نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1790. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.81%
  • ? + IRAN AIR

192 10.73%
  • LUFTHANSA

445 24.86%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.69%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.53%
  • EMIRATES

109 6.09%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 339 از 2191 نخستنخست ... 2392893293303313323333343353363373383393403413423433443453463473483493894398391339 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,381 تا 3,390 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا ( بلیت، آژانس، خطوط هواپیمایی)

سلام
    یه سوال از اساتید داشتم. جریمه تغییر تاریخ پرواز BMI و Lufthansa چه جوریه؟ من که ویزام نیامده میخوام الان بلیت بگیرم و شاید مجبور شم اگه ویزام دیر بیاد، تاریخشو عوض کنم یا حتی کنسل کنم.
    یه سوال دیگه هم دارم اگه لطف کنین. برای پرواز اول فکر کنم بارم زیاد باشه. از نظر بار مجاز کدوم ایر لانیها به صرفه تر هستش؟ اگه ایرلاینم تو مسیر پرواز از x به y تغییر کنه آیا باید هزینه بار ایر لاین y رو هم (اگه بارم از حدی که تعیین کرده زیاد شه) بدم؟
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_7730 نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال از اساتید داشتم. جریمه تغییر تاریخ پرواز BMI و Lufthansa چه جوریه؟ من که ویزام نیامده میخوام الان بلیت بگیرم و شاید مجبور شم اگه ویزام دیر بیاد، تاریخشو عوض کنم یا حتی کنسل کنم.
    یه سوال دیگه هم دارم اگه لطف کنین. برای پرواز اول فکر کنم بارم زیاد باشه. از نظر بار مجاز کدوم ایر لانیها به صرفه تر هستش؟ اگه ایرلاینم تو مسیر پرواز از x به y تغییر کنه آیا باید هزینه بار ایر لاین y رو هم (اگه بارم از حدی که تعیین کرده زیاد شه) بدم؟
    مرسی
    یه سوال دیگه هم دارم
    این یه سری از ایرلاینها مثل قطر توی Kayak لیست نمیشه. قیمتی که تو booking یه پروازی که توی سایت qatar airways نوشته رو معمولا آژانسها چقدر میکشن روش؟

سلام
    مرسی
    كلاس به كلاس ممكنه متفاوت باشه روي كلاس H بي ام آي كه احتمالن تا آخر آگست جايي پيدا نخواهيد كرد جريمه تغيير تاريخ و كنسلي برابري دارد كه 80 دلار هست
    كلاس V لوفت هانزا هم كه به سختي ممكن است جايي تا نيمه سپتامبر پيدا كرد جريمه تغيير تاريخ ندارد ولي كنسليش 120 دلار هست
    بار مجاني زياد اهميتي ندارد چون با هر ارلاينزي هر چقدر مي خواهيد بار مي تونيد ببريد و بيشتر بايد مقايس قيمت براتون اهميت داشته باشد
    ولي به صورت كلي ارلاينز هاي خاورميانه ايي مثل امارات توركيش و قطري امكان دو بار به شما مي دهند بقيه ارلاينز ها 1 بار
    فقط يك بار اضافه بار پرداخت مي نماييد

یه سوال دیگه هم دارم
    این یه سری از ایرلاینها مثل قطر توی Kayak لیست نمیشه. قیمتی که تو booking یه پروازی که توی سایت qatar airways نوشته رو معمولا آژانسها چقدر میکشن روش؟
    چون SOLD OUT شده ليست نميشه
    آژانس ها چيزي نمي كشند رو بليط
    قيمت بليط رو نرم افزار مشخص مي كند

سلام
    از اساتيد يكي 2 تا سوال داشتم
    1- در بليط من در مسير تهران فرانكفورت با لوفت هانزا شماره صندلي مشخص است ولي در مسير دوم از فرانكفورت به اتاوا كه با اير كاناداست صندليش مشخص نيست بنظرتون مشكل داره برم سراغ آژانس ؟
    2-در بليط شماره ترمينال خروجي از فرانكفورت رو زده 1 ولي وقتي در سايت اين پرواز رو چك مي كنم زده ترمينال 11 شماره پرواز هستش LH601 چيكار كنم اين موضوع رو؟ ترمينال تو بليط اشتباهه يا سايت؟
    3- آيا شماره گيتهاي خروج و ورود هم بايد در بليط باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط khorshid1387 نمایش پست ها
    سلام
    از اساتيد يكي 2 تا سوال داشتم
    1- در بليط من در مسير تهران فرانكفورت با لوفت هانزا شماره صندلي مشخص است ولي در مسير دوم از فرانكفورت به اتاوا كه با اير كاناداست صندليش مشخص نيست بنظرتون مشكل داره برم سراغ آژانس ؟
    2-در بليط شماره ترمينال خروجي از فرانكفورت رو زده 1 ولي وقتي در سايت اين پرواز رو چك مي كنم زده ترمينال 11 شماره پرواز هستش LH601 چيكار كنم اين موضوع رو؟ ترمينال تو بليط اشتباهه يا سايت؟
    3- آيا شماره گيتهاي خروج و ورود هم بايد در بليط باشه؟
    1. صندلي پرواز ار كانادا رو نميشه از ايران رزرو كرد
    2. همون 1 است ترمينال 11 نداريم زياد اهميتي ندارد
    3. نه توي كارت پرواز مشخص مي شود

Junior Member

سلام
    ما که دانشجویی واسه اولین بار داریم میریم کانادا، پروازمون توی هر فرودگاهی میتونه land کنه؟ از نظر صدور study permit میگم که توی همه فرودگاهاشون صادر میکنن یا باید توی فرودگاههای خاصی حتما study permit رو بگیریم؟ من خودم مقصدم YYT هستش.

سلام
    ما که دانشجویی واسه اولین بار داریم میریم کانادا، پروازمون توی هر فرودگاهی میتونه land کنه؟ از نظر صدور study permit میگم که توی همه فرودگاهاشون صادر میکنن یا باید توی فرودگاههای خاصی حتما study permit رو بگیریم؟ من خودم مقصدم YYT هستش.
    هر شهري مي تونيد ورود كنيد. همه ي دانشگاه هاي كانادا كه توي شهري واقع نشده اند كه فرودگاه بين المللي داشته باشد.
    كار هاي STUDY PERMIT رو بايد در نقطه ايي كه مرز هوايي كانادا رو عبور مي كنيد انجام دهيد يعني اولين پورت ورودي

نقل قول نوشته اصلی توسط ozmaozra نمایش پست ها
    سلام من قبل از هر چیزی عذرخواهی می کنم که سوالم رو تو قسمت کانادا می پرسم . چون برای پروازهای آمریکا همچین مطلب مشابهی پیدا نکردم که سوالم رو مطرح کنم. من می خوام یک پرواز از تهران تا chicago و sioux city با MBI و در ادامش با American بگیرم اما هیچ کدوم از آژانس ها نمی دونن به ازای یک چمدون (kg23) اضافی هر کدوم از این ایرلاین ها چقدر می گیرن؟ کسی می دونه MBI برای چمدون اضافی چقدر می گیره؟ دفترش اصلا آزاد نمی شه22344455.پیوسته مشغوله. ممنون
    70 دلار دولتي
    اين هم انجمن امريكا
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...8C%DA%A9%D8%A7

درود
    من شیراز هستم.
    بلیط KLM از تهران تا ونکوور یک سره میگه حدود ۲ میلیون تومن
    لوفتانزا هم میگفت خیلی گرون درمیاد. یکیش رو گفت ۶ تومن
    از شیراز هم هست با قطرایرویز، یک سره میگه حدود ۲ میلیون و ۳۵۰ هزار تومن.
    هزینه شیراز تهران هم با هواپیما حدود ۱۱۰ و اتوبوس حدود ۵۰ در میاد. (با کرایه تاکسی تا فرودگاه)
    به نظرتون کدومش رو انتخاب کنم؟ و چرا؟ انتخاب دیگه ای که ندارم. درسته؟
    BMI هم انگار دیگه از تهران پرواز نداره. درسته ؟

درضمن یه توضیحی هم درمورد رفتن از آنکارا بگید که چجوری میتونم برم؟