نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 292 از 2191 نخستنخست ... 1922422822832842852862872882892902912922932942952962972982993003013023423927921292 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,911 تا 2,920 , از مجموع 21905

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا ( بلیت، آژانس، خطوط هواپیمایی)

ببخشید من یه سوال داشتم که ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه:
    من تهران به مونترال پرواز دارم با لوفت هانزا، می خوام بدونم می تونم سازم (ویولن) رو با خودم به داخل هواپیما ببرم ؟
    اگه بتونم ببرم میشه یه کیف لپ تاپ که توش لپ تاپم هست و یه ساز، حالا اون 8 کیلوگرم که کوله مجازم ببرم از این 2 تا جدا میشه؟ یا کلا با هم محسوب میکنن؟

مرسی

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط parsareddevil نمایش پست ها
    من تهران به مونترال پرواز دارم با لوفت هانزا، می خوام بدونم می تونم سازم (ویولن) رو با خودم به داخل هواپیما ببرم ؟
    اگه بتونم ببرم میشه یه کیف لپ تاپ که توش لپ تاپم هست و یه ساز، حالا اون 8 کیلوگرم که کوله مجازم ببرم از این 2 تا جدا میشه؟ یا کلا با هم محسوب میکنن؟

مرسی
    منهم همین سوال رو دارم... یک کوله بزرگ با چرخ دارم که حداکثر سایز مجاز رو داره و یک کیف دستی ... میتونم دف رو هم با خودم ببرم.... دف بزرگی هم هست.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Member ghazalili آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شیمی

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza76 نمایش پست ها
    Ghazalili عزيز، شما داخل امضاتون فقط تا pass request هست. پاسپورت حاوي ويزا رو كي دريافت كردين؟ البته ممكنه يه كم بي ربط به موضوع باشه، ولي كنجكاويه ديگه
    ببخشید من فراموش کرده بودم امضامو تغییر بدم. من oct/2011 /05 ویزا گرفتم.
    We received your application to sponsor .....................on August 2, 2012
    We sent you a letter on October 17, 2012 about the decision on your application
    .CSQ: 25 november, inprocess 5december. passport request 28 march

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    منهم همین سوال رو دارم... یک کوله بزرگ با چرخ دارم که حداکثر سایز مجاز رو داره و یک کیف دستی ... میتونم دف رو هم با خودم ببرم.... دف بزرگی هم هست.

مرسی
    قانونا 8 كيلو بار نبايد بيشتر ببريد منتها از اونجايي كه كنترلي نيست هر چقدر بار از قبيل بارهايي كه فرموديد مي تونيد ببريد توي كابين فقط نبايد زياد جلب توجه كنيد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    قانونا 8 كيلو بار نبايد بيشتر ببريد منتها از اونجايي كه كنترلي نيست هر چقدر بار از قبيل بارهايي كه فرموديد مي تونيد ببريد توي كابين فقط نبايد زياد جلب توجه كنيد

سلام،
    به نظرتون يه كيف سنتور خيلي جلب توجه ميكنه؟

سلام
    میشه از دوستان راهنمایی کنند که سایز بارهای قابل حمل با ترکیش درون بار و کابین چقدر است؟

ApplyAbroad Veteran
    setareh21 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geology- University of Tehran

مرسی
    اگه سایت شرکت لوفتهانزا رو چک کنید، توضیحات خیلی خیلی خوبی داده که جای هیچ حرف و حدیثی نمیزاره، http://www.lufthansa.com/xx/en/carry-on-baggage این لینک مستقیم توضیحات درمورد carry on هست. و از من می شنوید رعایت کنید اگر دوست ندارید پول زور بدید موفق باشید
    این هم لینک اصلی که میزان بار مجاز رو نوشته :http://www.lufthansa.com/online/port...l=en&cid=18002

ApplyAbroad Veteran
    setareh21 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geology- University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط leilamohajer نمایش پست ها
    سلام
    میشه از دوستان راهنمایی کنند که سایز بارهای قابل حمل با ترکیش درون بار و کابین چقدر است؟
    http://www.airline-luggage-regulatio...ish%20Airlines
    امیدوارم بتونید جواب سوال هاتون و در این لینک پیدا کنید

سلام.
    من یک بلیط واسه Jun, 8 از تهران به مونترال با qatar airways داشتم که دیروز بدون هزینه تغییرش دادم به Jun, 1، ولی چون با همون کلاس پرواز جا نمی داد، الان توی waitlist هستم.
    از اونجایی که اون موقع از سال فصل شلوغ پروازهاست، احتمال میدم جا باز نشه و در نهایت مجبور بشم با تغییر کلاس پرواز و پرداخت هزینه اضافه این کار را انجام بدم. نگرانی من اینه که اگه دوستان تجربه ای دارند از این موضوع به من بگن که اگه به احتمال زیاد جا نمیده، تا کلاس های بالاتر پر نشده من زودتر برم کلاس پروازم را تغییر بدم. چون فکر میکنم هر چه زمان میگدره و به زمان پرواز نزدیک تر میشه هم هزینه این تغییر کلاس و هم ریسک پر شدن جا در کلاس بالاتر بیشتر میشه. در حال حاضر آزانس بهم گفته برای کلاس بالاتر با پرداخت 300 دلار کانادا میتونی تو همون تاریخی که میخواهی جا بگیری.
    لطف میکنید اگر پیشنهاد یا تجربتون را بهم بگید.
    ممنون

Junior Member

سلام آقای پیرسون عزیز.
    ممنون از وقتتون. من اوایل ژولای اگه بخوام برم کانادا و چون شهرش هنوز مشخص نیست. ( با توجه به اینکه کبکی ام ولی همسرم یه پذیرش در تورنتو داره) گیج شدم . نمیدونم چه کار کنم. البته خودم هم منتظر اعلام پذیرش در شهر مونترالم. ما البته از شیراز میخوایم بریم. ترجیها. ولی قطری به مونترال که خیلی گرونه و با لوتانزا از تهران بهتره. اگه هم مقصر تورنتو باشه که با ترکیشعالیه. حالا میخواستم نطرتون رو بدونم که برم بلیط بگیرم یا صبر کنم تا اوایل می که نتایج میاد( با توجه به جریمه کنسلی و یه بار تغییر). های سیزنی در راه اس یا خیر؟ صرفه با کدوم هست. باز هم ممنون.
    رشته هوافضا( ارشد) , تاریخ مصاحبه کبک : 30 مارچ 2011, تاریخ فایل فدارال 30 مارچ 2011 : دمشق- -دریافت مدیکال: 3 آوریل 2012 از آنکارا. ایمیل پاس رکوئست 16 آگوست 2012.