نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1790. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.81%
  • ? + IRAN AIR

192 10.73%
  • LUFTHANSA

445 24.86%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.69%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.53%
  • EMIRATES

109 6.09%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 338 از 2191 نخستنخست ... 2382883283293303313323333343353363373383393403413423433443453463473483884388381338 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,371 تا 3,380 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Member Klamm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature MA

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا ( بلیت، آژانس، خطوط هواپیمایی)

نقل قول نوشته اصلی توسط turaj1 نمایش پست ها
    همه میدونند که قطری 2 تا بار میشه برد- من از لحاظ مدت زمان سفر و دو استاپ بودن مورد شما رو صلاح ندونستم. موردی که شما میفرمایید $ 1186، طول پرواز 32:05 hrs زده و مسیرش 1 استاپ بیشتر داره، تهران-دوحه-فرانکفورت-مونترال که میشه دو استاپ با مدت زمان سفر هم زیاده، خسته کننده است.
    پس بلیط BMI 730 دلاری با مدت زمان کم پرواز نسبت به موردی که شما میگین ( 1186$ Qatar) خیلی بهتر است،

مقایسه بهتر: اگر LUF هفده ساعته ($1343) یک استاپ رو با Qatar هفده ساعته (1,580.85$) یک استاپ مقایسه کنیم:

* طول مدت سفر توی هر دو ایرلانز از تهران تا مونترال 17 ساعت و نیم هست. فقط پرواز قطری از دوحه یک پرواز 13 ساعت و نیمی هست که نسبت به پرواز 8 ساعته ی لوفت هانزا از فرانکفورت به مونترال ممکن است خسته کننده تر باشد. ضمن اینکه با لوفت هانزا شما دو ساعت کمتر توی هواپیما هستید و به جاش توی سالت ترانزیت می مانید.

* لوفت هانزا توی کلاس اکونومیV هیچ جریمه ای از مسافر بابت تغییر تاریخ نمی گیرد.

* البته قطری امتیاز تعداد دو بار مجانی رو نسبت به لوفت هانزا دارد که اون هم با گران بودن بلیط آن نسبت به لوفت هانزا می شود این امتیاز را در نظر نگرفت.

* انتخاب بهترین مسیر ممکن است بستگی به شهر مبدا شما داشته باشد. بدیهی هست اگر مبدا مسافرین مثلا شهرهای مشهد و یا شیراز به مونترال باشد گزینه ایی بهتر از قطری موجود نیست البته به شرطی که در پرواز ( 1186$ Qatar) حال حوصله 32 ساعت رو داشته باشه! و یا حداقل 300 دلار اضافه بده که مدت زمان سفرش کم شه.
    تورج جان BMI هم که 2 استاپ داره. مگه تهران-ایروان-لندن-مونترال نیست؟ من توی kayak دیدم همه ش دو استاپ بود. یک استاپی هم داره؟

ApplyAbroad Editor
    turaj1 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Klamm نمایش پست ها
    تورج جان BMI هم که 2 استاپ داره. مگه تهران-ایروان-لندن-مونترال نیست؟ من توی kayak دیدم همه ش دو استاپ بود. یک استاپی هم داره؟
    تو پست های قبلی گفته بودم دو استاپ هست؛ بحث به مقایسه کشید. که از لحاظ قیمت و مدت زمان سفر BMI بهترین گزینه هست. ( پست قبلیمو اینجا آوردم)

نقل قول نوشته اصلی توسط turaj1 نمایش پست ها
    پرواز های BMI به مقصد مونترال و تورنتو:
    تهران-ایروان(به خاطر سوخت گیری 40 دقیقه استاپ داره)- لندن- مونترال
    تهران-ایروان(به خاطر سوخت گیری 40 دقیقه استاپ داره)- لندن- تورنتو
    که پرواز تهران لندن با BMI و پرواز لندن-مونترال یا لندن-تورنتو با AC, AA, BA می باشد.
    قیمتی این پرواز ها مناسبه و برای هر دو مقصد مونترال و تورنتو اول هفته BMI-BA و BMI-AA در حدود 900 هزار تومان بود.

سلام
    من براي رفتن به اتاوا بليط لوفت هانزا، تهران فرانكفورت اتاوا رو تهيه كردم حالا سوال من اينه كه آيا در ترانزيت فرانكفورت من به ويزاي ترانزيت احتياج دارم يا خير؟
    با تشكر از شما

نقل قول نوشته اصلی توسط Klamm نمایش پست ها
    استاپ بي ام آي رو نمي تونيد به عنوان يك استاپ واقعي به حساب بياريد چون مسافر از داخل هواپيما پياده نميشه

نقل قول نوشته اصلی توسط khorshid1387 نمایش پست ها
    سلام
    من براي رفتن به اتاوا بليط لوفت هانزا، تهران فرانكفورت اتاوا رو تهيه كردم حالا سوال من اينه كه آيا در ترانزيت فرانكفورت من به ويزاي ترانزيت احتياج دارم يا خير؟
    با تشكر از شما
    خير نياز نداريد

Junior Member

BMI-BA: تهران - لندن - منترال برای 13 جولای. کسی بلیط گرفته؟

استاد پیرسون و دوستان با تجربه،
    این که میگن یه آژانسی استاک یه ارلاینزیو نداره یعنی چی؟ اگه ما ازون آژانس بلیطیو بگیریم چه مزایا و معایبی میتونه واسمون داشته باشه؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط anasad2001 نمایش پست ها
    استاد پیرسون و دوستان با تجربه،
    این که میگن یه آژانسی استاک یه ارلاینزیو نداره یعنی چی؟ اگه ما ازون آژانس بلیطیو بگیریم چه مزایا و معایبی میتونه واسمون داشته باشه؟
    ممنون
    يعني آژانس اجازه ي صدور بليط رو ندارد چون DEPOSIT ندارند روي اون ارلاينز. يعني پول رو بايد از مسافر بگيرند ببرند دفتر ارلاينز بليط رو صادر كنند بعد فرداش به مسافر تحويل بدهند.
    براي مسافر فرفي ندارد جز اينكه اون لحظه اي كه با آژانس تسويه حساب مي كند بليطش رو دريافت نمي كند و همينطور اگر احيانن ريفاند كند پول بليط رو بلافاصله دريافت نمي كند.

نقل قول نوشته اصلی توسط khorshid1387 نمایش پست ها
    سلام
    با تشكر از شما
    خير نياز نداريد

KLM پريروز يكي از بچه هاش به دنيا اومد
    بچه دختره وزنش 167 ميليون گرم هست و قدش7300 سانتيمتر
    اسمش هم WOLONG هست.
    عكس نوزاد رو زير مي تونيد ببينيد.

06-21-2012 20-29-33.png