نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 2183 از 2191 نخستنخست ... 11831683208321332173217421752176217721782179218021812182218321842185218621872188218921902191 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21,821 تا 21,830 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Banned

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

نقل قول نوشته اصلی توسط sbenyamin نمایش پست ها
    1- هر کسی باید پلن قرنطینه داشته باشه . چه واکسن یک دوز ، چه کامل ، چی هیچ دوز
    2- همه کسانیکه واکسن زدن یا نزدن باید در ایران تست کرونا بدن.
    3- همه کسانی که واکسن نزدن با یک دوز زدند ، باید در port of entry دوباره تست بدن و بعد از 8 روز در قرنطینه باز هم تست بدن.
    4 - در مورد کسانیکه دو دوز زدن ، شانسیه تست در فرودگاه ، شاید رندوم بگیرن از بعضیا .
    5 - فول واکسن ها پلن قرنطینه میدن ولی قرنطینه نمیشن و میرن دنبال کارشون . پلن برای اینه که اگر رندوم تست گرفتن مثبت شد یا واکسنشون مورد داشت و مورد قبول نبودن برن قرنطینه.
    6 - 3 روز قرنطینه هتل در فرودگاه برای همه چه فول واکسن ، چه نیمه واکسن ، چه بی واکسن از ساعت 12 شب روز 9 اگست برداشته میشه.
    7- واکسن های مورد تایید : فایزر - مدرنا - جانسون - استرازنکا .

این خلاصه اخباره.
    برکت چرا در لیست تایید نیست ؟

برای آزمایش کرونا در فرودگاه کانادا باید کجا منتظر جوابش باشیم؟ اگه انجام تست اجباری باشد مجبوریم که هتل رزرو کنیم تا وقتی که جوابش میاد درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sbenyamin نمایش پست ها
    1- هر کسی باید پلن قرنطینه داشته باشه . چه واکسن یک دوز ، چه کامل ، چی هیچ دوز
    2- همه کسانیکه واکسن زدن یا نزدن باید در ایران تست کرونا بدن.
    3- همه کسانی که واکسن نزدن با یک دوز زدند ، باید در port of entry دوباره تست بدن و بعد از 8 روز در قرنطینه باز هم تست بدن.
    4 - در مورد کسانیکه دو دوز زدن ، شانسیه تست در فرودگاه ، شاید رندوم بگیرن از بعضیا .
    5 - فول واکسن ها پلن قرنطینه میدن ولی قرنطینه نمیشن و میرن دنبال کارشون . پلن برای اینه که اگر رندوم تست گرفتن مثبت شد یا واکسنشون مورد داشت و مورد قبول نبودن برن قرنطینه.
    6 - 3 روز قرنطینه هتل در فرودگاه برای همه چه فول واکسن ، چه نیمه واکسن ، چه بی واکسن از ساعت 12 شب روز 9 اگست برداشته میشه.
    7- واکسن های مورد تایید : فایزر - مدرنا - جانسون - استرازنکا .

این خلاصه اخباره.
    ممنون که اخبارو میرسونید.
    من هر جارو میخونم نوشتن که از ۹ آگست برای شهروندان آمریکایی و از سپتامبر برای بقیه این قضیه هتل برداشته میشه اینو داستانشو مطمئید شما ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan_Nihilo نمایش پست ها
    ممنون که اخبارو میرسونید.
    من هر جارو میخونم نوشتن که از ۹ آگست برای شهروندان آمریکایی و از سپتامبر برای بقیه این قضیه هتل برداشته میشه اینو داستانشو مطمئید شما ؟
    قضیه همینه که هر جای دیگه رو نگاه بکنید در مورد ۹ آگست فقط در مورد شهروندان امریکایی فولی واکسینیتد داره میگه که توریستی بخوان برن کانادا... ولی تنها توی همون یک لینک که عملا موثق ترین مرجع هست (canada.ca) این قضیه رو توی یک پاراگراف همونطوری که توی پست قبلی گفتم گذاشته که برای همه این موضوع اوکیه! ولی واقعا عجیبه که اگه اینجوریه چرا این رو به عنوان یه خبر خیلی مهم نمیگن بقیه جاها؟ این که از اون یکی خبر مهم تره که دیگه هتل لازم نیست... من خودم فولی واکسینیتد ام و بلیطم بعد از ۹ آگست هست و قاعدتا نباید مشکلی باشه ولی برای دو تا از دوستام که میخوان بیان و واکسن نزدن دارم میخوام مطمئن شم
    Brothers everywhere , Raise your hands into the air
    We're warriors , Warriors of the world
    Like thunder from the sky , Sworn to fight and die

نقل قول نوشته اصلی توسط shabnamshadi نمایش پست ها
    برای آزمایش کرونا در فرودگاه کانادا باید کجا منتظر جوابش باشیم؟ اگه انجام تست اجباری باشد مجبوریم که هتل رزرو کنیم تا وقتی که جوابش میاد درسته؟
    خیر. جواب تست از طریق ایمیل (و اس ام اس احتمالا اگر شماره داشته باشید) بهتون اطلاع داده می شه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mj1991 نمایش پست ها
    قضیه همینه که هر جای دیگه رو نگاه بکنید در مورد ۹ آگست فقط در مورد شهروندان امریکایی فولی واکسینیتد داره میگه که توریستی بخوان برن کانادا... ولی تنها توی همون یک لینک که عملا موثق ترین مرجع هست (canada.ca) این قضیه رو توی یک پاراگراف همونطوری که توی پست قبلی گفتم گذاشته که برای همه این موضوع اوکیه! ولی واقعا عجیبه که اگه اینجوریه چرا این رو به عنوان یه خبر خیلی مهم نمیگن بقیه جاها؟ این که از اون یکی خبر مهم تره که دیگه هتل لازم نیست... من خودم فولی واکسینیتد ام و بلیطم بعد از ۹ آگست هست و قاعدتا نباید مشکلی باشه ولی برای دو تا از دوستام که میخوان بیان و واکسن نزدن دارم میخوام مطمئن شم
    سلام
    فولی نباشه شما کجا واکسن زدید ؟ میشه راهنمایی کنید؟

ممنونم

برداشته شدن قرنطینه اجباری سه در هتل از طریق ایمیل دانشگاه به همه دانشجویان اینترنشنال اطلاع رسانی شده است.

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_aero نمایش پست ها
    سلام
    فولی نباشه شما کجا واکسن زدید ؟ میشه راهنمایی کنید؟

ممنونم
    سلام
    من مقیم اروپا هستم اینجا واکسن زدم...
    Brothers everywhere , Raise your hands into the air
    Like thunder from the sky , Sworn to fight and die

Junior Member

سلام دوستان وقتتون بخیر.

من عازم Calgary هستم چند هفته دیگه و الان قیمت ها رو که نگاه میکنم، چه به تورنتو و یا مونترال، خیلی گرون شده.
    حالا میخواستم بپرسم اگه کسی بره از ترکیه بلیط بخره براش ارزون تر در میاد یا تفاوتی نداره؟

اصلا بهتره از همینجا برای مقصد کانادا بخریم یا از طریق کشور واسطه بلیط کانادا رو بگیریم؟

ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط Barkeep نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر.

من عازم Calgary هستم چند هفته دیگه و الان قیمت ها رو که نگاه میکنم، چه به تورنتو و یا مونترال، خیلی گرون شده.
    حالا میخواستم بپرسم اگه کسی بره از ترکیه بلیط بخره براش ارزون تر در میاد یا تفاوتی نداره؟

اصلا بهتره از همینجا برای مقصد کانادا بخریم یا از طریق کشور واسطه بلیط کانادا رو بگیریم؟

ممنون.
    باید چک کنی ، برو سایت expedia.com هر مسیری رو میخوای یه حساب کتاب کن ببین کدوم برات بهتر در میاد. هر چه سریعتر بگیر ، هی گرون تر میشه هر چی به تاریخ پرواز نزدیک میشی.