نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 2189 از 2191 نخستنخست ... 11891689208921392179218021812182218321842185218621872188218921902191 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21,881 تا 21,890 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

در نرم‌افزار arriveCan جایی هست که اسم کشوری که از اون عازم کانادا شدید میپرسه و در توضیحش میگه آخرین کشوری که قبل از آمدن به کانادا در اون موندید یا دیدار داشتید. البته هیچ توضیح بیشتری درباره اینکه از دیدار یا visit منظورش چیه نمیده. حالا برای ما ایرانیها که با پرواز غیرمستقیم به کانادا میایم آیا این کشور ایران هست یا کشور محل ترانزیت؟ من خودم فکر میکنم همون ایران میشه. کسی نظری یا تجربه عملی داره؟ ممنون.

Junior Member

لوفت هانزا

Junior Member

سلام دوستان
    نمیدانم جای مناسبیه یا نه؟در مورد یردن حیوان خانگی به کانادا، کدوم پرواز مناسب تره، تا هم قیمتش خوب باشه و هم حیوون زیاد اذیت نشه؟ ما یک گربه داریم.آیا بهتره با خودم ببرمش و یا میشه بعدا واسم بفرستنش.
    در این خصوص آیا قسمت خاضی هست تا سوآلهایم را اونجا انجام بدم؟

سلام پرواز ایرکانادا تا فرانکفورت و تا تهران با لوفتهانزا با ویزای دانشجویی مشکلی نداره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirdrake97 نمایش پست ها
    سلام پرواز ایرکانادا تا فرانکفورت و تا تهران با لوفتهانزا با ویزای دانشجویی مشکلی نداره؟
    سلام تا جایی که من میدونم هیچ مشکلی نیست ، مشکل وقتی پیش میاد که شما دو تا توقف در اروپا داشته باشید ، مثلا از تورنتو برید هلند بعد از هلند یرید آلمان و بعد ایران. یه همچین حالتی به مشکل بر میخورید با ویزای دانشجویی .

Junior Member

سلام... من این مشکلم رو کجا حل کنم؟!!!! کسی نمیدونه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Farzad41 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نمیدانم جای مناسبیه یا نه؟در مورد یردن حیوان خانگی به کانادا، کدوم پرواز مناسب تره، تا هم قیمتش خوب باشه و هم حیوون زیاد اذیت نشه؟ ما یک گربه داریم.آیا بهتره با خودم ببرمش و یا میشه بعدا واسم بفرستنش.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    در نرم‌افزار arriveCan جایی هست که اسم کشوری که از اون عازم کانادا شدید میپرسه و در توضیحش میگه آخرین کشوری که قبل از آمدن به کانادا در اون موندید یا دیدار داشتید. البته هیچ توضیح بیشتری درباره اینکه از دیدار یا visit منظورش چیه نمیده. حالا برای ما ایرانیها که با پرواز غیرمستقیم به کانادا میایم آیا این کشور ایران هست یا کشور محل ترانزیت؟ من خودم فکر میکنم همون ایران میشه. کسی نظری یا تجربه عملی داره؟ ممنون.
    من همون ایران رو زدم و مشکلی هم پیش نیومد، چون عملا ما که وارد قطر، ترکیه، هلند و... نمیشیم.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Sherbrooke نمایش پست ها
    من همون ایران رو زدم و مشکلی هم پیش نیومد، چون عملا ما که وارد قطر، ترکیه، هلند و... نمیشیم.
    بله همینطوره. باید ایران وارد بشه.

Junior Member

با سلام و احترام، دوستان من ویزای توریستی کانادا رو دارم، و فامیل درجه یک اونجا ندارم، از طریق دعوت نامه دوست ویزا رو گرفتم و ازش ۴-۵ ماه باقی‌ مونده. دو دوز واکسن سینوفارم زدم و میدونم که نمیتونم باهاش وارد بشم. رفتم معاونت بهداشت علوم پزشکی‌ و بهم گفتن که با ویزام می‌تونم آسترازانکا بزنم ولی‌ چون ۲ تا سینوفارم قبلان زدم و ایران فقط اجئزه تزریق ۳ دوز واکسن داره، فقط می‌تونم یک دوز آسترا بزنم که خوب این هم به کارم نمیاد، کسی‌ میدونه که آیا راهی‌ داره که بشه با این شرایط دو تا دوز آسترا رو زد که بتونم وارد بشم؟

و سوال دیگم اینه که در هنگام ورود به کانادا چه مدرکی‌ برای واکسن میخوان؟ و چه data validation اونجا در این خصوص انجام میشه.

مقصد من ونکوور هست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzad41 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دوست عزیز این تجربه یک نفر دیگر است در خصوص پت که من در یک گروه تلگرامی خوندم براتون اینجا کپی‌ می‌کنم:

#پت #گربه سلام دوستانمن با لوفتانزا و ایرکانادا اومدم برای آوردن گربه‌م خیلی پرس و جو کردم و آژانس هم بهم گفته بود اصلا ایرکانادا اجازه پت نمیده اما من ناامید نشدم و پیگیر شدمیک اژانس دیگه موفق شد اجازه پت رو برام بگیرهکارهای میکروچیپ در کلینیک و کارای اداریش رو خودم انجام دادمکار سختی نیست اما باید همچی کامل باشهاینکه میگن برای گربه میکروچیپ لازم نیست غلطهچون برای صدور اجازه ی پرواز توی امام خمینی میکروچیپ گربه م رو اسکن کرد(باید برید بخش قرنطینه فرودگاه طبقه زیر)و درمورد سایز باکس من خیلی گشتم و حساسیتم روی یکی دوسانت اشتباه بود چون یه نگاه کلی میکنن که اندازه معقول باشه و وزن براشون حتما مهمهایرکانادا ۷ کیلو و لوفتانزا ۸ کیلو ماکزیمم اجازه میدهبا باکسش شد ۶ کیلو و با خودم اومد توی کابینچون من خيلي برام چالش بودآوردن گربه م،خواستم كمك به دوستانب كنم كه اصلاكوتاه نيايدازآوردن حيووناتون