نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 321 از 2191 نخستنخست ... 2212713113123133143153163173183193203213223233243253263273283293303313714218211321 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,201 تا 3,210 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا ( بلیت، آژانس، خطوط هواپیمایی)

جناب Pearson عزیز
    من با ترکیش بلیط گرفتم
    تورنتو
    میشه بگید چند تا ساک هر نفر و به چه وزنی می تونه با خودش ببره.
    ممنون
    توی کابین چطور محدودیت داره؟
    البته من دیر اقدام به خرید کردم 2020 هر نفر برای 25 جون رفت و برگشت 4 ماهه
    توصیه ای هم اگه برامون دارید بفرمایید.
    ارسال مدارک اکتبر 2010 - فایل نامبر اول 9 فوریه2011- RBVO سوم مارچ- 15 جولای دریافت ایمیل ورشو- 20 جولای in process -مدیکال 8 سپتامبر- درخواست پرداخت لندینگ فی و اسکن صفحه اول پاسپورت و بازم گواهی مالی 25 نوامبر-درخواست ارسال پاسپورت 7 دسامبر تحویل 11 دسامبر- دریافت ویزا 22 فوریه 2012

جناب pearson و بقیه دوستان ممنون می شم اگه راهنمایی کنین
    من برای sep یا اواخر aug اگه بلیط بخوام از تهران به ونکوور ارزونتزین ایرلاین کدومش هست؟
    قیمتش حدودای چقدر در بیاد خوبه الآن؟ اگه مثلا یه آژانس بهم فی بده معیاری ندارم.
    و اینکه چون معلوم نیست کی بتونم برم و ویزام در بیاد پس قابلیت عوض کردن تاریخ (بازه 15 روز) برام مناسبه جریمش چطور کمتر میشه؟
    . با توجه به این موارد کلا آنلاین بگیرم بهتره یا به آژانس بسپارم؟ چون دلار توی بازار گرون در میاد ولی برای ایرلاینها دولتی هست قیمتش.

ممنونم از جواباتون

نقل قول نوشته اصلی توسط alibaba1 نمایش پست ها
    جناب Pearson عزیز
    من با ترکیش بلیط گرفتم
    تورنتو
    میشه بگید چند تا ساک هر نفر و به چه وزنی می تونه با خودش ببره.
    ممنون
    توی کابین چطور محدودیت داره؟
    البته من دیر اقدام به خرید کردم 2020 هر نفر برای 25 جون رفت و برگشت 4 ماهه
    توصیه ای هم اگه برامون دارید بفرمایید.
    دو تيكه بار ٢٣ كيلويي مجاز هست
    توي كابين رسمن ٧ كيلو بار ولى از جايى كه كنترلى نيست خيلى بيشتر از اين ميتونيد ببريد

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed1205 نمایش پست ها
    جناب pearson و بقیه دوستان ممنون می شم اگه راهنمایی کنین
    من برای sep یا اواخر aug اگه بلیط بخوام از تهران به ونکوور ارزونتزین ایرلاین کدومش هست؟
    قیمتش حدودای چقدر در بیاد خوبه الآن؟ اگه مثلا یه آژانس بهم فی بده معیاری ندارم.
    و اینکه چون معلوم نیست کی بتونم برم و ویزام در بیاد پس قابلیت عوض کردن تاریخ (بازه 15 روز) برام مناسبه جریمش چطور کمتر میشه؟
    . با توجه به این موارد کلا آنلاین بگیرم بهتره یا به آژانس بسپارم؟ چون دلار توی بازار گرون در میاد ولی برای ایرلاینها دولتی هست قیمتش.

ممنونم از جواباتون
    ببينيد كلن براى دوستانى كه ويزا توى دستشون نيست بايد حتمن بليطى بگيرند كه قابل استرداد باشه و حد المقدور جريمه تغيير تاريخ نداشته باشه
    كلاس V لوفت هانزا تغيير تاريخش جريمه ايي ندارد منتها جزو ارزانترين پرواز به ونكوور نيست

ApplyAbroad Editor
    varesh90 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mrbeni نمایش پست ها
    ... لطفا اینطوری به شعور آدم توهین نکنید.
    لطفا به این بحث ادامه ندهید!! جناب Pearson کاملا صادقانه و در عین حال مسئولانه دارن به بچه ها کمک می کنن و توهین به ایشان واقعا انصاف نیست. یه نفر اگه فقط ده صفحه آخر این تاپیک رو بخونه متوجه می شه کلی از سوالات تکراریه، با اینحال Pearson همشون رو با حوصله و دقت پاسخ می دن! واقعا دست مریزاد داره.

Senior Member saeedsharif آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-UNC Charlotte

بچه هايي كه تجربه استفاده از ايرلاينز هاي آمريكايي رو دارند و از جمله خود Pearson عزيز، اگر ممكنه اطلاعاتتون رو توي اين تاپيك قرار بديد
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...7-%D8%9F%D8%9F
    واقعا که!!!

Member

سلام دوستان
    من منتظر ویزای دانشجوییمم . میخوام برای تورنتو بلیط بگیرم واسه خودم و خانومم به عنوان همراه. باید حتما رفت و برگشت بگیرم؟

Junior Member

سلام،
    امروز من چندجا زنگ زدم برای بلیط تهران تورنتو و2سوال برام پیش اومد که جواب قانع کننده ای نتونستم بگیرم اگه اینجا پاسخ بدید ممنونم میشم
    1- متوجه شدم پرواز آلیتالیا از همه ارزون تر هست ولی استپ برگشتش طولانیه حالا سوال من اینه که آیا در فرودگاه رم قسمت ترانزیت هتل هست که بشه اونجا برای چند ساعت استراحت کرد ؟ چون با توجه به تفاوت قیمت آلیتالیا با سایر شاید به صرفه باشه اینکار؟
    2-آیا پرواز ترکیش تهران آنکارا تورنتو داریم؟ بطوریکه وقتی برای گرفتن ویزا مجبوریم بریم آنکارا یک هفته قبل بریم و از همان طرف هم بریم تورنتو؟
    ممنون میشم اگر راهنمائیم کنین.
    کد رشته 0811 دریافت مدارک در کانادا 10 می2011،فایل نامبر 17 جون،دریافت مدارک در ویزا آفیس 17 جولای،نامه از ورشو 28 آگست، این پروسس 9سپتامبر،مدیکال 13فوریه،رسید مدیکال در لندن23 فوریه،آپدیت مدارک و فرمها 4 آپریل،آپدیت مدارک9 می،کپی پاسپورت و تکمن مالی28می،صدور ویزا2 آگوست 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_raper نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من منتظر ویزای دانشجوییمم . میخوام برای تورنتو بلیط بگیرم واسه خودم و خانومم به عنوان همراه. باید حتما رفت و برگشت بگیرم؟
    خير نيازي نيست

نقل قول نوشته اصلی توسط zmm نمایش پست ها
    سلام،
    امروز من چندجا زنگ زدم برای بلیط تهران تورنتو و2سوال برام پیش اومد که جواب قانع کننده ای نتونستم بگیرم اگه اینجا پاسخ بدید ممنونم میشم
    1- متوجه شدم پرواز آلیتالیا از همه ارزون تر هست ولی استپ برگشتش طولانیه حالا سوال من اینه که آیا در فرودگاه رم قسمت ترانزیت هتل هست که بشه اونجا برای چند ساعت استراحت کرد ؟ چون با توجه به تفاوت قیمت آلیتالیا با سایر شاید به صرفه باشه اینکار؟
    2-آیا پرواز ترکیش تهران آنکارا تورنتو داریم؟ بطوریکه وقتی برای گرفتن ویزا مجبوریم بریم آنکارا یک هفته قبل بریم و از همان طرف هم بریم تورنتو؟
    ممنون میشم اگر راهنمائیم کنین.
    ١. خير نميتوانيد از سالن ترانزيت خارج شويد
    ٢. پرواز تورنتو توركيش از استانبول هست ولي ميتوانيد توي استانبول استاپ داشته باشيد