نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1790. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.81%
  • ? + IRAN AIR

192 10.73%
  • LUFTHANSA

445 24.86%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.69%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.53%
  • EMIRATES

109 6.09%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 342 از 2191 نخستنخست ... 2422923323333343353363373383393403413423433443453463473483493503513523924428421342 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,411 تا 3,420 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Member Mana_R آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران - امیرکبیر

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا ( بلیت، آژانس، خطوط هواپیمایی)

[QUOTE=Pearson;783332]70 دلار دولتي

آقای پیرسون عزیز،
    1- اینکه شما فرمودید به این معنیه که با 70دلار میشه یک جمدون 23 کیلویی اضافه برد یا اینکه باید هزینه اضافه بار به ازای هر کیلو رو هم داد؟
    2- وقتی که پرواز عوض میشه باز هم باید مبلغ دیگه ای هم به BA بپردازیم؟ یا 70 دلار برای هر دو مسیره؟
    میشه لطفاً راهنمایی کنید؟
    سپاس فراوان

نقل قول نوشته اصلی توسط Mana_R نمایش پست ها
    ببخشید کلاس U چطور؟
    چطور می تونیم تفاوت بین کلاسهای مختلف رو پیدا کنیم؟
    كلاس U هم مشكل نداره
    ار لاينز با ارلاينز متفاوت هست الاي بي ام اي داره از سيستم ساب كلاسيفيكيشن بريتيش استفاده مي كنه

[QUOTE=Mana_R;784694]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    70 دلار دولتي

آقای پیرسون عزیز،
    1- اینکه شما فرمودید به این معنیه که با 70دلار میشه یک جمدون 23 کیلویی اضافه برد یا اینکه باید هزینه اضافه بار به ازای هر کیلو رو هم داد؟
    2- وقتی که پرواز عوض میشه باز هم باید مبلغ دیگه ای هم به BA بپردازیم؟ یا 70 دلار برای هر دو مسیره؟
    میشه لطفاً راهنمایی کنید؟
    سپاس فراوان
    1. ساك دوم ديگه كيلويي حساب نمي شه
    2. يك بار فقط اضافه بار مي ديد

[QUOTE=Pearson;784698]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mana_R نمایش پست ها

1. ساك دوم ديگه كيلويي حساب نمي شه
    2. يك بار فقط اضافه بار مي ديد
    1-اما ساک دوم باید نهایتا 23 باشه درسته؟؟ اگه بیشتر باشه قیمت تکه ی سوم حساب میشه؟
    2-شنیدم به 200 300 گرم هم گیر میدن. کجا آخه آدم میتونه ساکشو دقیق وزن کنه؟!!!
    3-آین ساک دوم برای همه مجازه یا بسته به شرایط اون پرواز داره که چقدر بتونه بار اضافه ببره؟
    Senior Member sama7452 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه فردوسی - الکترونیک

دوستای عزیز
    فقط خواستم نظر خودم رو درمورد پرواز ترکیش باهاتون درمیون بذارم. تکه اول پرواز ما از مشهد که چهار ساعت بیشتر نبودو طبعا خیلی نمیشه درموردش چیزی گفت. تمیز بود و مرتب.
    ولی تکه بعدی پروازمون که کامفورت بود، عاااااالی بود. نمیدونم شاید من درجه رضایتم از همه چیز خیلی بیخودی بالاست ولی اعتراف میکنم که اون ساعتای طولانی رو اصلا حس نکردم. حقیقتش چون پرواز به این مدت رو تابحال تجربه نکرده بودم، همش تو این فکر بودم که 10-12 ساعت چجوری میشه با کفش سر کرد؟! ولی با تحویل کفش روفرشی و سایر مخلفاتش، عملا مجوز درآوردن کفشا صادر شد که یه لحظه رو هم از دست ندادم.
    صندلیا خیلی نرم و خوب بود واون زیرپایی که میشد ارتفاعش رو تنظیم کنیم، واقعا کمک میکرد که راحتترین حالت استراحت رو داشته باشیم.
    پذیرایی درحد تیم ملی بود. هم وعده شام و هم وعده صبحانه گرم بود و خوشمزه. نوشیدنی هم در انواع مختلف. من که با این حجم خوراکی داشتم میترکیدم. ولی یه عده باز بلند میشدن و میرفتن از مهماندارا نوشیدنی یا فندق میگرفتن!!!!
    درطول پرواز یا داشتیم میخوردیم یا میخوابیدیم یا فیلم نگاه میکردیم. فیلما هم عهد دقیانوسی نبود ها! واقعا جدید هم داشت.
    خلاصه من که همین امروز اگه تعارفم کنن، دوباره با همون پرواز هرجا بگن، میرم.
    دیگه بیشتر از این وقتتون رو نمیگیرم. پاشم برم کمیسیونم رو از ترکیش بگیرم با اینهمه تبلیغی که براشون کردم
    به سلامتی زندگی ، که اگه خوش بگذره اسمش میشه " خاطره " اگه پدرت دربیاد اسمش میشه " تجربه " !!

نقل قول نوشته اصلی توسط sama7452 نمایش پست ها
    دوستای عزیز
    فقط خواستم نظر خودم رو درمورد پرواز ترکیش باهاتون درمیون بذارم. تکه اول پرواز ما از مشهد که چهار ساعت بیشتر نبودو طبعا خیلی نمیشه درموردش چیزی گفت. تمیز بود و مرتب.
    ولی تکه بعدی پروازمون که کامفورت بود، عاااااالی بود. نمیدونم شاید من درجه رضایتم از همه چیز خیلی بیخودی بالاست ولی اعتراف میکنم که اون ساعتای طولانی رو اصلا حس نکردم. حقیقتش چون پرواز به این مدت رو تابحال تجربه نکرده بودم، همش تو این فکر بودم که 10-12 ساعت چجوری میشه با کفش سر کرد؟! ولی با تحویل کفش روفرشی و سایر مخلفاتش، عملا مجوز درآوردن کفشا صادر شد که یه لحظه رو هم از دست ندادم.
    صندلیا خیلی نرم و خوب بود واون زیرپایی که میشد ارتفاعش رو تنظیم کنیم، واقعا کمک میکرد که راحتترین حالت استراحت رو داشته باشیم.
    پذیرایی درحد تیم ملی بود. هم وعده شام و هم وعده صبحانه گرم بود و خوشمزه. نوشیدنی هم در انواع مختلف. من که با این حجم خوراکی داشتم میترکیدم. ولی یه عده باز بلند میشدن و میرفتن از مهماندارا نوشیدنی یا فندق میگرفتن!!!!
    درطول پرواز یا داشتیم میخوردیم یا میخوابیدیم یا فیلم نگاه میکردیم. فیلما هم عهد دقیانوسی نبود ها! واقعا جدید هم داشت.
    خلاصه من که همین امروز اگه تعارفم کنن، دوباره با همون پرواز هرجا بگن، میرم.
    دیگه بیشتر از این وقتتون رو نمیگیرم. پاشم برم کمیسیونم رو از ترکیش بگیرم با اینهمه تبلیغی که براشون کردم
    حالا تصورش رو كنيد كه بيزينسش چي هست ديگه
    واقعن هر مسافري كه رفته تعريف كرده
    WIFI رو فراموش كرديد بگيد

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

سلام. جناب پیرسون با تشکر از جواباتون یه راهنمایی میخواستم.
    یکی از دوستای من به یه مشکلی خورده که ممنون میشم راهنماییم کنید. ایشون برای مقصد ادمونتون با لوفتانزا میخواست بلیط بگیره با دوستاش باشه. الان دیگه توی اون پرواز جا نداره لوفتانزا. پرواز دوستاش بود تهران-فرانکفورت-تورنتو-ادمونتون و 24 ساعته تقریبا و 1711500 تومن. الان همون روز با یه پرواز دیگه که هست تهران-فرانکفورت-لندن-ادمونتون جا داره و میتونه اونو رزرو کنه و قیمتش هست 1756600. هر دو پرواز هم نوشته
    Economy Class (V)
    1. آیا اگر یک روز دیگه پروازی با همون مشخصات پرواز اونا بگیره چقدر احتمال داره که بتونه برای همون روز و با پرواز اونا بلیط بگیره و تغییر بده؟
    2. چون پرواز دوم پروازاش فرق داره آیا میتونه همین پرواز دوم رو بگیره و اگر پرواز اونا جای خالی پیدا کرد تغییر بده؟ چون لوفتانزا نوشته اگر کلاسش فرق نکنه میشه. آیا این دو تا با هم کلاسشم فرق میکنه؟ خلاصه میتونه عوض کنه یا نه؟ اون 40 تومنشم حتی بهش ندن هم براش مهم نیست. میخواد فقط با دوستاش باشه.
    3. چطور باید تاریخ پرواز لوفتانزا رو تغییر داد؟؟ اگر بر فرض ایشون جای خالی تو پرواز دوستاشم پیدا کرد ولی تا اومد تغییر بده یکی دیگه گرفته بود چی؟ چجوری میشه تغییر دداد؟

Junior Member

سلام خدمت آقای پیرسون عزیز
    و بقیه دوستان من در اواسط اگوست قصد سفر به تورنتو را دارم و از چندین آژانس مسافرتی قیمت بلیط تهران تورنتو را پرسیدم مثلا تورکیش 2100000تومان لوفتانزا 2440000 ولی مطالب دوستان را که خواندم دیدم بعضیها بلیطهای همان مسیر و تقریبا همان تاریخ را با قیمتهای خیلی پایینتر پیدا کرده اند
    میخواستم از آقای پیرسون یا دوستانی که اطلاع دارند بپرسم
    - ارزانترین و منطقی ترین بلیط تورنتو برای اواسط اگوست تا اواخر آن و برگشت در اوریل چقدر است؟؟

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sh1357 نمایش پست ها
    سلام خدمت آقای پیرسون عزیز
    و بقیه دوستان من در اواسط اگوست قصد سفر به تورنتو را دارم و از چندین آژانس مسافرتی قیمت بلیط تهران تورنتو را پرسیدم مثلا تورکیش 2100000تومان لوفتانزا 2440000 ولی مطالب دوستان را که خواندم دیدم بعضیها بلیطهای همان مسیر و تقریبا همان تاریخ را با قیمتهای خیلی پایینتر پیدا کرده اند
    میخواستم از آقای پیرسون یا دوستانی که اطلاع دارند بپرسم
    - ارزانترین و منطقی ترین بلیط تورنتو برای اواسط اگوست تا اواخر آن و برگشت در اوریل چقدر است؟؟
    احتمالا از شما دوطرفه هست. لوفتانزا رو که میتونین توی خود سایتش آنلاین رزرو کنید و با کارت شتاب پولو پرداخت کنید. احتیاجی به آژانس نیست برای لوفتانزا. ولی دووستای من تهران-فرانکفورت-تورنتو-ادمونتون رو گرفتن یک میلیون و هفتصد. شما چطوری با یک مسیر کمتر شدین دو و چهارصد؟؟؟ اگه اینطوره شما هم همین بلیط رو بگیرین ولی مسیر سومو سوار نشین. اینجوری که ارزونتر میشه.

Junior Member

با سپاس بسیار از شما دوست گرامی
    بله بلیطی که من پرسیدم رفت و برگشته. آیا بلیط شما فقط رفته ؟ (یک میلیون و هفتصد).
    شما بلیط رو آنلاین از سایت لوفتانزا گرفتید؟