نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 297 از 2191 نخستنخست ... 1972472872882892902912922932942952962972982993003013023033043053063073473977971297 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,961 تا 2,970 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا ( بلیت، آژانس، خطوط هواپیمایی)

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    من سوال هاي مربوط به پروازتون رو فقط توي اين انجمن مي تونم جواب دهم.
    اگر تهران هستيد بهترين مسير ممكن به اتاوا پرواز با لوفت هانزا / ار كانادا هست.
    اينجا كسي به ارلاينزها امتياز نمي دهد فقط بچه هاي با پرواز هايي كه باهاشون به كانادا رسيده اند را انتخاب كرده اند. با امارات شما وقتي كه مقصد اصلي تون فقط تورنتو هست مي تونيد پرواز كنيد نه شهر ديگري. ولي ارلاينز هاي ديگر مثل لوفت هانزا و كي ال ام با CODE SHARE بودن با ارلاينزهاي كانادايي در مسير هاي داخلي كانادا تقريبا دسترسي به تمام شهرهاي كانادا را داريد.
    در حال حاضر KLM با پرواز مستقيمش به شهرهاي مونترال، تورنتو، كلگري و ونكوور بيشترين پرواز ممكن را دارد. اين ايرلاينز براي مسيرهاي داخلي با شركت هواپيمايي WEST JET كانادا CODE SHARE هست.
    LUFTHANSA با آنكه تنها به دو شهر كانادا يعني تورنتو و ونكوور پرواز مستقيم دارد ولي با استفاده از CODE SHARE بودن با بزرگترين ارلاينز كانادا يعني AIR CANADA توي مسيرهاي اروپاييش و داخلي اش امكان پرواز با فقط يك استاپ را براي مسافرين ايراني به شهرهاي ادمنتون و اتاوا را هم به علاوه شهرهايي كه KLM پرواز مستقيم را دارد، فراهم مي كند.

با BMI شما مي تونيد خودتون را به دو شهر ديگه ي كانادا كه امكان پرواز با يك استاپ از ايران رو روي هيچ ارلاينز ديگري نداريد برسونيد يعني شهرهاي هاليفاكس و سينت جونز
    hالبته مدتی هست که امارات هم با ایرکانادا پرواز کد شیر میفروشه و حتی از سایت خود امارات میشه بلیط رو خرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط haagh نمایش پست ها
    hالبته مدتی هست که امارات هم با ایرکانادا پرواز کد شیر میفروشه و حتی از سایت خود امارات میشه بلیط رو خرید.
    code share زماني گفته مي شود كه شماره پرواز امارات رو داشته باشد. شماره پرواز هاي code share معمولا چهارشماره مي باشند.
    اين ها فقط پروازهاي قراردادي هستند كه دو تا ارلاينز مي ايند هر كدام نصف يك مسير رو براي سود مشتركش برميدارند.
    مثل پرواز هاي قديم ايران ار - ار كانادا از طريق لندن.
    وگرنه اركانادا هيچ وقت نمي ياد مثلا با امارات توي مسير تورنتو - وينيپگ code share شود. كه مسافر وينيپگ از خاورميانه بيشترين پروازش و سودش به امارات برسد.

ApplyAbroad Hero immigrant_sh آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mercury700ir نمایش پست ها
    سلام..

یه راهنمایی میخواستم....
    امروز صبح از سفارت با من تماس گرفتند و گفتند بیاین ویزاتون آمادست، پاسپورتتون رو بیارین برای صدور، رفتیم و خلاصه گفتند که سفارت تو ایران از همین الان تصویب شد که بسته بشه و کار نکنه و شما چند روز دیگه برین آنکارا و از اونجا بگیرین ویزاتون رو ...
    سئوالات من:

- آیا با پست هایی مثل آرامیس که پاسپورت رو میفرستیم تا ویزا بگیرین و بیارن و تحویل بدن کار عاقلانه ای هست و یا بهتره که خودم برم؟؟؟
    - من مسیرم اوتاوا هست، اگر زحمتی نیست میشه بهم بهترین پیشنهاد ها رو برای بلیط به اوتاوا بدین؟؟؟ ( من دیدم قطر ایر ویز تا آخر اپریل قیمت هاش خوب بود ولی از می خیلی میرفت بالاتر، البته من اصلاً نمیدونم که کدوم خط هوایی کیفیت بهتری داره و کدوم چطور هست شرایطش...)
    مثلاً برای من عجیب هست که چرا پروازهای امارات با اون کیفیت زبان زدشون اینجا اینقدر امتیازشون پایین هست و ...
    ممنون میشم راهنماییم کنین..
    (اگر صدور و .. به خوبی پیش بره، من احتمالاً تا دو هفته ی دیگه عازم خواهم بود )
    باسلام

دوست عزیز از کدوم سفارت با شما تماس گرفتند؟؟ پرونده ی شما کجاست؟ ورشو یا آنکارا؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mercury700ir نمایش پست ها
    سلام..

یه راهنمایی میخواستم....
    امروز صبح از سفارت با من تماس گرفتند و گفتند بیاین ویزاتون آمادست، پاسپورتتون رو بیارین برای صدور، رفتیم و خلاصه گفتند که سفارت تو ایران از همین الان تصویب شد که بسته بشه و کار نکنه و شما چند روز دیگه برین آنکارا و از اونجا بگیرین ویزاتون رو ...
    سئوالات من:

- آیا با پست هایی مثل آرامیس که پاسپورت رو میفرستیم تا ویزا بگیرین و بیارن و تحویل بدن کار عاقلانه ای هست و یا بهتره که خودم برم؟؟؟
    - من مسیرم اوتاوا هست، اگر زحمتی نیست میشه بهم بهترین پیشنهاد ها رو برای بلیط به اوتاوا بدین؟؟؟ ( من دیدم قطر ایر ویز تا آخر اپریل قیمت هاش خوب بود ولی از می خیلی میرفت بالاتر، البته من اصلاً نمیدونم که کدوم خط هوایی کیفیت بهتری داره و کدوم چطور هست شرایطش...)
    مثلاً برای من عجیب هست که چرا پروازهای امارات با اون کیفیت زبان زدشون اینجا اینقدر امتیازشون پایین هست و ...
    ممنون میشم راهنماییم کنین..
    (اگر صدور و .. به خوبی پیش بره، من احتمالاً تا دو هفته ی دیگه عازم خواهم بود )
    سلام دوست عزیز
    می خواستم بدونم که از کدام سفارت باهاتون تماس گرفتن؟ ورشو یا تهران؟ تهران که اصولا نمی گه "پاسپورتتون رو بیارین برای صدور". می شه لطفا بیشتر تو ضیح بدید. ممنون می شم.
    دریافت مدارک در Sydney 30.12.2010 : رسیدن مدیکال به لندن 18 October 2011 درخواست لندینگ فی+اپدیت+تمکن مالی+ع س پ )7 -2012- March:درخواست کپی تمام صفحات پاسپورت: 2012 July 30- پ.ر. 02 آکوست: دریافت ویزا 09 آگوست

دوستان . کسی راجع به فرت کردن بار اطلاعی داره؟
    دریافت مدارک در Sydney 30.12.2010 : رسیدن مدیکال به لندن 18 October 2011 درخواست لندینگ فی+اپدیت+تمکن مالی+ع س پ )7 -2012- March:درخواست کپی تمام صفحات پاسپورت: 2012 July 30- پ.ر. 02 آکوست: دریافت ویزا 09 آگوست

ApplyAbroad Hero immigrant_sh آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط masoodmolan نمایش پست ها
    دوستان . کسی راجع به فرت کردن بار اطلاعی داره؟
    سلام دوست عزیز

یک فروم مختص به موضوع فریت کالا هست که میتوانید همه ی اطلاعاتی که نیاز دارید رو از اونجا بگیرید . اگر پیدا نکردید من در خدمتم . موفق باشید .

Member maraljoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

دوستان عزیز سه تا سوال دارم که ممنون میشم راهنماییم کنین

1- من پاسپورت امو فرستادم برای دریافت ویزا ، آیا الان وقت مناسبی برای تهیه بلیت هست ؟
    2- های سیزن دقیقا چه تاریخی هست که بلیط اون تاریخ ها گرون تر خواهد بود
    3- آیا همراه داشتن بیشتر از دو تا بسته (ترکیش ایرلاین) مشکلی ایجاد میکنه ؟ مثلا سه تا چمدون 12 کیلویی

ممنون از توجهتون

Member
    رشته و دانشگاه
    آزاد تهران-جنوب

نقل قول نوشته اصلی توسط haagh نمایش پست ها

سلام
    چند ماه قبل که میخواستم بلیط بگیرم سایت قطر ایرویز رو چک کردم و پرواز تهران به ادمونتون داشت و حتی تا اون مرحله پیش رفتم که مشخصات کارت اعتباری خواست برای پرداخت وجه, ولی بعدش که با دفتر مرکزی شان تماس گرفتم گفتند که این بلیط رو صادر نمیکنیم, گفتم اگه کارت اعتباری داشتم الان میتونستم از وبسایت بخرم که گفتند نه و اون بلیط صادر نمیشد!
    به دفتر اصلی شرکت هم ایمیل زدم و موضوع رو توضیح دادم, جواب کاملی ندادند ولی گفتند که بلیط صادر شده از اینترنت و حتی وبسایت خود شرکت هم باید توسط نمایندگی ما تایید بشه و اگر که تایید نمیکنه نمیتونین این بلیط رو بگیرین.
    ممکن هست که وبسایت هواپیمایی امارات هم همین مشکل رو داشته باشه.
    NOC:7241>>documents sent:01/01/2011>>recieved by CIO:06/01/2011>>\Landing in Edmonton, Alberta: 8/Feb/2012

نقل قول نوشته اصلی توسط maraljoon نمایش پست ها
    دوستان عزیز سه تا سوال دارم که ممنون میشم راهنماییم کنین

1- من پاسپورت امو فرستادم برای دریافت ویزا ، آیا الان وقت مناسبی برای تهیه بلیت هست ؟
    2- های سیزن دقیقا چه تاریخی هست که بلیط اون تاریخ ها گرون تر خواهد بود
    3- آیا همراه داشتن بیشتر از دو تا بسته (ترکیش ایرلاین) مشکلی ایجاد میکنه ؟ مثلا سه تا چمدون 12 کیلویی

ممنون از توجهتون
    1. به تاريخ پروازتون بستگي دارد. اگر تابستان قصد مسافرت داريد الان دير هم شده
    2. هر وقتي كه متقاضي مسافرت زياد باشد معمولا ماه هاي جون؛‌جولاي ؛ آگست. براي ايران ايام نوروز مثلن از الان براي مارچ 2013 خيلي از پرواز ها پر شده اند
    3. خير

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_masoud نمایش پست ها
    سلام. خسته نباشید... من برای اوایل شهریور باید اتاوا باشم. می خواستم بدونم کلا از لحاظ قیمتی می تونید بهم بگید ارزون تر می شه اگر مونترال برم و فاصله اونجا تا اتاوا را با اتوبوس برم(چک کردم و 2h30 طول می کشه که خیلی بد نیست) یا اینکه دنبال ایرلاین هایی باشم که منو مستقیم می رسونن اتاوا. یک سوال هم راجع به ویزای ترانزیت داشتم برای مثال اگر با لوفتانزا به فرانکفورت برم برای آلمان باید درخواست ویزای جداگانه بدم یا خود ایرلاین این کار رو می کنه؟ خیلی خیلی ممنون از کمکتون
    من این مسیر رو در اکتبر گذشته، یعنی 6-7 ماه پیش، از طریق BMI اومدم، تهران - لندن - اتاوا که از تهران به لندن با BMI بود و از لندن به اتاوا با ایرکانادا. در مجموع هم بد نبود، مدت ترانزیت ام 3.5 ساعت شد در هیترو و از همه مهم تر اون زمان می شد که دو تا بسته 23 کیلویی بیارم که در مقایسه با لوفتانزا مزیت به حساب میومد