نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 296 از 2191 نخستنخست ... 1962462862872882892902912922932942952962972982993003013023033043053063463967961296 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,951 تا 2,960 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد معماری دانشگاه شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا ( بلیت، آژانس، خطوط هواپیمایی)

سلام جناب پیرسون یه سوال داشتم اینکه من اوایا اکتبر میخوام برم ونکوور و بعد حدود 10 روز برم تورنتو و بعد 10 روز دیگه هم برگردم هیچکدوم از این ایرلاینرها باری ونکوور تورنتو آفر یا بلیط مجانی چیزی داره ممنون
    NOC: 2151 Doc sent :Mar 07th, 2011 CIO Received:Mar 14th, 2011PER:Apr 11th,2011Transfer to Warsaw:May 2nd,2011
    In Process:
    Jun 29th,2011Meds email:Nov 25th,2011Meds done:Nov 30th,2011Meds rcvd by London:Dec 07th,2011
    ECAS(Meds results rcvd): Jan 1st,2012 Pass Request: Apr 3rd,2012 Decision Made: Apr 26th,2012Pass Received: May 7th,2012

نقل قول نوشته اصلی توسط ebiabdi_m79 نمایش پست ها
    سلام جناب پیرسون یه سوال داشتم اینکه من اوایا اکتبر میخوام برم ونکوور و بعد حدود 10 روز برم تورنتو و بعد 10 روز دیگه هم برگردم هیچکدوم از این ایرلاینرها باری ونکوور تورنتو آفر یا بلیط مجانی چیزی داره ممنون
    آفر مجاني كه نداريم ولي ارزونترين راه براي رسيدن به كانادا اين است يك ويزاي شنگن بگيريد با اتوبوس بريد استانبول از اونجا با اتوبوس بريد فرانكفورت و از آلمان هم با ارلانيز هاي ارزون قيمت مثل ICELANDIC AIR خودتون رو برسونيد به تورنتو

Junior Member

سلام دوستان، ممنون میشم راهنماییم کنید بهترین راه پروازی از تهران به شهر لندن - انتاریو کدومه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد معماری دانشگاه شهید بهشتی

منظورم از آفر مجانی چیزی مثل اتوبوس و یا قطار یا پرواز داخلی مجانی یا ارزون بعد از رسیدن به کانادا بود ( از تهران به ونکوور و بعدش برگشت از تورنتو با هواپیما بوده ) نه از ایران منظورم مسیر بین ونکوور و توررنتو بود و در صورت وجود چنین آفری هزینه و زمان مسیر فوق چقدره ؟ مرسی .
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    آفر مجاني كه نداريم ولي ارزونترين راه براي رسيدن به كانادا اين است يك ويزاي شنگن بگيريد با اتوبوس بريد استانبول از اونجا با اتوبوس بريد فرانكفورت و از آلمان هم با ارلانيز هاي ارزون قيمت مثل ICELANDIC AIR خودتون رو برسونيد به تورنتو
    NOC: 2151 Doc sent :Mar 07th, 2011 CIO Received:Mar 14th, 2011PER:Apr 11th,2011Transfer to Warsaw:May 2nd,2011
    In Process:
    Jun 29th,2011Meds email:Nov 25th,2011Meds done:Nov 30th,2011Meds rcvd by London:Dec 07th,2011
    ECAS(Meds results rcvd): Jan 1st,2012 Pass Request: Apr 3rd,2012 Decision Made: Apr 26th,2012Pass Received: May 7th,2012

Junior Member

Pearson عزیز، با تشکر از زحماتتون، من برای نیمه دوم آگوست قصد سفر به تورنتو و یک اقامت حدودا یک ماهه رو دارم(برنامه زمانیم قابل انعطافه) بهترین قیمتی که امروز گرفتم 2.160 برای 26 آگوست تا24 سپتامبر بود(1674$) با ترکیش(بخاطر بار اظافه رایگانش) . آفرهای Cheapoair رو هم ظاهرا قبول نمی کنند؟ آفر 1373$ با ترکیش رو روی چیپوایر داشتم. آیا واقعا آژانس های ما نمی تونن اون پروازها رو بوک کنن یا نمی خوان؟ آیا شما می تونین کمک کنید بلیط ارزونتری بگیرم توی اون محدوده زمانی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pharma79 نمایش پست ها
    Pearson عزیز، با تشکر از زحماتتون، من برای نیمه دوم آگوست قصد سفر به تورنتو و یک اقامت حدودا یک ماهه رو دارم(برنامه زمانیم قابل انعطافه) بهترین قیمتی که امروز گرفتم 2.160 برای 26 آگوست تا24 سپتامبر بود(1674$) با ترکیش(بخاطر بار اظافه رایگانش) . آفرهای Cheapoair رو هم ظاهرا قبول نمی کنند؟ آفر 1373$ با ترکیش رو روی چیپوایر داشتم. آیا واقعا آژانس های ما نمی تونن اون پروازها رو بوک کنن یا نمی خوان؟ آیا شما می تونین کمک کنید بلیط ارزونتری بگیرم توی اون محدوده زمانی؟
    آژانسهاي هواپيمايي بليط هاي خارجيشون رو توسط نرم افزاري به نام amadeus كه به server‌ هاي ارلاينز ها كانكت هست رزرو مي كنند نه از طريق خريد آنلاين اينترتي از سايت هاي مثلchepoair يا غيره.
    خريد اينترتي با رزرو بليط توسط آژانس و يا ارلاينز كاملا متفاوت است. توي خريد اينترنتي شما نمي توانيد بليط رو توي رزرو نگه داريد بايد آني بخريدش و يا امكان تغيير تاريخ و يا كنسلي نخواهيد داشت.
    ضمنن بليط هايي رو كه توي اينترنت مي بنيد بعضي هاش وجود خارجي ندارند؛ و يا قيمت هاي كلاسيفيكيشن هاي ارزاني هستند كه قبلا پر شده اند. كلا سايتشون آپديت نيست و هر چند يك بار آپديت مي شود و اون قيمتي كه مي دهد را در بعضي اوقات حاضر به ارائه نيستند و فقط پس از سفارش اين رو اعلام مي نمايد. البته هميشه هم اينطور نيست.
    كلن خريد اينترنتي بليط با كرديت كارت در حاضر با توجه به دو نرخي بودن قيمت ارزر به صرفه نيست.

Junior Member

سلام. ببخشید من یک سوال برام پیش امده. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    با توجه به این که قیمت دلار داره میاد پایین، آیا این روند اثری روی قیمت بلیط خواهد داشت؟ امکان داره در ماههای آینده بلیط ارزون تر از الان بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط setareM نمایش پست ها
    سلام. ببخشید من یک سوال برام پیش امده. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    با توجه به این که قیمت دلار داره میاد پایین، آیا این روند اثری روی قیمت بلیط خواهد داشت؟ امکان داره در ماههای آینده بلیط ارزون تر از الان بشه؟
    تاثيري ندارد چون همين الان هم به قيمت بانك مركزي محاسبه مي شود.
    برعكس اين موضوع بسيار محتمل تر هست اگر نرخ ارز آزاد شود و اصطلاحا ترك نرخي شود. با افزايش حداقل 30 درصدي قيمت بليط مواجه خواهيد شد

سلام..

یه راهنمایی میخواستم....
    امروز صبح از سفارت با من تماس گرفتند و گفتند بیاین ویزاتون آمادست، پاسپورتتون رو بیارین برای صدور، رفتیم و خلاصه گفتند که سفارت تو ایران از همین الان تصویب شد که بسته بشه و کار نکنه و شما چند روز دیگه برین آنکارا و از اونجا بگیرین ویزاتون رو ...
    سئوالات من:

- آیا با پست هایی مثل آرامیس که پاسپورت رو میفرستیم تا ویزا بگیرین و بیارن و تحویل بدن کار عاقلانه ای هست و یا بهتره که خودم برم؟؟؟
    - من مسیرم اوتاوا هست، اگر زحمتی نیست میشه بهم بهترین پیشنهاد ها رو برای بلیط به اوتاوا بدین؟؟؟ ( من دیدم قطر ایر ویز تا آخر اپریل قیمت هاش خوب بود ولی از می خیلی میرفت بالاتر، البته من اصلاً نمیدونم که کدوم خط هوایی کیفیت بهتری داره و کدوم چطور هست شرایطش...)
    مثلاً برای من عجیب هست که چرا پروازهای امارات با اون کیفیت زبان زدشون اینجا اینقدر امتیازشون پایین هست و ...
    ممنون میشم راهنماییم کنین..
    (اگر صدور و .. به خوبی پیش بره، من احتمالاً تا دو هفته ی دیگه عازم خواهم بود )

نقل قول نوشته اصلی توسط mercury700ir نمایش پست ها
    سلام..

یه راهنمایی میخواستم....
    امروز صبح از سفارت با من تماس گرفتند و گفتند بیاین ویزاتون آمادست، پاسپورتتون رو بیارین برای صدور، رفتیم و خلاصه گفتند که سفارت تو ایران از همین الان تصویب شد که بسته بشه و کار نکنه و شما چند روز دیگه برین آنکارا و از اونجا بگیرین ویزاتون رو ...
    سئوالات من:

- آیا با پست هایی مثل آرامیس که پاسپورت رو میفرستیم تا ویزا بگیرین و بیارن و تحویل بدن کار عاقلانه ای هست و یا بهتره که خودم برم؟؟؟
    - من مسیرم اوتاوا هست، اگر زحمتی نیست میشه بهم بهترین پیشنهاد ها رو برای بلیط به اوتاوا بدین؟؟؟ ( من دیدم قطر ایر ویز تا آخر اپریل قیمت هاش خوب بود ولی از می خیلی میرفت بالاتر، البته من اصلاً نمیدونم که کدوم خط هوایی کیفیت بهتری داره و کدوم چطور هست شرایطش...)
    مثلاً برای من عجیب هست که چرا پروازهای امارات با اون کیفیت زبان زدشون اینجا اینقدر امتیازشون پایین هست و ...
    ممنون میشم راهنماییم کنین..
    (اگر صدور و .. به خوبی پیش بره، من احتمالاً تا دو هفته ی دیگه عازم خواهم بود )
    من سوال هاي مربوط به پروازتون رو فقط توي اين انجمن مي تونم جواب دهم.
    اگر تهران هستيد بهترين مسير ممكن به اتاوا پرواز با لوفت هانزا / ار كانادا هست.
    اينجا كسي به ارلاينزها امتياز نمي دهد فقط بچه هاي با پرواز هايي كه باهاشون به كانادا رسيده اند را انتخاب كرده اند. با امارات شما وقتي كه مقصد اصلي تون فقط تورنتو هست مي تونيد پرواز كنيد نه شهر ديگري. ولي ارلاينز هاي ديگر مثل لوفت هانزا و كي ال ام با CODE SHARE بودن با ارلاينزهاي كانادايي در مسير هاي داخلي كانادا تقريبا دسترسي به تمام شهرهاي كانادا را داريد.
    در حال حاضر KLM با پرواز مستقيمش به شهرهاي مونترال، تورنتو، كلگري و ونكوور بيشترين پرواز ممكن را دارد. اين ايرلاينز براي مسيرهاي داخلي با شركت هواپيمايي WEST JET كانادا CODE SHARE هست.
    LUFTHANSA با آنكه تنها به دو شهر كانادا يعني تورنتو و ونكوور پرواز مستقيم دارد ولي با استفاده از CODE SHARE بودن با بزرگترين ارلاينز كانادا يعني AIR CANADA توي مسيرهاي اروپاييش و داخلي اش امكان پرواز با فقط يك استاپ را براي مسافرين ايراني به شهرهاي ادمنتون و اتاوا را هم به علاوه شهرهايي كه KLM پرواز مستقيم را دارد، فراهم مي كند.

با BMI شما مي تونيد خودتون را به دو شهر ديگه ي كانادا كه امكان پرواز با يك استاپ از ايران رو روي هيچ ارلاينز ديگري نداريد برسونيد يعني شهرهاي هاليفاكس و سينت جونز