نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 322 از 2191 نخستنخست ... 2222723123133143153163173183193203213223233243253263273283293303313323724228221322 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,211 تا 3,220 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا ( بلیت، آژانس، خطوط هواپیمایی)

سلام، من منتظر ویزای دانشجویی هستم. برای اوایل شهریور، به مقصد تورنتو ارزونترین ایرلاین کدومه؟
    میتونید زحمت رزرو رو برام بکشید؟

Junior Member

با سلام خدمت جناب Pearson من برای تاریخ ۳۱ جولای می خوام یک بلیت از لندن یا منچستر (هر ‍کدوم که ارزونتر باشه) به مقصد تورنتو بگیرم. هدفم گرفتن بلیت یکسره هست الان ولی چک کردم دیدم که بلیت رفت و برگشت ارزونتره!!!
    برای همین می خوام رفت و برگشت بگیرم. خطوط هوایی رو چک کردم ودیدم که یه خط هوایی ارزون به نام Air Transat پرواز مستقیم داره به تورنتو و ممکنه بشه با ۳۰۰ پوند (حول و حوش ۹۰۰ هزار تومن) توی آفر بلیت لندن تورنتو رو خرید. می خواستم زحمت بدم به شما و ببینم بلیت ارزونتری برای این مسیر سراغ دارید؟ ضمنا من پاسپورت ایرانی با ویزای کار ۲ ساله بریتانیا و ویزای مهاجرت کانادا دارم و برای لندینگ دارم میرم.

Junior Member

یه آقای پیری تو نمایندگی اصلی لوفتهانزا بود که از همون اول صبح با گشاده رویی (عین برج زهر و مار) با ما برخورد کرد و گفت جریمه چمدون اضافه از 70 دلار تبدیل شده به 150 دلار!!! کسی اینو تائید می کنه؟ راستی موقعی که جریمه پرداخت میشه به نرخ دلار دولتی هست یا آزاد؟ یه سوال دیگه: اون آقاهه گفت اگه نامه ریجکتی داشته باشی کنسل کردن بلیط بدون هزینه میشه، کسی تا حالا تجربه ای تو این زمینه داشته؟ خیلی خیلی ممنون

ApplyAbroad Veteran
    setareh21 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geology- University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط mas_viper نمایش پست ها
    یه آقای پیری تو نمایندگی اصلی لوفتهانزا بود که از همون اول صبح با گشاده رویی (عین برج زهر و مار) با ما برخورد کرد و گفت جریمه چمدون اضافه از 70 دلار تبدیل شده به 150 دلار!!! کسی اینو تائید می کنه؟ راستی موقعی که جریمه پرداخت میشه به نرخ دلار دولتی هست یا آزاد؟ یه سوال دیگه: اون آقاهه گفت اگه نامه ریجکتی داشته باشی کنسل کردن بلیط بدون هزینه میشه، کسی تا حالا تجربه ای تو این زمینه داشته؟ خیلی خیلی ممنون
    http://www.lufthansa.com/online/port...l=en&cid=18002
    اونطور که در سایت لوفتانزا امده در لینک بالا (فایل pdf) جریمه چمدون اضافه همچنان همون 70 دلار و 50 یورو هست! من یکماه پیش از فرودگاه امام سوال کردم گفتن به نرخ دولتی می گیرند.
    این هم یه لینک دیگه برای 2012
    http://www.airline-luggage-regulatio...name=Lufthansa

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mas_viper نمایش پست ها
    لوفتانزا رو نمیدونم ولی نمایندگی اصلی BMI به من گفته بود جریمه بار اضافی رو به نرخ آزاد حساب میکنن

Member

سلام
    ممنون میشم آدرس نمایندگی های اصلی ایر لاینها تو تهران رو یکی بذاره. alitalia, turkish, klm , qatar

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_raper نمایش پست ها
    سلام
    ممنون میشم آدرس نمایندگی های اصلی ایر لاینها تو تهران رو یکی بذاره. alitalia, turkish, klm , qatar
    شنیدم که قطر و ترکیش روبرو پارک ملته. آدرس دقیقشو نمیدونم

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_raper نمایش پست ها
    سلام
    qatarairways روبروی پارک ملت برج سایه و ....
    ولی نیاز چندانی نیست آژانسهای معتبر هم کارشون رو درست انجام می دن
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

من مطالب این بخش رو خوندم ولی به نتیجه دقیقی روی تغییر زمان بلیت تورکیش ایر نرسیدم.
    آیا تغییر تاریخ بلیت جریمه داره؟ بعضی می گن ۱۰۰ یورو هست جریمش و بعضی میگن جریمه نداره!
    چشات آرامشی داره که تو چشمای هیچکی نیست
    میدونم که توی قلبت به جز من جای هیچکی نیست
    چشات آرامشی داره که دورم میکنه از غم
    یه احساسی بهم میگه دارم عاشق میشم کم کم

نقل قول نوشته اصلی توسط Bsc نمایش پست ها
    من مطالب این بخش رو خوندم ولی به نتیجه دقیقی روی تغییر زمان بلیت تورکیش ایر نرسیدم.
    آیا تغییر تاریخ بلیت جریمه داره؟ بعضی می گن ۱۰۰ یورو هست جریمش و بعضی میگن جریمه نداره!
    بستگي به كلاسيفيكسشن بليط تون دارد ممكن است اصلن جريمه نداشته باشد ممكن هم هست بليط قابل استرداد نباشد
    ولي توي بيشتر كلاس ها از ٣٠ تا ١٠٠ يورو جريمه كنسلي دارد