نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 284 از 2191 نخستنخست ... 1842342742752762772782792802812822832842852862872882892902912922932943343847841284 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,831 تا 2,840 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا ( بلیت، آژانس، خطوط هواپیمایی)

28 April ، لوفت هانزا ، یک طرفه ، 1,416,000 تومان خوبه ؟

Junior Member

سلام به دوستان با تجربه
    برای اخر may ارزانترین ایر لاینی که بشه 2 تا بسته همراه داشت را میخوام بخرم از تهران به تورنتو و برگشت از 6 ماه تا حداقل 3 ماه بعدش هر چند میدونم تا پایان تابستان تهران خواهم بودو و همان 3 ماه هم کافیه.
    در ضمن یکی از دوستان در مورد ایر لاین کاتای پاسیفیک هنگ کنگی چیزی نوشته بود که قبلا به چشمم خورده بود نمیدونم به مقصد تورنتو از تهران پرواز داره ظاهرا مسیر تهران به ابوظبی با ایران ایر و از انجا با هواپیمای هنگ کنگی با یک استاپ دیگه به تورنتو.
    لطفا دوستان راهنمایی کنند ممنون میشم میخوام 14 فروردین زود بلیط رو بخرم

نقل قول نوشته اصلی توسط parsareddevil نمایش پست ها
    28 April ، لوفت هانزا ، یک طرفه ، 1,416,000 تومان خوبه ؟
    قيمت خوبي هست

نقل قول نوشته اصلی توسط mirdamadi نمایش پست ها
    سلام به دوستان با تجربه
    برای اخر may ارزانترین ایر لاینی که بشه 2 تا بسته همراه داشت را میخوام بخرم از تهران به تورنتو و برگشت از 6 ماه تا حداقل 3 ماه بعدش هر چند میدونم تا پایان تابستان تهران خواهم بودو و همان 3 ماه هم کافیه.
    در ضمن یکی از دوستان در مورد ایر لاین کاتای پاسیفیک هنگ کنگی چیزی نوشته بود که قبلا به چشمم خورده بود نمیدونم به مقصد تورنتو از تهران پرواز داره ظاهرا مسیر تهران به ابوظبی با ایران ایر و از انجا با هواپیمای هنگ کنگی با یک استاپ دیگه به تورنتو.
    لطفا دوستان راهنمایی کنند ممنون میشم میخوام 14 فروردین زود بلیط رو بخرم
    پرواز با كاتاي پاسيفيك براي مسير تورنتو اصلا منطقي نيست شما يك دور كامل كره زمين رو ميزنيد كه طول پروازتون به 40 ساعت مي رساند
    براي مسير تورنتو فقط با توركيش و امارات مي تونيد دو بار مجاني ببريد

با درود خدمت جناب پیرسون و تشکر از زحماتشون

در مورد اضافه بار , چون برای خودم سوال بود نکته ای رو خدمت دوستان عرض می کنم .

من 23 مارچ با پرواز لوفتانزا - ایرکانادا به شهر وینیپگ آمدم . دو تا چمدان داشتم که حدود هر دو 23 کیلو بودن در حالی که بار مجاز برای اکنومی کلاس لوفتانزا 23 کیلو است . در همان مرحله تحویل بار در فرودگاه امام , من را فرستادند به باجه اضافه بار و آنجا 70 دلار (حدود 90 هزار تومان) پرداخت کردم و مسئول باجه پشت هر سه کارت پرواز من (تهران - فرانکفورت + فرانکفورت - تورنتو + تورنتو -وینیپگ) برگه ای چسباند که نشان می داد من هزینه اضافه بار را پرداخت کرده ام . طبیعتا دیگر در طول سفر هیچ هزینه اضافه باری از من گرفته نشد . با وجود اینکه در فرودگاه تورنتو بارها را تحویل می گیریم و دوباره تحویل می دهیم . این نکته ای بود که قبل از سفر خیلی ذهن منو مشغول کرده بود و حالا می تونم با اطمینان به دوستان بگم که خیالشون راحت باشه و در پرواز لوفتانزا - ایرکانادا (و احتمالا همه پروازهای کد شیر) فقط یک بار هزینه اضافه بار پرداخت می کنن .

در مورد سرویس دهی هم همانطور که جناب پیرسون فرموده بودند , کیفیت سرویس ایرکانادا (پرواز فرانکفورت به تورنتو) بسیار بهتر از لوفتانزا بود . البته همانطور که انتظار می رفت پرواز تورنتو به وینیپگ که پرواز داخلی بود با یک هواپیمای کوچک با صندلی هایی در حد رویال سفر انجام شد ! ... یک نکته مهم این بود که :

در بلیط من برای پرواز تورنتو به وینیپگ نوشته شده بود که meal for purchase ... اما وقتی با افتخار دلارهای کانادایی که در تورنتو چنج کرده بودم از جیبم بیرون کشیدم و خواستم غذا بخرم خانم مهماندار گفت : only credit cards !

بنابراین دوستان عنایت داشته باشند که در چنین پروازهایی احتمالا باید مثل من پیه گشنگی را به تنشان بمالند .

ناگفته نماند که بقل دستی کانادایی من در کمال آرامش و بدون اعتنایی به نگاه حسرت بار من , کردیت کارتش را کشید و غذا خرید و جلو چشم من خورد ... یک کلام هم نگفت شما بیا پول cashet رو بده به من , من برات کردیت کارت بکشم !! و اینجا بود که من فهمیدم از جهان سوم بیرون آمدم و وارد جهان اول شدم !

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_pooya نمایش پست ها
    ناگفته نماند که بقل دستی کانادایی من در کمال آرامش و بدون اعتنایی به نگاه حسرت بار من , کردیت کارتش را کشید و غذا خرید و جلو چشم من خورد ... یک کلام هم نگفت شما بیا پول cashet رو بده به من , من برات کردیت کارت بکشم !! و اینجا بود که من فهمیدم از جهان سوم بیرون آمدم و وارد جهان اول شدم !
    دوست عزیز بحث جهان اول و سوم نیست-شما وارد سرزمینی می شی که همه چیز فقط و فقط مطابق قانون هست و پول حرف اول رو طبیعتا می زنه.هیچ قانونی هم کانادایی رو مجبور به انجام این کار براتون نمی کنه و اون هم بنابراین حتی ثانیه ای فکر نمی کنه به انجام کاری که هیچ قانونی مجبورش نمی کنه.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_pooya نمایش پست ها
    در مورد سرویس ده....
    البته کلا نژاد اروپایی سرد هستن بخصوص کانادایی ها که به سرد بودن معروفن دوستم تعریف می کرد یه بار تو قطار(سوئیس) به دو تا همسفر غریبه پسته تعارف کرده بود کلی با شک و تردید و تعجب باهاش یرخورد کرده بودن
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

Junior Member

سلام جناب پیرسون
    من و همسرم دو هفته پیش پاسپورتامونو فرستادیم ورشو برای صذور وبزا و احتمالا برای آحر اردیبهست قصد داریم بریم نورونتو. از طرفی برنامه داریم که اگر بهمون ویزا بدن توقفی یک هفته ای هم در پاریس داشته باشیم.ممکنه در خصوص سوالات زیر م راهنمایی کنید:
    1- بهترین و در عین حال مناسب ترین پرواز قیمتی برای تهران-پاریس- تورونتو کذومه؟
    2- اگه از الان بلیط بخرم ممکنه بعد در صورت ندادن ویزای فرانسه مجبور شم زمان مسیر دوم را تغییر بدم و مشمول جریمه بشه. اگه هم نحرم و بعد از مشحص شدن ویزا بلیط بخرم ممکنه بدلیل نزدیکی زمان سفر بلیط مناسب گیرم نیاد. به نظر شما چیکار کنم؟
    شروع پروسه در دمشق :10سپتانبر 2006
    درخواست آپديت از طرف ورشو : 23 سپتامبر 2010/ تحويل مدارك : 1نوامبر 2010
    دريافت مديكال : 24 آگوست2011 / ارسال مديكال :اول سپتامبر
    ارسال پاسپورت:16 مارس2012 / دریافت ویزا: 20می 2012

Junior Member

ضمنا اگه ممکنه راجع به اینکه بلیط دوسره بگیریم یا یه سره هم توضیح بدید.
    شروع پروسه در دمشق :10سپتانبر 2006
    درخواست آپديت از طرف ورشو : 23 سپتامبر 2010/ تحويل مدارك : 1نوامبر 2010
    دريافت مديكال : 24 آگوست2011 / ارسال مديكال :اول سپتامبر
    ارسال پاسپورت:16 مارس2012 / دریافت ویزا: 20می 2012