در حال حاضر برای کسایی که واکسن دو دوز رو زدن (واکسن های فایزر - مادرنا - آسترازنکا - جانسن) و تحصیلی یا کاری میخوان وارد کانادا بشن میتونن بدون هتل و حتی بدون قرنطینه بیان...
    Brothers everywhere , Raise your hands into the air
    We're warriors , Warriors of the world
    Like thunder from the sky , Sworn to fight and die

نقل قول نوشته اصلی توسط mj1991 نمایش پست ها
    میشه منبع این خبر رو بدید؟ من تاجایی که اخبار رو پیگیری میکردم این داستان ۹ آگست برای امریکایی هایی هست که میخوان ویزیتینگ بیان کانادا و فولی وکسینیتد هم باید باشند.

در حال حاضر برای کسایی که واکسن دو دوز رو زدن (واکسن های فایزر - مادرنا - آسترازنکا - جانسن) و تحصیلی یا کاری میخوان وارد کانادا بشن میتونن بدون هتل و حتی بدون قرنطینه بیان...
    https://www.canada.ca/en/public-heal...ravellers.html

گفته " All Travelers " . به خاطر پیشرفت واکسن و .... برمیدارن . من چند جا خوندم برای همست ولی باز 100% مطمین نیستم

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

https://www.canada.ca/en/public-heal...ravellers.html

گفته " All Travelers " . به خاطر پیشرفت واکسن و .... برمیدارن . من چند جا خوندم برای همست ولی باز 100% مطمین نیستم
    چه جالب آره اینجا که گفته همه.. خب پس خیلی خوب شد دیگه یه هزینه ی اضافی از روی مسافرا برداشته میشه مرسی از ارسال لینک
    Brothers everywhere , Raise your hands into the air
    Like thunder from the sky , Sworn to fight and die