نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 238 از 2191 نخستنخست ... 1381882282292302312322332342352362372382392402412422432442452462472482883387381238 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,371 تا 2,380 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا ( بلیت، آژانس، خطوط هواپیمایی)

آقای پیسرسون , یه سوال داشتم . ویزاهای من هنوز صادر نشده و از اونجایی که 30 دسامبر بلیط دارم و دانشگاه گفته حداکثر تا 16 ژانویه میتونم اونجا باشم , تصمیم داشتم به یه تاریخ دیرتر تغییر تاریخ بدم بلیطم رو . حالا به نظر شما تا کی معقوله که صبر کنم برای به تعویق انداختن بلیط ؟ طبق گفته آژانس نمی تونم روی همین ایرلاین (لوفتانزا) یه بلیط دیگه رزرو کنم , چون دو تا بلیط به نام یک نفر نمیشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    تا حالا نديدم مشكلي ايجاد شده باشه و يا مقدار اعلام شده را كنترل كنند ولي اگر هم اين اتفاق افتاد مي توانيد مازادش را به همراهتان بدهيد تا بعدا برايتان بفرستد.
    راستش از فرودگاهای اون طرف میترسم نه اینجا.مثلا برای کانادا باید چیکار کنم؟ دوستمون فانتا میگفت گویا باید یکسری فرم پر کرد.اینم مشکل بزرگی شده برامون.

Senior Member fanta آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad نمایش پست ها
    راستش از فرودگاهای اون طرف میترسم نه اینجا.مثلا برای کانادا باید چیکار کنم؟ دوستمون فانتا میگفت گویا باید یکسری فرم پر کرد.اینم مشکل بزرگی شده برامون.
    نه مشکلی نیست تا جایی که یادمه دو تا فرم باید پر کنید یکی راجع به لوازم با ارزش همراهتون و یکی هم چیزایی که بعدا میارید.
    Don't feed the trolls

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad نمایش پست ها
    هيچ مشكلى نيست اگه نگاه كنيد افراد زيادى تو انجمن هاى مختلف اين فروم در اين مورد بارها صحبت كرده اند پس اصلا جاى نگرانى نيست و فرم مربوطه هم به هيچ وجه فرم پيچيده اى نيست و پر كردنش هم خيلى راحته.

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

آقا محمد، پست هاى اخير در بخش كارهايى كه بعد از ورود به كانادا در.... را بخوانيد و لينك داده شده را هم باز كنيد تا با فرم ها آشنا شويد.

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_pooya نمایش پست ها
    آقای پیسرسون , یه سوال داشتم . ویزاهای من هنوز صادر نشده و از اونجایی که 30 دسامبر بلیط دارم و دانشگاه گفته حداکثر تا 16 ژانویه میتونم اونجا باشم , تصمیم داشتم به یه تاریخ دیرتر تغییر تاریخ بدم بلیطم رو . حالا به نظر شما تا کی معقوله که صبر کنم برای به تعویق انداختن بلیط ؟ طبق گفته آژانس نمی تونم روی همین ایرلاین (لوفتانزا) یه بلیط دیگه رزرو کنم , چون دو تا بلیط به نام یک نفر نمیشه.
    توی همون بلیطی رو که الان دارید تاریخ سفرتون رو به تاریخی عقب تر بیاندازید. هر چی دیر تر اینکار انجام دهید ریسک این که توی همان کلاس پروازی جا ندهید و مجبور شوید ما التفاوت قیمت کلاس ها را پرداخت نمایید بیشتر می شود.

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    توی همون بلیطی رو که الان دارید تاریخ سفرتون رو به تاریخی عقب تر بیاندازید. هر چی دیر تر اینکار انجام دهید ریسک این که توی همان کلاس پروازی جا ندهید و مجبور شوید ما التفاوت قیمت کلاس ها را پرداخت نمایید بیشتر می شود.
    ممنون . یک سوال دیگه . می تونم یک بلیط دیگه از همین ایرلاین واسه تاریخ دیرتر بخرم یا امکانش نیست ؟ (مثل دو تا رزرو که به نام یک نفر امکانش نیست) ... اینجوری اگر تا زمان بلیط اولم ویزام اومد , دومی رو کنسل می کنم و هزینه کنسلی رو می دم (با توجه به اینکه 16 روز زودتر رفتن برای من بیشتر از 100 دلار هزینه کنسلی ارزش دارد)

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_pooya نمایش پست ها
    ممنون . یک سوال دیگه . می تونم یک بلیط دیگه از همین ایرلاین واسه تاریخ دیرتر بخرم یا امکانش نیست ؟ (مثل دو تا رزرو که به نام یک نفر امکانش نیست) ... اینجوری اگر تا زمان بلیط اولم ویزام اومد , دومی رو کنسل می کنم و هزینه کنسلی رو می دم (با توجه به اینکه 16 روز زودتر رفتن برای من بیشتر از 100 دلار هزینه کنسلی ارزش دارد)
    من همیشه به دوستان توصیه می کنم که بلیط لوفت هانزا کلاس V رو بگیرند تا برای تغییر تاریخ پروازشان مجبور نشوند جریمه ای پرداخت نمایند.
    بله می تونید بخرید مشکلی نیست. می تونید بلیط دوم را هم حتی پس ندید در صورت عدم استفاده بیاندازید به تارخی 10 ماه بعد اگر حدث می زنید ممکن است دوباره به ایران بیایید.

Member navid4412 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architect

آقای Pearson ، پرواز تهران تورنتو با استاپ در فرانکفورت ، نیاز به ویزای ترانزیت ندارد؟ البته قبلا گفته بودید تهران - شینگن - تورنتو نیاز به ویزای ترانزیت ندارد، اما میخوام خیالم راحت بشه
    فایل Dec 2005
    ارسال آپدیت Aug 2010دریافت مدیکال در لندن 26 سپتامبر 2011

نقل قول نوشته اصلی توسط navid4412 نمایش پست ها
    آقای Pearson ، پرواز تهران تورنتو با استاپ در فرانکفورت ، نیاز به ویزای ترانزیت ندارد؟ البته قبلا گفته بودید تهران - شینگن - تورنتو نیاز به ویزای ترانزیت ندارد، اما میخوام خیالم راحت بشه
    خیر نیاز به ویزی ترانزیت نیست
    صندلیتون رو انتخاب کنید