نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1790. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.81%
  • ? + IRAN AIR

192 10.73%
  • LUFTHANSA

445 24.86%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.69%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.53%
  • EMIRATES

109 6.09%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 335 از 2191 نخستنخست ... 2352853253263273283293303313323333343353363373383393403413423433443453854358351335 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,341 تا 3,350 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا ( بلیت، آژانس، خطوط هواپیمایی)

نقل قول نوشته اصلی توسط sheida2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی میدونه اگه توی آژانس هواپیمایی اشنا داشته باشیم ، چقدر میتونه روی بلیط تخفیف بده ؟
    من الان برای یه ماه دیگه بلیط رفت و برگشت میخوام از تورنتو به تهران و برگشت...متاسفانه توی high season هستش و بلیطا روی 2300 2400 هست... خط هواپیماییش مهم نیست ..هرچی ارزونتر بهتر ... ایران ایر .. ترکیش ....
    فکر میکنین آژانس چقدر میتونه تخفیف بده؟
    و اینکه از ایران بلیط تهیه شه ارزون تره یا از کانادا ؟
    مرسی
    روی پروازهای سیستمی آژانس نهایت از سودش روی بلیط تخفیف بده که زیاد نمی شه ولی می تونه براتون وقت بذاره و کنسلی های قیمت پائین رو شکار کنه
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

Member Klamm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature MA

نقل قول نوشته اصلی توسط Klamm نمایش پست ها
    سلام
    حالا که قیمتهای مونترال انقدر خوبه (ظاهرا آفر ویژه ای است) بهتر نیست برای جاهای دیگه هم با کانکشن مونترال بریم؟ یا حتی اگه ایرلاینها همچین مسیری ندارند,خودمون مونترال بریم بعد از اونجا پرواز داخلی بگیریم از Air Canada؟
    ببخشید اگه سوال آماتوریه!
    [QUOTE=Pearson;774988]چرا امكان پذير هست
    همه توي مونترال لندينگ مي كنيم البته مهاجرها [/QUOTE

منظورم از این سوال این بود که آیا از نظر هزینه به صرفه تر میشه؟ حتی اگه مسیر بعدی جای دوری مثل ونکوور باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط yasna1354 نمایش پست ها
    سلام دوستان-من پرواز قطری به مونترال گرفتم. اما در دوحه 8 ساعت توقف داره!!!!!!!!!! کلاس اکونومی گرفتم. تو این 8 ساعت کجا باید منتظر موند؟ جایی برای استراحت هست؟
    توي سالن ترانزيت خودتون رو سرگرم كنيد
    اگر بليطتان business باشد مي تونيد كه از امكانات lounge استفاده كنيد كه اغلب صندلي ها راحت و قابل خوابيدن دارند

نقل قول نوشته اصلی توسط sheida2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی میدونه اگه توی آژانس هواپیمایی اشنا داشته باشیم ، چقدر میتونه روی بلیط تخفیف بده ؟
    من الان برای یه ماه دیگه بلیط رفت و برگشت میخوام از تورنتو به تهران و برگشت...متاسفانه توی high season هستش و بلیطا روی 2300 2400 هست... خط هواپیماییش مهم نیست ..هرچی ارزونتر بهتر ... ایران ایر .. ترکیش ....
    فکر میکنین آژانس چقدر میتونه تخفیف بده؟
    و اینکه از ایران بلیط تهیه شه ارزون تره یا از کانادا ؟
    مرسی
    اكثر آژانسهاي هواپيمايي در ايران بابت فروش بليط فقط 4 درصد كمسيون اون هم روي fare نه total price بليط از ارلاينز مي گيرند كه با توجه به هزينه هايي كه مي كنند مبلغ ناچيزي هست.
    البته آژانسهاي قوي تري هم هستند كه بسته به ارلاينز از 7 تا 9 درصد كمسيون مي گيرند منتها بايد داراي بودجه قوي باشند مثلن 50 ميليون تومان بايد به عنوان deposit توي ارلاينز بگذارند.
    توي اغلب موارد گرفتن بليط از ايران البته فقط به دليل دو نرخي بودن ارز يك چند صد دلاري ارزانتر تمام مي شود.
    توصيه من اين هست كه قيمت ريالي آن را در ايران در بياريد و با هم مقايسه كنيد هر كدام ارزانتر هست آن را بخريد.
    همانجور كه قبلن هم گفتم الان بيشتر ارلاينز هاي اين رو متوجه شده و اين امكان رو به شما نمي دهند بليط رو از ايران بخريد مثل لوفت هانزا ولي هنوز ارلاينزهايي هستند كه بشود باهاش بليط گرفت.
    اگر خواستيد تاريخ بديد قيمت رياليش رو براتون در بيارم

نقل قول نوشته اصلی توسط dsa88 نمایش پست ها
    ایر کانادا تازه به تهران میاد ؟؟؟؟تهران لندن تورنتو round trip؟؟؟ 1760 دلار بنا به cheapoair!
    همینو میشه با همین قیمت از ایران خرید ؟با ارز دولتی ؟؟
    خير نمي تونيد اين بليط رو از ايران بخريد

[QUOTE=Klamm;776781]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    چرا امكان پذير هست
    همه توي مونترال لندينگ مي كنيم البته مهاجرها [/QUOTE

منظورم از این سوال این بود که آیا از نظر هزینه به صرفه تر میشه؟ حتی اگه مسیر بعدی جای دوری مثل ونکوور باشه؟
    بله به صرفه هست
    فقط مشكل اين هست كه پرواز عصر به مونترال مي رسد و شما بايد يك پرواز براي غروب به مقصد بعدي پيدا كنيد كه اغلب پرواز گير نمي آيد

Member Klamm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature MA

سلام
    حالا که قیمتهای مونترال انقدر خوبه (ظاهرا آفر ویژه ای است) بهتر نیست برای جاهای دیگه هم با کانکشن مونترال بریم؟ یا حتی اگه ایرلاینها همچین مسیری ندارند,خودمون مونترال بریم بعد از اونجا پرواز داخلی بگیریم از Air Canada؟
    ببخشید اگه سوال آماتوریه!
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    بله به صرفه هست
    فقط مشكل اين هست كه پرواز عصر به مونترال مي رسد و شما بايد يك پرواز براي غروب به مقصد بعدي پيدا كنيد كه اغلب پرواز گير نمي آيد
    من توی سایت ایرکانادا سرچ کردم از مونترال به ونکوور پرواز ساعت 19:55 دارند. این خوبه؟

من توی سایت ایرکانادا سرچ کردم از مونترال به ونکوور پرواز ساعت 19:55 دارند. این خوبه؟
    THAT IS OK

Junior Member

سلام. ببخشیدا. من تو سایت BMI که چک میکنم. از همون صفحه اول میگه کشورتو انتخاب کن. ایران که نداره هیچ.. اصلا نمیتونم برم ببینم واسه تهران به مونترال چه خبره. چکار کنم. کشور دیگه هم اگه انتخاب کنم هم که هیچی. اصلا میره به شهرهای اون کشور.مرسی
    رشته هوافضا( ارشد) , تاریخ مصاحبه کبک : 30 مارچ 2011, تاریخ فایل فدارال 30 مارچ 2011 : دمشق- -دریافت مدیکال: 3 آوریل 2012 از آنکارا. ایمیل پاس رکوئست 16 آگوست 2012.

نقل قول نوشته اصلی توسط MHSH نمایش پست ها
    سلام. ببخشیدا. من تو سایت BMI که چک میکنم. از همون صفحه اول میگه کشورتو انتخاب کن. ایران که نداره هیچ.. اصلا نمیتونم برم ببینم واسه تهران به مونترال چه خبره. چکار کنم. کشور دیگه هم اگه انتخاب کنم هم که هیچی. اصلا میره به شهرهای اون کشور.مرسی
    خب با KAYAK.COM چك كن