نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1790. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.81%
  • ? + IRAN AIR

192 10.73%
  • LUFTHANSA

445 24.86%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.69%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.53%
  • EMIRATES

109 6.09%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 3 از 2191 نخستنخست 12345678910111213531035031003 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره : قیمت بلیت، آژانس، شرکت های هواپیمایی، اضافه بار و (سوالات مرتبط با پرواز به کانادا )

نقل قول نوشته اصلی توسط -Hamed-
    نقل قول نوشته اصلی توسط VoidPointer
    تنها مسیر ادمونتون تهران لندن ادمونتونه ! که هم با british میشه رفت هم با Iran Air . مسیر های دیگه ی زیادی به Calgary هست ! اگه چهار پروازه هم بخواین با KLM هم مثل اینکه می شه ولی نمی صرفه و آدم خورد و خمیر می شه ! با قطار هم می شه از Calgary رفت ادمونتون ولی کسی که بار اولشه پیشنهاد نمیشه !
    Voidpointer عزیز، این جریان کلگری چیه؟ اگه واقعا ارزونتر در میاد (برای ادمونتون)من هستما! مسیر کلگری ادمونتون 2-3 ساعت که بیشتر نیست. میشه بگی کلگری از کجا میره و در مقایسه با ادمونتون (1100000 تومن) چقدار ارزونتر در میاد؟ اگه قابل ملاحظه است بریم رزرو.
    والا من چون اصلا پایه نبودم که در اولین سفرم به بلاد کفر !! با اون همه چمدون و بار و . . . حالا گیر قطار و تاکسی و اینا بیافتم تو جزئیات قیمتش نرفتم ! ولی می تونی بپرسی ولی می دونم که از حدودا 18 آگوست تا اوایل سپتامبر هیات خوشامد گویی دانشگاه آلبرتا تو فرودگاه ادمونتون مستقر هستش . از فرودگاه هم به جای تاکسی می شه با Sky Shuttle رفت دانشگاه یا هتل یا خوابگاه که 15 دلار می گیره . شاید تو کلگری مجبور شه آدم تاکسی و اینا بگیره که گرونتر در میاد. به هر حال می تونی بپرسی از این آژانسا ، کلا خیلی از هواپیماییا به کلگری پرواز دارن منتهی گرونن و البته می گن Air Canada هواپیماییه خوبیه.
    The things you own end up owning you

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره : قیمت بلیت، آژانس، شرکت های هواپیمایی، اضافه بار و (سوالات مرتبط با پرواز به کانادا )

تا اونجایی که من میدونم پرواز به کلگری هم حدودا همین قیمته تهران-لندن-کلگری از کلگری تا ادمونتون هم خیلی راههای مختلف برای رفتن هست.این سایتو چک کنین
    http://www.cheapoair.com/
    Applause dies away<br />Trophies gather dust <br />Winners are soon be forgotten<br />THINK AGAIN

Junior Member

سلام

میشه لطف کنید آدرس و شماره تلفن آژانسهایی که برای تهیه بلیط بهشون مراجعه کردید (یا کلا آژانسهایی که سراغ دارید) رو بنویسید. من احتمالا مجبورم تو زمان یکی دو روزی که میام تهران, کلی جاها سر بزنم. اگه آدرس و شماره تلفن چند جا رو بنویسید کمک بزرگی به من کردید.

ممنون
    اي خداي بزرگ به من کمک کن که هر وقت خواستم درباره راه رفتن ديگري قضاوت کنم، قدري با کفش هاي او راه بروم.

Junior Member

سلام دوستان
    براي دانشجو بايد حتما بليط رفت و برگشت گرفت براي همراه دانشجو چطور؟
    آژانسي كه من ازش ميخوام خريد كنم ميگه دانشجو بهتره رفت و برگشت بگيره چون شايد نذارن سوار هواپيما بشه
    ممنون

واسه کانادا معمولا فقط رفت می‌گیرن. من تا حالا ندیدم مشکلی پیش بیاد.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

منم اصلاً نشنيدم كه به خاطر بليط يك طرفه كسي رو deport كنن.
    ولي يه توصيه مي كنم اگه تابستون ديگه براي بازديد خانواده مي خواين برگردين ايران بليط دو طرفه بگيرين چون خيلي ارزون تر در مي آد.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ars
    منم اصلاً نشنيدم كه به خاطر بليط يك طرفه كسي رو deport كنن.
    ولي يه توصيه مي كنم اگه تابستون ديگه براي بازديد خانواده مي خواين برگردين ايران بليط دو طرفه بگيرين چون خيلي ارزون تر در مي آد.
    یه سوال.
    الان که میخوایم بلیط بگیریم میگن High season هست و بلیطها گرونه.
    اگه مثلا قرار باشه کریسمس یا توی همین فصل (June) بیایم ایران بهتر نیست که One Way بگیریم؟ چون بعدا میتونیم یه دوطرفه ارزون تر توی زمانی که High Season نیست بگیریم. (بالاخره بعد از رفتن به ایران دوباره میخوایم برگردیم کانادا دیگه؟ خوب یه دوطرفه از کانادا توی فصل ارزونی بهتره که!)

Junior Member

من از یک آژانس پرسیدم (که برام رزرو هم کرد) ایران ایر تا لندن، ایر کانادا تا ونکور شد 770 هزار تومن (برای 1 سپتامبر) اما به خاطر اینکه قیمتش یه خورده عجیب میزد یه جای دیگه هم بریتیش ایر گرفتم برا 29 آگوست که شد 1420000 تومن.

Junior Member

....
    ایران ایر به لندن + ایر کانادا به ونکور 770000 تومن (قیمتش مشکوکه!)
    ویرایش توسط saman_shahin : February 8th, 2011 در ساعت 09:13 PM دلیل: نام بردم از آژانسها و شماره تماس اونها تبليغات در سايت حساب ميشه

Junior Member

چرا انقدر ارزون بوده؟ به شما گفتن با ایران ایر چقدر بار می تونین ببرین؟
    دیگه اینکه چرا اینقدر همه پروازهاشون دیره؟ کی گفتن اونجا باشین که 1 آگست بلیط گرفتین؟