نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1790. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.81%
  • ? + IRAN AIR

192 10.73%
  • LUFTHANSA

445 24.86%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.69%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.53%
  • EMIRATES

109 6.09%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 341 از 2191 نخستنخست ... 2412913313323333343353363373383393403413423433443453463473483493503513914418411341 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,401 تا 3,410 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا ( بلیت، آژانس، خطوط هواپیمایی)

نقل قول نوشته اصلی توسط varesh90 نمایش پست ها
    با كسب اجازه از سلطان آسمان ها، پيرسون عزيز
    دوستان عزيز شايد بدونند كه لوفتهانزا سيستم خريد الكترونيكيش رو با استفاده از كارت هاي شبكه شتاب فعال كرده. حالا تجربياتم رو از اين سيستم اينجا مي نويسم شايد به درد كسي بخوره:
    - ابتدا مي ريد در وبسايت لوفتهانزا و پروازي كه ميخاين رو مشخص مي كنيد (مبدا و مقصد پرواز،‌تاريخ پرواز،‌ يك طرفه يا دو طرفه بودن). بعد از اين مرحله براتون ليستي از پرواز هاي ممكن در اون روز بهمراه قيمتش (به دلار- دلار رو 1226 حساب ميكنه) مياد و يكيش رو انتخاب مي كنيد و پس از وارد كردن اطلاعات مربوط به مسافر،‌به مرحله بعدي مي ريد.
    ببخشید Flight sequence چیه؟
    دو گزینه داره:
    I would like to benefit from the best offers and will use my flights in the booked sequence
    I would like to have the flexibility to change the sequence of my flights

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

سلام دوستان
    من برای سفر اول برای مونترال بین دو گزینه قرار دارم. ممنون می شوم اگر در انتخاب یکی به من کمک کنید:
    1- لوفتانزا حدود 1635000 تومان با یک توقف 4 ساعته در فرانکفورت + امکان یک بسته بار 23 کیلویی
    2- قطر حدود 170000 تومان با یک توقف 2.5 ساعته در قطر و سفر طولانی یکضرب به مونترال + امکان دو بسته بار 23 کیلویی
    کدام یک را پیشنهاد می کنید؟
    با تشکر
    مهدی

ApplyAbroad Editor
    turaj1 آواتار ها

سلام جناب Pearson
    10روز پیش از آژانسها و اینترنت واسه هفته سوم ماه آگوست پرواز های به مقصد مونترال را جستجو نمودم. و در جدول زیر جمع بندی نمودم.
    الویت من: مورد 7 بعد 6 بعد1

* میشه در مورد 7 راهنمایی کنید؟ در سایت cheapoair مسیر استانبول-مونترال هست، ولی از خود سایت مسیر رفت برگشت مونترال-استانبول
    هست و مسیر رفت که من میخوام را نمیشه پیدا کرد، شماره ای هم از نمایندگی airtransat در ترکیه از سایتش پیدا نکردم.
    تنها چیزی که فهمیدم این بود که مسیر استانبول-مونترال بدون استاپ میره، بار هم هر چقدر دلت بخوای میتونی ببری و هر هفته یک بار هم این مسیر پرواز داره.

Montreal A.png

ApplyAbroad Editor
    varesh90 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MM_Industrial نمایش پست ها
    ببخشید Flight sequence چیه؟
    دو گزینه داره:
    I would like to benefit from the best offers and will use my flights in the booked sequence
    I would like to have the flexibility to change the sequence of my flights
    ما بايد گزينه اول رو انتخاب كنيم. در قسمت FAQ سايت لوفتهانزا به اين سوال جواب داده شده. سوال هفتم.

Member Klamm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature MA

دوستان من بعد از اینکه اینجا خوندم که bmi برای مونترال قیمنهای خوبیمیده روز چهارشنبه رفتم که بلیت مونترال به تهران رو بگیرم. با وجود اینکه مقصد نهایی من ونکوور و ویکتوریا بود اما با مشورت با پیرسون عزیز به این نتیجه رسیدم که قیمت مناسب Bmi می ارزه که من بعدا خودم ادامه مسیر رو طی کنم. وقتی به دفتر اصلی bmi (واقع در هتل ازادی ) رفتم. متوجه شدم که قیمت حتی از اون چیزی هم که فکر میکردم پایینتره 845 تومان!!!!!
    و بعدش دیدم که به مقصد تورنتو هم به اون قیمت هست. البته برای 7 سپتامبر که برای من مناسب نبود. بعد هم دیدم که در کمال ناباوری برای 28اگست به مقصد ونکوور با قیمت 1.39 میشه بلیت گرفت.
    فوق العاده است.
    بشتابیید!

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Klamm نمایش پست ها
    دوستان من بعد از اینکه اینجا خوندم که bmi برای مونترال قیمنهای خوبیمیده روز چهارشنبه رفتم که بلیت مونترال به تهران رو بگیرم. با وجود اینکه مقصد نهایی من ونکوور و ویکتوریا بود اما با مشورت با پیرسون عزیز به این نتیجه رسیدم که قیمت مناسب Bmi می ارزه که من بعدا خودم ادامه مسیر رو طی کنم. وقتی به دفتر اصلی bmi (واقع در هتل ازادی ) رفتم. متوجه شدم که قیمت حتی از اون چیزی هم که فکر میکردم پایینتره 845 تومان!!!!!
    و بعدش دیدم که به مقصد تورنتو هم به اون قیمت هست. البته برای 7 سپتامبر که برای من مناسب نبود. بعد هم دیدم که در کمال ناباوری برای 28اگست به مقصد ونکوور با قیمت 1.39 میشه بلیت گرفت.
    فوق العاده است.
    بشتابیید!
    واقعا این قیمت عجیبه! اگر ممکنه دلیلش را بپرسید و اطلاع بدهید. اگر بیرزد خوب با BMI میریم. ولی هیچ ارزانی هم بی حکمت نیست!!!

واقعا این قیمت عجیبه! اگر ممکنه دلیلش را بپرسید و اطلاع بدهید. اگر بیرزد خوب با BMI میریم. ولی هیچ ارزانی هم بی حکمت نیست!!!
    شركت BMI جديدن توسط لوفت هانزا به بريتيش فروخته شد
    حالا اين شركت داره از امتيازاتي كه بريتيش دارد به نحو احسن استفاده مي كند يكي از اين امتيازات كمتر كردن هزينه هاي تكس فرودگاهي و كد شر بود با ارلاينز هاي ارزون قيمت امريكايي مثل امريكن ارلاينز هست كه باعث كم شدن قيمت هاي بليط ش شده است
    البته اون قيمتي كه دوستم گفت زير 900 تومان مربوط به مشكل نرم افزاري شون هست تا حالا چندين بار مشكل ساز شده است. كف قيمتي كه براي مسير مونترال من ديدم روي كلاس H و M بوده به قيمت 907 هزار تومان. روي كلاس هاي P و I قيمت هاي غير واقعي مي بينيد

نقل قول نوشته اصلی توسط turaj1 نمایش پست ها
    سلام جناب Pearson
    10روز پیش از آژانسها و اینترنت واسه هفته سوم ماه آگوست پرواز های به مقصد مونترال را جستجو نمودم. و در جدول زیر جمع بندی نمودم.
    الویت من: مورد 7 بعد 6 بعد1

* میشه در مورد 7 راهنمایی کنید؟ در سایت cheapoair مسیر استانبول-مونترال هست، ولی از خود سایت مسیر رفت برگشت مونترال-استانبول
    هست و مسیر رفت که من میخوام را نمیشه پیدا کرد، شماره ای هم از نمایندگی airtransat در ترکیه از سایتش پیدا نکردم.
    تنها چیزی که فهمیدم این بود که مسیر استانبول-مونترال بدون استاپ میره، بار هم هر چقدر دلت بخوای میتونی ببری و هر هفته یک بار هم این مسیر پرواز داره.

Montreal A.png
    احتمالن كلاس كه AIRTRANSAT ميده براي رفت و برگشت هست اگر قيمت خوبي مي ده لازم نيست حتمن بليط رفت بگيريد مي تونيد بليط رفت و برگشت بگيريد و برگشتش رو استفاده نكنيد
    ممكن هست دفتري در تركيه نداشته باشد اصلن من اطلاعي ندارم

سلام دوستان
    من برای سفر اول برای مونترال بین دو گزینه قرار دارم. ممنون می شوم اگر در انتخاب یکی به من کمک کنید:
    1- لوفتانزا حدود 1635000 تومان با یک توقف 4 ساعته در فرانکفورت + امکان یک بسته بار 23 کیلویی
    2- قطر حدود 170000 تومان با یک توقف 2.5 ساعته در قطر و سفر طولانی یکضرب به مونترال + امکان دو بسته بار 23 کیلویی
    کدام یک را پیشنهاد می کنید؟
    با تشکر
    مهدی
    با لوفت هانزا دو ساعت كمتر توي هواپيما هستيد. مدت ترانزيت اهميتي ندارد

Member Mana_R آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران - امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    شركت BMI جديدن توسط لوفت هانزا به بريتيش فروخته شد
    حالا اين شركت داره از امتيازاتي كه بريتيش دارد به نحو احسن استفاده مي كند يكي از اين امتيازات كمتر كردن هزينه هاي تكس فرودگاهي و كد شر بود با ارلاينز هاي ارزون قيمت امريكايي مثل امريكن ارلاينز هست كه باعث كم شدن قيمت هاي بليط ش شده است
    البته اون قيمتي كه دوستم گفت زير 900 تومان مربوط به مشكل نرم افزاري شون هست تا حالا چندين بار مشكل ساز شده است. كف قيمتي كه براي مسير مونترال من ديدم روي كلاس H و M بوده به قيمت 907 هزار تومان. روي كلاس هاي P و I قيمت هاي غير واقعي مي بينيد
    ببخشید کلاس U چطور؟
    چطور می تونیم تفاوت بین کلاسهای مختلف رو پیدا کنیم؟