نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 285 از 2191 نخستنخست ... 1852352752762772782792802812822832842852862872882892902912922932942953353857851285 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,841 تا 2,850 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا ( بلیت، آژانس، خطوط هواپیمایی)

نقل قول نوشته اصلی توسط moh_hei نمایش پست ها
    سلام جناب پیرسون
    من و همسرم دو هفته پیش پاسپورتامونو فرستادیم ورشو برای صذور وبزا و احتمالا برای آحر اردیبهست قصد داریم بریم نورونتو. از طرفی برنامه داریم که اگر بهمون ویزا بدن توقفی یک هفته ای هم در پاریس داشته باشیم.ممکنه در خصوص سوالات زیر م راهنمایی کنید:
    1- بهترین و در عین حال مناسب ترین پرواز قیمتی برای تهران-پاریس- تورونتو کذومه؟
    2- اگه از الان بلیط بخرم ممکنه بعد در صورت ندادن ویزای فرانسه مجبور شم زمان مسیر دوم را تغییر بدم و مشمول جریمه بشه. اگه هم نحرم و بعد از مشحص شدن ویزا بلیط بخرم ممکنه بدلیل نزدیکی زمان سفر بلیط مناسب گیرم نیاد. به نظر شما چیکار کنم؟
    من توصيه مي كنم شما صبر كنيد ببينيد تكليف ويزاي شنگنتون اول چي مي شود. ممكن است مجبور شويد جريمه ي زيادي پرداخت كنيد.
    ما پرواز مستقيم به پاريس فقط با ايران ار هفته ي دو تا داريم.
    پيشنهاد اول من مسير تهران - آمستردام - پاريس با كي ال ام بعد ارفرانس مستقيم از پاريس به تورنتو ( اين پرواز فقط سه تا سگمنت دارد )
    پيشنهاد دومم leg اول با لوفت هانزا و اطريشي و يا آليتاليا با استاپ در فرانكفورت/وين/رم به مقصد پاريس بعد توي leg دوم با استاپ در همون شهرها دوباره به مقصد تورنتو
    بايد روي همه اين ارلاينزهاي موجود قيمت بگيريد ببينيد كدام ارزونتر تمام مي شود.
    براي قيمت مي تونيد به انجمني كه توي امضام هست مراجعه نماييد

ضمنا اگه ممکنه راجع به اینکه بلیط دوسره بگیریم یا یه سره هم توضیح بدید.
    چون سفرتون multi هست بليط برگشت گرفتن به صرفه نيست.
    سفر multi به سفري گفته مي شود كه نه one way هست و نه round trip

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    من توصيه مي كنم شما صبر كنيد ببينيد تكليف ويزاي شنگنتون اول چي مي شود. ممكن است مجبور شويد جريمه ي زيادي پرداخت كنيد.
    ما پرواز مستقيم به پاريس فقط با ايران ار هفته ي دو تا داريم.
    پيشنهاد اول من مسير تهران - آمستردام - پاريس با كي ال ام بعد ارفرانس مستقيم از پاريس به تورنتو ( اين پرواز فقط سه تا سگمنت دارد )
    پيشنهاد دومم leg اول با لوفت هانزا و اطريشي و يا آليتاليا با استاپ در فرانكفورت/وين/رم به مقصد پاريس بعد توي leg دوم با استاپ در همون شهرها دوباره به مقصد تورنتو
    بايد روي همه اين ارلاينزهاي موجود قيمت بگيريد ببينيد كدام ارزونتر تمام مي شود.
    براي قيمت مي تونيد به انجمني كه توي امضام هست مراجعه نماييد
    ممنون جناب پیرسون
    پیشنهاد اولتون نسبت به مسیر تهران-پاریس-تورونتو (ایران ایر-ایرفرانس) یه توقف بیشتر داره. علت این انتخاب چیه؟
    ضمنا ممکنه اکه اشکالی نداره در پیامی خصوصی تلفن تماستون رو بدید تا بیشتر از راهنماییتون استفاده کنم.
    شروع پروسه در دمشق :10سپتانبر 2006
    درخواست آپديت از طرف ورشو : 23 سپتامبر 2010/ تحويل مدارك : 1نوامبر 2010
    دريافت مديكال : 24 آگوست2011 / ارسال مديكال :اول سپتامبر
    ارسال پاسپورت:16 مارس2012 / دریافت ویزا: 20می 2012

ممنون جناب پیرسون
    پیشنهاد اولتون نسبت به مسیر تهران-پاریس-تورونتو (ایران ایر-ایرفرانس) یه توقف بیشتر داره. علت این انتخاب چیه؟
    ضمنا ممکنه اکه اشکالی نداره در پیامی خصوصی تلفن تماستون رو بدید تا بیشتر از راهنماییتون استفاده کنم.
    من ايران ار - ار فرانس نگفتم . همچين بليطي اصلا نمي شود گرفت. من كي ال ام - ار فرانس رو گفتم.

Senior Member

الان که دارم حرفای شما رو میخونم کلی تعجب میکنم چون تا جایی که من دیدم (البته نمیگم همشون اما اکثرشون) اینا خیلی آدمهای مهربونی هستن و احترام متقابلی که به هم میذارن آدم رو واقعا متعجب میکنه. یا حتی بغل دستی من تو هواپیما اتریشی بود و اونم تا من میگفتم هدفونم خرابه یا پتوم نیست فوری مال خودشو میداد به من. کلا من آدم ها رو اینجا خیلی مهربون تر و با احترام تر از ایران دیدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Kazy نمایش پست ها
    البته کلا نژاد اروپایی سرد هستن بخصوص کانادایی ها که به سرد بودن معروفن دوستم تعریف می کرد یه بار تو قطار(سوئیس) به دو تا همسفر غریبه پسته تعارف کرده بود کلی با شک و تردید و تعجب باهاش یرخورد کرده بودن
    Culture lives in everything we do

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mina7 نمایش پست ها
    الان که دارم حرفای شما رو میخونم کلی تعجب میکنم چون تا جایی که من دیدم (البته نمیگم همشون اما اکثرشون) اینا خیلی آدمهای مهربونی هستن و احترام متقابلی که به هم میذارن آدم رو واقعا متعجب میکنه. یا حتی بغل دستی من تو هواپیما اتریشی بود و اونم تا من میگفتم هدفونم خرابه یا پتوم نیست فوری مال خودشو میداد به من. کلا من آدم ها رو اینجا خیلی مهربون تر و با احترام تر از ایران دیدم.
    خیلی طبیعیه... همه جای دنیا همه جور آدمی پیدا میشه... نمیشه هرکسی هر برخوردی ببینه تعمیم بده به همه. قضیه اون ۶ نفر که رفته بودند توی اتاق تاریک و به فیلی که توی اون اتاق بود دست زده بودند و وقتی اومده بودند بیرون هرکس یه چیزی میگفت... یکی که به خرطومش دست زده بود میگفت توی اتاق مار هست یکی که به پاهای فیل دست زده بود میگفت توی اتاق یه درخت بزرگ است و .....
    با مثال نمیشه ثابت کرد مردم یه جایی چطور برخوردی دارند. باید با اونها زندگی کرد و به صورت آماری نظر داد. و صد البته که به نوع نگاه گوینده نسبت به زندگی و اطرافیان هم بستگی داره...
    یه داستان جالب توی رشته ی ما هست که میگه:
    یک ریاضیدان و یک فیزیکدان و یک زیست شناس با قطار مسافرت میکردند. از دشتی عبور میکنند. از پنجره چشمشون به یک گوسفند سیاه میفته. زیست شناس توی دفترچه ش مینویسه ما از سرزمینی عبور کردیم که گوسفندانش سیاه بودند. فیزیکدان مینویسه ما از سرزمینی عبور کردیم که برخی از گوسفندانش سیاه بودند. ریاضیدان توی دفترچه ش مینویسه ما از سرزمینی عبور کردیم که حداقل یک گوسفند در آن موجود بود که نیمه ای از آن که به سمت ما بود سیاه رنگ بود!

حالا نگاه شما چطوریه؟
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Junior Member

سلام و ممنون از اطلاعاتتون pearson عزیز
    این قیمت بلیط تهران به تورنتو با ترکیش کامفورت که دادید تماس گرفتم با اژانس که بلیط بخرم نمیدانستند کامفورت چی هست میخواستم ازتون سوال کنم با کلاس معمولی چه فرق میکنه مگه همه صندلیها تو هواپیما شبیه هم نیستند یا شاید منظورتون نوع هواپیما است که بهتره؟
    ممنون میشم قیمت بلیط کلاس معمولی رو برای آخر may بهم بدید.لطفا رفت و برگشت و اینکه تا چه زمانی جزو high season حساب نمیشه و با حالت عادی میشه بلیط تهیه کرد
    از وقتی گه برای پاسخ به درخواستها میذارید متشکریم

سلام دوستان

من یه سوال داشتم که اگه لطف کنید جواب بدید خیلی ممنون میشم.
    من یک بلیط رفت و برگشت از کانادا به تهران از یک آژانس داخل ایران خریدم به این صورت:
    هالیفکس به مونترال = ایر کانادا
    مونترال به تهران = قطر ایرویز
    و همین مسیر بالعکس
    هم توی ایمیلی که آژانس بهم زده و هم تو سایت CheckMyTrim نوشته من 2 تا ساک میتونم ببرم. دقیقا واسه مسیر هالیفکس به مونترال هم که مال ایر کاناداست هم 2 تا ساک قید شده ولی تو سایت ایر کانادا نوشته به غیر از چند مسیر خاص ( که این مسیر جزوش نمیشه) یک ساک مجاز هست و دوستام هم میگن ایر کانادا فقط 1 ساک قبول میکنه. البته خیالم از قطر ایرویز راحته و مطمئنم اون قسمت از مسیر 2 ساک مجازه. از اونجایی که من چند روز دیگه به ایران پرواز دارم نگران این هستم که نکنه با 2 تا ساک برم فرودگاه و 70 دلار جریمه بشم.
    ممنون از راهنمایی

نقل قول نوشته اصلی توسط mirdamadi نمایش پست ها
    سلام و ممنون از اطلاعاتتون pearson عزیز
    این قیمت بلیط تهران به تورنتو با ترکیش کامفورت که دادید تماس گرفتم با اژانس که بلیط بخرم نمیدانستند کامفورت چی هست میخواستم ازتون سوال کنم با کلاس معمولی چه فرق میکنه مگه همه صندلیها تو هواپیما شبیه هم نیستند یا شاید منظورتون نوع هواپیما است که بهتره؟
    ممنون میشم قیمت بلیط کلاس معمولی رو برای آخر may بهم بدید.لطفا رفت و برگشت و اینکه تا چه زمانی جزو high season حساب نمیشه و با حالت عادی میشه بلیط تهیه کرد
    از وقتی گه برای پاسخ به درخواستها میذارید متشکریم
    خير صندلي هاش مثل هم نيستند . عكس هاي صندلي رو من توي اين انجمن قبلا گذاشته ام. در ضمن پذيراييش با اكونومي متفاوت هست و wifi‌ هم دارد.
    كلاسيفيكيشن ش A هست. يا able
    معمولا هاي سيزن از ماه جون شروع و تا اوسط سپتامبر ادامه دارد.
    بله عادي هم مي شود گرفت.

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_smiler نمایش پست ها
    سلام دوستان

من یه سوال داشتم که اگه لطف کنید جواب بدید خیلی ممنون میشم.
    من یک بلیط رفت و برگشت از کانادا به تهران از یک آژانس داخل ایران خریدم به این صورت:
    هالیفکس به مونترال = ایر کانادا
    مونترال به تهران = قطر ایرویز
    و همین مسیر بالعکس
    هم توی ایمیلی که آژانس بهم زده و هم تو سایت CheckMyTrim نوشته من 2 تا ساک میتونم ببرم. دقیقا واسه مسیر هالیفکس به مونترال هم که مال ایر کاناداست هم 2 تا ساک قید شده ولی تو سایت ایر کانادا نوشته به غیر از چند مسیر خاص ( که این مسیر جزوش نمیشه) یک ساک مجاز هست و دوستام هم میگن ایر کانادا فقط 1 ساک قبول میکنه. البته خیالم از قطر ایرویز راحته و مطمئنم اون قسمت از مسیر 2 ساک مجازه. از اونجایی که من چند روز دیگه به ایران پرواز دارم نگران این هستم که نکنه با 2 تا ساک برم فرودگاه و 70 دلار جریمه بشم.
    ممنون از راهنمایی
    مسير منطقي از هاليفاكس به تهران ار كانادا / بي ام آي از طريق لندن با فقط يك استاپ هست كه طول مدت سفرتون فقط 18 ساعت مي شود.
    04-03-2012 07-52-09.png
    اينطوري فكر مي كنم طول سفرتون بيش از 24 ساعت ميشود + يك استاپ بيشتر داريد + يكي از پروازهاتون 12 ساعته هست
    ببينيد قاعدتا چون QR با AC قرار داد CODE SHARE ندارند. AC مي تواند دو بار شما رو قبول نكند . منتها كارمند هاي ترافيك پشت كانتر هميشه استنادشون به اون چيزي هست كه توي ITINERARY تيكيت نوشته شده است. پس قبول خواهند كرد.