نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 227 از 2191 نخستنخست ... 1271772172182192202212222232242252262272282292302312322332342352362372773277271227 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,261 تا 2,270 , از مجموع 21905

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا ( بلیت، آژانس، خطوط هواپیمایی)

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein51 نمایش پست ها
    مرسی پیرسون عزیز. فقط اگر میشه آدرس این نماینده مستقل قطری رو تو تهران بدی ممنون میشم. و اینکه در مجموع شما بهترین پرواز برای مونترال رو قطری توصیه میکنید یا لوفتانزا؟ فرقهای عمده این دوتا ایرلاین تو چی هستش؟ چون من شنیدم اگر پرواز قطری از تهران تاخیر داشته باشه و به پرواز بعدی نرسیم قطری مسافر رو یک شب اسکان میده و با پرواز بعدی میفرسته. درسته؟
    آدرس دفتر قطری خ ولیعصر برج سایه هست
    کلا وقتی که شما کارت پرواز رو بگیرید دیگه بقیه مسئولیت رسوندنتون به مقصد با ایرلاینز هست حالا هر جوری ایرلانز تاخیر داشته باشد که شما به پرواز بعدی نرسید موظف هست برایتان accommodation فراهم کند. این موضوع فقط برای قطری نیست.
    راجع به مقایسه قطری با لوفت هانزا طول مدت سفر توی هر دو ایرلانز از تهران تا مونترال 17 ساعت و نیم هست. فقط پرواز قطری از دوحه یک پرواز 13 ساعت و نیمی هست که نسبت به پرواز 8 ساعته ی لوفت هانزا از فرانکفورت به مونترال ممکن است خسته کننده تر باشد. ضمن اینکه با لوفت هانزا شما دو ساعت کمتر توی هواپیما هستید و به جاش توی سالت ترانزیت می مونید

Junior Member

[
    LUFTHANSA با استاپ در فرانکفورت طول مدت سفر: 21H25M مدت توقف: 05H35MQUOTE=Pearson;573442]برای ونکوور با یک استاپ از فرودگاه امام فقط دو تا آپشن هست
    KLM با استاپ در آمستردام طول مدت سفر: 22H25M مدت توقف: 06H40M[/QUOTE]

ولی مثل اینکه بی ام آی هم با یه توقف در لندن به ونکور میره . بیشتر هدفم از سئوالم اینه
    که بتونم ارزانترین قیمت رو بدونم حتی با دو توقف یا تحت شرایط دیگه ای که من نمیدونم البته
    برای ابریل توی جند تا سایتشون هم رفتم شاید بتونم شرایط بهتری بیدا کنم از 1320000 تومن
    ارزونتر بدون توجه به روز خاصی حتی اگه شد حتی برای مارچ هم برام مهم نیست که برم فقط
    میخوام ارزونتر برام در بیاد دو قبل زنگ زدم چند جا در مورد اسبشیال افرها سئوال کردم وجوابها
    خیلی با هم فرق میکرد من الان فقط یه رزرو برای لوفتانزا کردم و مایلم زودتر بتونم انتخاب درستر
    رو انجام بدم و بلیطمو بخرم تا دلار و قیمت بلیط بالا نرفته مخصوصا اینکه ما چهار نفریم .
    در ضمن ببخشید از اینکه سئوال بعدیم رو در مورد بردن بول از ایران به کانادا رو در این فروم میبرسم
    میخواستم در صورت تمایل اگه تجربه ای یا فکری در این مورد دارید خیلی دوست دارم بدونم .
    دریافت فایل نامبرec 2004
    انتقال برونده به ورشو:June 2009
    آبدیت در ورشو:Aug 2009
    دریافت مدیکال:Jun 2011

نقل قول نوشته اصلی توسط Targol نمایش پست ها
    ولی مثل اینکه بی ام آی هم با یه توقف در لندن به ونکور میره . بیشتر هدفم از سئوالم اینه
    که بتونم ارزانترین قیمت رو بدونم حتی با دو توقف یا تحت شرایط دیگه ای که من نمیدونم البته
    برای ابریل توی جند تا سایتشون هم رفتم شاید بتونم شرایط بهتری بیدا کنم از 1320000 تومن
    ارزونتر بدون توجه به روز خاصی حتی اگه شد حتی برای مارچ هم برام مهم نیست که برم فقط
    میخوام ارزونتر برام در بیاد دو قبل زنگ زدم چند جا در مورد اسبشیال افرها سئوال کردم وجوابها
    خیلی با هم فرق میکرد من الان فقط یه رزرو برای لوفتانزا کردم و مایلم زودتر بتونم انتخاب درستر
    رو انجام بدم و بلیطمو بخرم تا دلار و قیمت بلیط بالا نرفته مخصوصا اینکه ما چهار نفریم .
    در ضمن ببخشید از اینکه سئوال بعدیم رو در مورد بردن بول از ایران به کانادا رو در این فروم میبرسم
    میخواستم در صورت تمایل اگه تجربه ای یا فکری در این مورد دارید خیلی دوست دارم بدونم .
    BMI دو تا توقف دارد هم توی ایروان و هم در لندن.
    اگه براتون دو تا توقف مهم نیست می تونید با CATHAY PACIFIC هم از طریق تهران - دبی - هنگ کنگ - ونکوور هم بروید منتها طول مدت سفرتون به 30 ساعت خواهد رسید.
    بلیط این ایرلاینز رو از هر جایی نمی تونید تهیه کنید اگر خواستید پیام خصوصی بدید بهتون راهنمایی کنم.

دوستان من هم امروز 2 تا بليط رفت و برگشت از خط هوايی امارات برای خودم و همسرم به مقصد تورنتو خريداری کردم به ازای هر بليط 1,775,000 تومان. جناب Pearson ممنون می شم اگر نظرتون را در مورد قيمت اين بلیط بيان نماييد. آيا مناسب خريداری کردم يا گران؟!!!
    هر نفر اجازه بردن دو چمدان 23 کيلویی را دارد و نهايت اضافه بار برای هر نفر يک چمدان 23 کيلويی است که اين خط هوايی برای اين 23 کيلو اضافه بار 175 دلار از مسافر می گيرد.
    جهت اطلاع دوستان، هواپيما ساعت 4:10 صبح از فرودگاه امام به مقصد دبی پرواز کرده و در ساعت 6:40 صبح بعد از 2 ساعت پرواز، وارد فرودگاه دبی می شود و سپس در ساعت 9:55 صبح دبی رو به مقصد تورنتو ترک کرده و در ساعت 14:50 بعد از 13 ساعت و 55 دقيقه پرواز، وارد تورنتو می شود (کل سفر 19 ساعت و 10 دقيقه می باشد).
    اطلاعات در مورد freight بار در فرودگاه امام بوسيله اين خط هوايی رو هم می توانيد با تماس گرفتن با شماره های 55678210 يا 55678211 کسب نماييد.
    پيروز باشيد

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    ظاهرا جریمه ی اش توی همه ی کلاس هاش همون 50 دلار هست متنها من دیدم که جدیدا توی تغییر تاریخ کلک می زنه و می گه اون کلاسی که شما خریدید الان گرون شده یک ماالتفاوت تغییر قیمت هم باید بدید. دفعه پیش دیدم که مسافر رو مجبور کرد که 300 هزار تومان برای تغییر تاریخ پرداخت کند.
    برای مسافر هایی که احتمال می دهند تغییر تاریخ خواهند داشت لوفت هانزا توصیه می شود توی کلاس ویکتور که جریمه تغییر تاریخ نداره، قیمتش هم از قطری ارزونتر تمام می شود
    این تغییر قیمت در زمان تغییر تاریخ برای من سال گذشته در بلیط امارات هم اتفاق افتاد و می گفتن موقع تغییر تاریخ باید اون کلاس قیمتی جا بده و گرنه تغییر قیمت اتفاق میوفته دیگه راست و دروغش پای خودشون
    و در تکمیل عرایض استاد پیرسون در مورد قطری جریمه تغییر تاریخ 30 دلاره که ارزونتره
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

نقل قول نوشته اصلی توسط Kazy نمایش پست ها
    این تغییر قیمت در زمان تغییر تاریخ برای من سال گذشته در بلیط امارات هم اتفاق افتاد و می گفتن موقع تغییر تاریخ باید اون کلاس قیمتی جا بده و گرنه تغییر قیمت اتفاق میوفته دیگه راست و دروغش پای خودشون
    و در تکمیل عرایض استاد پیرسون در مورد قطری جریمه تغییر تاریخ 30 دلاره که ارزونتره
    توی قطری هر دو کلاس یکی بود ولی باز می گفتند این کلاس الان گرون شده و باید شما نرخ جدید رو پرداخت کنی، به نظر من یک نوع حقه بازی هست چون به مسافر گفته می شه تغییر تاریخ فقط 30 دلار جریمه داره ولی عملا اینطوری نیست، به نظر بنده به مسافر ربطی نداره که کلاس گرون شده چون اون رو قبلا خریداری کرده
    ولی همانجور که گفتم لوفت هانزا توی کلاس اکونومی V هیچ جریمه ای از مسافر بابت تغییر تاریخ نمی گیره

سلام
    من امروز بلیطمو از هوپیمایی ترکیه خریدم، و فقط رفت گرفتم، برا ویزا دنشجویی فقط رفت اوکی هست یا باید رفت و بر گشت بگیریم؟
    مرسی‌

نقل قول نوشته اصلی توسط باران_۸۶ نمایش پست ها
    سلام
    من امروز بلیطمو از هوپیمایی ترکیه خریدم، و فقط رفت گرفتم، برا ویزا دنشجویی فقط رفت اوکی هست یا باید رفت و بر گشت بگیریم؟
    مرسی‌
    دانشجوها ملزم به تهیه بلیط برگشت نیستند ، چند خریدید بلیطتتون رو؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    دانشجوها ملزم به تهیه بلیط برگشت نیستند ، چند خریدید بلیطتتون رو؟
    یک میلیون و هشتادو پنج هزار تومن. از شیراز به تورنتو. گفت که از استانبول به تورنتو هم comfort class هست...

Junior Member

از دوستان کسی می دونه قضیه این ویزای ترانزیت چیه؟ یکی از آشناهای ما داشته از لندن با بریتیش ایروی میرفته که از لندن دیپورت شده تهران! گفتن چون ویزای ترانزیت نداری..اونم گفته من مقصدم یه جا دیگش ولی اونا مثکه حرف آدمیزاد حالیشون نمیشده! البته ایشون داشته به انگلیسی توضیح میداده...

ها؟ کسی میدونه جریانش چی بوده؟