نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 294 از 2191 نخستنخست ... 1942442842852862872882892902912922932942952962972982993003013023033043443947941294 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,931 تا 2,940 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا ( بلیت، آژانس، خطوط هواپیمایی)

نقل قول نوشته اصلی توسط smzsaeid نمایش پست ها
    با سلام خدمت جناب پیرسون.
    من یه سوال داشتم. من الان تورنتو هستم، 28 جولای میخوام بیام تهران و از اونجا 1 سپتامبر با همسرم میخوام برگردم تورنتو. با توجه به اینکه بلیط همسرم یک طرفه میشه، چه پروازی رو پیشنهاد میکنید که ارزونتر باشه. شنیدم KLM و Alitalia رو میشه با هم گرفت. چون فکر کنم یه طرفه Alitalia از همه ارزونتر باشه.
    ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید.
    ببنيد منطقي ترين كار اين هست كه يك بليط roundtrip با توركيش از تورنتو به تهران بگيريد بعد توي همان تاريخ براي خانمتون يك بليط oneway از تهران به تورنتو باز هم روي همون توركيش براي ايشان بگيريد كه با هم توي يك پرواز برگرديد. بليط توركيش تون رو هم از ايران بخريد چون حداقل 500 دلار به نفعتون مي شود.
    اگر كمك خواستيد پيام بديد

Junior Member

سلام

من ميخوام واسه اواسط مرداد برم NotreDame (احتملاً بايد اول برم شيکاگو) ميشه لطفا بهم بگيد چه پروازی خوبه و هزينه حدودا چقدر ميشه؟

جناب پیرسون عزیز

سلام
    دو سوال داشتم:
    1-این جریان ارزان شدن بلیتهای ترکیش نسبت به قبل از عید واقعیت داره؟ یکی از دوستان در صفحه فدرال گفتن که بلیتشون (برای تابستون فکر کنم)رو قبل از عید خریدن به این امید که ارزون تر باشه ولی الان که تماس گرفتن قیمتها پایین اومده بنابراین عوض کردن و ما به التفاوت گرفتن ! قضیه چیه؟
    2- پرواز ترکیش که دو بسته مجازه ، امکان بردن چمدون سوم هست؟ واگر نه به صورت کیلویی و اضافه بار محسوب می شه؟ قیمتهاشو شما می دونین؟
    اگر بلیت از طریق شما رزرو شده باشه ، شما می تونین کمکی در مورد اضافه بار انجام بدین؟

ممنون

Senior Member sama7452 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه فردوسی - الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط nilotus نمایش پست ها
    جناب پیرسون عزیز

سلام
    دو سوال داشتم:
    1-این جریان ارزان شدن بلیتهای ترکیش نسبت به قبل از عید واقعیت داره؟ یکی از دوستان در صفحه فدرال گفتن که بلیتشون (برای تابستون فکر کنم)رو قبل از عید خریدن به این امید که ارزون تر باشه ولی الان که تماس گرفتن قیمتها پایین اومده بنابراین عوض کردن و ما به التفاوت گرفتن ! قضیه چیه؟
    2- پرواز ترکیش که دو بسته مجازه ، امکان بردن چمدون سوم هست؟ واگر نه به صورت کیلویی و اضافه بار محسوب می شه؟ قیمتهاشو شما می دونین؟
    اگر بلیت از طریق شما رزرو شده باشه ، شما می تونین کمکی در مورد اضافه بار انجام بدین؟

ممنون
    سلام دوست عزیز
    من سوال دومتون رو قبلا از دفتر ترکیش پرسیدم که توی پست شماره 2830 آوردم. اگر اطلاعات کاملتری بدست آوردین، لطفا ما رو هم درجریان بذارین. ممنون و موفق باشید
    به سلامتی زندگی ، که اگه خوش بگذره اسمش میشه " خاطره " اگه پدرت دربیاد اسمش میشه " تجربه " !!

نقل قول نوشته اصلی توسط nilotus نمایش پست ها
    جناب پیرسون عزیز

سلام
    دو سوال داشتم:

ممنون
    سوال دوم كه دوستان جواب دادند.
    راجع سوال اول همچين چيزي امكان نداره بليط توركيش يك طرفه به تورنتو قبل از عيد براي تاريخ هايسيزن 1.200 تومان بود كه الان حدود 1.600 هست
    توي ماه may توركيش يك سري آفر گذاشت اون هم توي مسيرهاي خاصي كه فكر مي كنم با اون اشتباه شده است

Junior Member

سلام ، یه سوال داشتم ممنون میشم اگه پاسخ بدین. ما فکرکردیم وقتی که پاس ریکئوست شدیم بریم ورشو ویزا بگیریم ویک هفته بمونیم و از همون طرف هم بریم تورنتو.
    میخواستم بدونم در چنین حالتی باید بلیط تهران ورشو(که البته میدونم پرواز مستقیم نداره) و ورشو تورنتو رو از ایران بگیریم؟ یا باید بلیط ورشو تورنتو را از همون ورشو بگیریم و با توجه به نرخ دلاربرامون گرون تموم میشه؟
    کلا ممنون میشم اگه پیشنهادی دارین بفرمائید.
    کد رشته 0811 دریافت مدارک در کانادا 10 می2011،فایل نامبر 17 جون،دریافت مدارک در ویزا آفیس 17 جولای،نامه از ورشو 28 آگست، این پروسس 9سپتامبر،مدیکال 13فوریه،رسید مدیکال در لندن23 فوریه،آپدیت مدارک و فرمها 4 آپریل،آپدیت مدارک9 می،کپی پاسپورت و تکمن مالی28می،صدور ویزا2 آگوست 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط zmm نمایش پست ها
    سلام ، یه سوال داشتم ممنون میشم اگه پاسخ بدین. ما فکرکردیم وقتی که پاس ریکئوست شدیم بریم ورشو ویزا بگیریم ویک هفته بمونیم و از همون طرف هم بریم تورنتو.
    میخواستم بدونم در چنین حالتی باید بلیط تهران ورشو(که البته میدونم پرواز مستقیم نداره) و ورشو تورنتو رو از ایران بگیریم؟ یا باید بلیط ورشو تورنتو را از همون ورشو بگیریم و با توجه به نرخ دلاربرامون گرون تموم میشه؟
    کلا ممنون میشم اگه پیشنهادی دارین بفرمائید.
    از همين ايران مي تونيد براي كل مسير بليط بگيريد

سلام
    طولانی ترین مدت رزرو برای کدوم ایرلایناس؟فک کنم آل ایتالیا و یک ماهه باشه درسته؟
    اگه حدود قیمت رزروشم بگید ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط mohakbari نمایش پست ها
    سلام
    طولانی ترین مدت رزرو برای کدوم ایرلایناس؟فک کنم آل ایتالیا و یک ماهه باشه درسته؟
    خير اگر تاريخ پروازتون توي هايسيزن باشد رزروتون بيشتر از چند روز دوام نخواهد آورد

ApplyAbroad Veteran
    setareh21 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geology- University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط mohakbari نمایش پست ها
    سلام
    من دیروز از آل ایتالیا خریدم، یک هفته رززو نگه میداره، برای مسیر سه پروازه، تهران به رم- رم به تورنتو- تورنتو به سسکتون برای اوایل شهریور از من 1319000 تومان گرفت، برای رزرو مبلغی پرداخت نکردم