نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1790. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.81%
  • ? + IRAN AIR

192 10.73%
  • LUFTHANSA

445 24.86%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.69%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.53%
  • EMIRATES

109 6.09%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 290 از 2191 نخستنخست ... 1902402802812822832842852862872882892902912922932942952962972982993003403907901290 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,891 تا 2,900 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا ( بلیت، آژانس، خطوط هواپیمایی)

بله. حدودا 100 تا 150 تاست حداکثر. ولی ...ضمن اینکه از یکی از دانشگاههای تورنتو پذیرش داره همسرم. حالا موندن اونجا رو نمیدونم چه کنم البته.
    رشته هوافضا( ارشد) , تاریخ مصاحبه کبک : 30 مارچ 2011, تاریخ فایل فدارال 30 مارچ 2011 : دمشق- -دریافت مدیکال: 3 آوریل 2012 از آنکارا. ایمیل پاس رکوئست 16 آگوست 2012.

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MHSH نمایش پست ها
    سلام. ممنون.
    واقعیتش تفاوت ورود از تورنتو و مونترال برای منی که میخوام از شیراز برم بیش از 400 دلار برای هر نفرمونه. و پس قابل توجه هست. من جاهای دیگه هم پرسیدم. هیچ کی مطمئن نیست که کبکی ها حتما باید در کبک لندینگ کنن یا خیر. ولی برداشت خودم اینه که مث اینکه میشه از هر جایی رفت تو کانادا. حالا اگه فدرالی یا دانشجویی جای دیگه کسی باشه برای ورود به مونترال( کبک) باید دنبال CSQ یا CAQ در فرودگاه یا ازقبل باشه. اگه کسی از دوستان اطلاعات بهتری داره خیلی ممنون میشم اشتراک بذاره. مرسی
    کسی که csq نداشته باشه مشکلی با ورود به کبک نداره... موقع ورود به فرودگاه مونترال اول به قسمت مهاجرت عمومی میروید و در صورت داشتن csq و تمایل به ماندن در کبک به قسمت مهاجرت کبک میروید... کبک هم جزو کاناداست و هرکس مایل باشد میتواند ‌آنجا لندینگ کند...
    csq فقط برای استفاده از مزایای مهاجرین کبک است.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Member meandcanada آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineer/ Tehran Polytechnic

دوستان گرامي
    سلام
    لطفا مرا راهنمايي فرماييد كه براي رفتن به كلگري كدام هواپيمايي ها كار ميكنند و براي اوايل مرداد ماه امسال هزينه دو نفر و يك بچه زير دوازده سال چقدر ميشود و مقدار بار مجاز چند كيلو و اضافه بار چقدر هزينه زاست؟ ممنون از وقتي كه صرف ميكنيد.
    CIO receipt: May 2011, WARSAW In process: Sep 2011, Medical : Jan 2012
    Pass copies+ proof of fund+ Landing fee : Oct 2012
    and... finally... pass request July 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط meandcanada نمایش پست ها
    دوستان گرامي
    سلام
    لطفا مرا راهنمايي فرماييد كه براي رفتن به كلگري كدام هواپيمايي ها كار ميكنند و براي اوايل مرداد ماه امسال هزينه دو نفر و يك بچه زير دوازده سال چقدر ميشود و مقدار بار مجاز چند كيلو و اضافه بار چقدر هزينه زاست؟ ممنون از وقتي كه صرف ميكنيد.
    KLM , LUFTHANSA , BMI

سلام دوستان، می خواستم اگر کسی تجربه سفر به تورنتو با پرواز ترکیش داره لطفا بگه راضی بوده یا نه. ظاهرا الان ترکیش ارزونترین ایرلالنه؟
    ممنون

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط september2010 نمایش پست ها
    سلام دوستان، می خواستم اگر کسی تجربه سفر به تورنتو با پرواز ترکیش داره لطفا بگه راضی بوده یا نه. ظاهرا الان ترکیش ارزونترین ایرلالنه؟
    ممنون
    از نظر راحتی بهترین پروازه ولی ارزونترین نیست.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

سلام . من و همسرم برای 17 می تهران لندن با ایران ایر و لندن ونکوور با بریتیش ایرویز بلیط داریم. 1- آیا پروازهای بریتیش ایرویز خوب است یا نه ؟ 2- از آنجایی که من بلیط را از دفتر ایران ایر در اصفهان گرفتم ، فقط شماره Reference ایران ایر را دارم و برای تعیین جا در پرواز لندن-ونکوور نمیتوانم از سایت بریتیش استفاده کنم. لطفا" راهنمایی کنید چطور Reference booking بریتیش ایرویز را بدست بیارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein_1 نمایش پست ها
    سلام . من و همسرم برای 17 می تهران لندن با ایران ایر و لندن ونکوور با بریتیش ایرویز بلیط داریم. 1- آیا پروازهای بریتیش ایرویز خوب است یا نه ؟ 2- از آنجایی که من بلیط را از دفتر ایران ایر در اصفهان گرفتم ، فقط شماره Reference ایران ایر را دارم و برای تعیین جا در پرواز لندن-ونکوور نمیتوانم از سایت بریتیش استفاده کنم. لطفا" راهنمایی کنید چطور Reference booking بریتیش ایرویز را بدست بیارم؟
    از اونجايي كه اين دو ايرلاينز كد شر نيستند نمي توانيد دسترسي به اطلاعات پرواز دومتون داشته باشيد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 29 شغله 1000 CAP)

نقل قول نوشته اصلی توسط reza.sfp نمایش پست ها
    دوست من واسه ونکوور بلیط رزرو کرد ارزونترین نرخ روی لوفت هانزا بود برای اواخر اردیبهشت 1.500.000 تومان
    سلامو منظورتون بلیط یک طرفه است؟

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

میخوام یک پرواز داخلی دو طرفه از Air Canada بگیرم. در booking میپرسه Country of Residence رو انتخاب کنم. وقتی کشور‌های مختلف رو امتحان کردم قیمت‌های مختلف میگیرم. سوالم اینه که کدام کشور رو باید انتخاب کنم؟ ایران توش نیست و اگر other countries رو انتخاب کنم میگه نمیتونم بلیط بگیرم!