نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 325 از 2191 نخستنخست ... 2252753153163173183193203213223233243253263273283293303313323333343353754258251325 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,241 تا 3,250 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Junior Member alish1363 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي ارشد مهندسي صنايع ـ شريف

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا ( بلیت، آژانس، خطوط هواپیمایی)

نقل قول نوشته اصلی توسط CyrusTheGreat نمایش پست ها
    ای بابا ! همه چیزشو نوشتم، جز اینکه از کجا به کجا !!!! بلیط از تهران به تورونتو!
    سلام ، دوست عزيز، لطفاً تاريخ بليت خودتون هم اعلام بفرماييد ؟
    به اميد روزي كه همه براي ماندن، اينقدر تلاش و تحقيق كنيم؛

مرگا به من که با پر طاووس عالمی، یک موی گربه‌ی وطنم را عوض کنم!

Member maraljoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

دوستان عزیز در مورد پیکاپ فرودگاهی بنظرتون از فرودگاه پیرسون تورنتو راحت میشه تاکسی گرفت و رفت یا نه باید از قبل یه فکری کرد؟ متل من از فرودگاه به خیابون شپرد شرقی نزدیک به تقاطعBurbank dr یه ون میفرسته 50 دلار ، بنظرتون اینو بگیرم یا لزومی نداره و میتونم از فرودگاه با همین قیمت تاکسی بگیرم . مرسی

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط maraljoon نمایش پست ها
    دوستان عزیز در مورد پیکاپ فرودگاهی بنظرتون از فرودگاه پیرسون تورنتو راحت میشه تاکسی گرفت و رفت یا نه باید از قبل یه فکری کرد؟ متل من از فرودگاه به خیابون شپرد شرقی نزدیک به تقاطعBurbank dr یه ون میفرسته 50 دلار ، بنظرتون اینو بگیرم یا لزومی نداره و میتونم از فرودگاه با همین قیمت تاکسی بگیرم . مرسی
    تقريبا نزديك همين مبلغ؛ حدود ٦٠ دلار. ٥٠ دلار خوبه اگه مطمئنيد.

Junior Member

سلام
    من برای حدود 4ژولای میخوام برم تورنتو. حدود 30 صفحه اول این تاپیک رو خوندم تا ایرلاین مظابق با شرایطم رو پیداکنم ولی متاسفانه اگر بخوام همینجوری به خوندن ادامه بدم فکر کنم مجبور بشم بیزنس کلاس رو بگیرم. صبح از یه آژانس پرسیدم گفت ترکیش 1میلیون 700 رو میتونم رزرو کنم،لوفتانزا جا نمیده، بقیه ایرلاین ها رو هم چک نکرد. البته من شهرستان هشتم و فکر میکنم آژانسها دستشون خیلی باز نیست. شرایط من اینه:پرواز حدود 4ژولای به تورنتو، قیمت هر چه پایین تر بهتر ولی امنیت هر چه بالاتر بهتر. ممنون میشم راهنمایی کنید. در ضمن اگه آژانسی تو تهران هم معرفی بفرمایید اکی هست. بازهم ممنون

Junior Member

سلام
    من برای مونترال پرواز BMI رو گرفتم و ویزای من مهاجرتی هست. این پرواز در لندن توقف داره. آیا من باید ویزای ترنزیت بگیرم؟ یا اینکه با همون ویزای کانادا می تونم از پرواز BMI استفاده کنم؟ پیشاپیش از راهنماییتون ممنون

Member Klamm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature MA

نقل قول نوشته اصلی توسط setareh21 نمایش پست ها
    شما دیگه الان باید بلیط و بخرید، هرچه دیرتر بخرید باید پول بیشتری بدید، چون هرچه به زمان پرواز نزدیک تر بشه قیمت بالاتر میره و هم امکان اینکه بتونید توی کلاس های ارزون بلیط پیدا کنید کمتر میشه. شاید باور نکنید ولی همین الان هم خیلی کلاس ها دیگه برای سپتامبر جا ندارند.
    با این شرایط که میگید الان دیگه دیر شده (Pearson هم همینو میگن) دیگه به نظرتون فرقی میکنه الان بگیریم یا همون موقعی که ویزا اومد؟ منظورم اینه که بدتر هم میشه؟
    من میگم حتی شاید بهترم بشه. مثلا بلیط کسانی که کنسل میکنن و یا بلیطهای لحظه آخری ارزونتر در نمیاد؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط GOD نمایش پست ها
    سلام
    من برای حدود 4ژولای میخوام برم تورنتو. حدود 30 صفحه اول این تاپیک رو خوندم تا ایرلاین مظابق با شرایطم رو پیداکنم ولی متاسفانه اگر بخوام همینجوری به خوندن ادامه بدم فکر کنم مجبور بشم بیزنس کلاس رو بگیرم. صبح از یه آژانس پرسیدم گفت ترکیش 1میلیون 700 رو میتونم رزرو کنم،لوفتانزا جا نمیده، بقیه ایرلاین ها رو هم چک نکرد. البته من شهرستان هشتم و فکر میکنم آژانسها دستشون خیلی باز نیست. شرایط من اینه:پرواز حدود 4ژولای به تورنتو، قیمت هر چه پایین تر بهتر ولی امنیت هر چه بالاتر بهتر. ممنون میشم راهنمایی کنید. در ضمن اگه آژانسی تو تهران هم معرفی بفرمایید اکی هست. بازهم ممنون
    1- توی گوگل ایرلاین های معروف رو سرچ کن و توسایتشون ببین کدوم برای تورنتو پرواز داره بیشترشون رو می تونی حتی مراحل رزرو رو تا پرداخت هم جلو بری و برنامه سفر و حدود قیمت رو ببینی
    2- یه روزنامه می گیری (ترجیحا همشهری) و از روی تبلیغات تور ها به آژانسهای معروف زنگ می زنی و بلیط ازشون می خوای اول یکی دو تا ایرلاین رو بهت معرفی می کنن ولی شما که الان برنامه ابرلاین ها رو داری ازش می خوای ایرلاین موردنظر رو هم چک کنه و از چند تا آژانس که سئوال کنی قیمت پروازهای مختلف تا حدودی دستت میاد
    این فقط به برآورد بهت میده که بتونی تصمیم بگیری
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

Member

http://www.niagaraairbus.com/

این شاید یه گزینه مناسب باشه واسه بعضیا عین من که مقصدشون بعد از رسیدن به فرودگاه تورنتو شهر یا منطقه ای نزدیکشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Klamm نمایش پست ها
    با این شرایط که میگید الان دیگه دیر شده (Pearson هم همینو میگن) دیگه به نظرتون فرقی میکنه الان بگیریم یا همون موقعی که ویزا اومد؟ منظورم اینه که بدتر هم میشه؟
    من میگم حتی شاید بهترم بشه. مثلا بلیط کسانی که کنسل میکنن و یا بلیطهای لحظه آخری ارزونتر در نمیاد؟
    هرچه نزديكتر به تاريخ سفر شويد بليط گرانتر مي شود نه بر عكسش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Oil & Gas- Memorial

سلام دوستان
    ارزونترین مسیر و air line برای تهران st. john's, NL چی هست؟
    با تشکر