نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1790. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.81%
  • ? + IRAN AIR

192 10.73%
  • LUFTHANSA

445 24.86%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.69%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.53%
  • EMIRATES

109 6.09%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 343 از 2191 نخستنخست ... 2432933333343353363373383393403413423433443453463473483493503513523533934438431343 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,421 تا 3,430 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا ( بلیت، آژانس، خطوط هواپیمایی)

نقل قول نوشته اصلی توسط sh1357 نمایش پست ها
    با سپاس بسیار از شما دوست گرامی
    بله بلیطی که من پرسیدم رفت و برگشته. آیا بلیط شما فقط رفته ؟ (یک میلیون و هفتصد).
    شما بلیط رو آنلاین از سایت لوفتانزا گرفتید؟
    من قیمت یکطرفه رو گفتم. من نخریدم ولی دوستام خریدن و آنلاین رزرو میکنین و با کارت شتاب پرداخت میکنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    سلام. جناب پیرسون با تشکر از جواباتون یه راهنمایی میخواستم.
    یکی از دوستای من به یه مشکلی خورده که ممنون میشم راهنماییم کنید. ایشون برای مقصد ادمونتون با لوفتانزا میخواست بلیط بگیره با دوستاش باشه. الان دیگه توی اون پرواز جا نداره لوفتانزا. پرواز دوستاش بود تهران-فرانکفورت-تورنتو-ادمونتون و 24 ساعته تقریبا و 1711500 تومن. الان همون روز با یه پرواز دیگه که هست تهران-فرانکفورت-لندن-ادمونتون جا داره و میتونه اونو رزرو کنه و قیمتش هست 1756600. هر دو پرواز هم نوشته
    Economy Class (V)
    1. آیا اگر یک روز دیگه پروازی با همون مشخصات پرواز اونا بگیره چقدر احتمال داره که بتونه برای همون روز و با پرواز اونا بلیط بگیره و تغییر بده؟
    2. چون پرواز دوم پروازاش فرق داره آیا میتونه همین پرواز دوم رو بگیره و اگر پرواز اونا جای خالی پیدا کرد تغییر بده؟ چون لوفتانزا نوشته اگر کلاسش فرق نکنه میشه. آیا این دو تا با هم کلاسشم فرق میکنه؟ خلاصه میتونه عوض کنه یا نه؟ اون 40 تومنشم حتی بهش ندن هم براش مهم نیست. میخواد فقط با دوستاش باشه.
    3. چطور باید تاریخ پرواز لوفتانزا رو تغییر داد؟؟ اگر بر فرض ایشون جای خالی تو پرواز دوستاشم پیدا کرد ولی تا اومد تغییر بده یکی دیگه گرفته بود چی؟ چجوری میشه تغییر دداد؟
    اين مسير تهران - فرانكفورت - لندن - كانادا رو كه نمي تونيد با پاس ايراني بگيريد كه! كي اين رو بهتون پيشنهاد داده؟
    1. داشتن بليط كمكي بهش نمي كنه به تغيير دادن تاريخش بايد اول جا بده
    2. نه نمي تونه بليط بايد ريفاند شه يك بليط ديگه صادرشه
    3. اول بوك مي كنه توي تاريخ جديد بعد بليط قديمش رو باطل مي كنه

نقل قول نوشته اصلی توسط sh1357 نمایش پست ها
    سلام خدمت آقای پیرسون عزیز
    و بقیه دوستان من در اواسط اگوست قصد سفر به تورنتو را دارم و از چندین آژانس مسافرتی قیمت بلیط تهران تورنتو را پرسیدم مثلا تورکیش 2100000تومان لوفتانزا 2440000 ولی مطالب دوستان را که خواندم دیدم بعضیها بلیطهای همان مسیر و تقریبا همان تاریخ را با قیمتهای خیلی پایینتر پیدا کرده اند
    میخواستم از آقای پیرسون یا دوستانی که اطلاع دارند بپرسم
    - ارزانترین و منطقی ترین بلیط تورنتو برای اواسط اگوست تا اواخر آن و برگشت در اوریل چقدر است؟؟
    پيام بده براتون چك كنم،‌تاريخ رفتتون درست وسط هاي سيزن هست

با سلامخدمت دوستان بخصوص آقای پیرسون
    این سازمان مهاجرت که قبلآ بلیط ارزان قیمت میداد زیر نظر کدوم سازمانیه و این تخفیفاشو چطوری میگیره یعنی چه سازمانی این امکاناتو بهش میده.بلیط لوفتانزا را حدود 100 دلار ارزونتر میگه ولی میگه باید دلار برامون بیارید !!!!!!!!یهنی دلار آزاد بگیریم ببریم براشون!!!! یعنی خودشون نمیتونند اون بلیط را از دفتر لوفتانزا با همون قیمت خودشون و دلار دولتی بخرند؟؟؟؟

ApplyAbroad Editor
    turaj1 آواتار ها

نظرات جناب Pearson از پست های قبلی:

· تهیه بلیط از IOM:
    اول باید ببینید بلیط رو می دهند اصلا یا نه
    دوم بلیط باید حداقل برای سه ماه دیگه باشه
    سوم حتما باید ویزاتون رو گرفته باشید
    چهارم 100 دلار بابت رزرو پرداخت کنید
    پنجم بلیط غیر قابل استرداد و غیر قابل تغییر تاریخ هست
    ششم قیمت بلیط رو باید دلار آزاد تهیه کنید و بهشون پرداخت کنین که خیلی گرون درمیاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط rzf نمایش پست ها
    با سلامخدمت دوستان بخصوص آقای پیرسون
    این سازمان مهاجرت که قبلآ بلیط ارزان قیمت میداد زیر نظر کدوم سازمانیه و این تخفیفاشو چطوری میگیره یعنی چه سازمانی این امکاناتو بهش میده.بلیط لوفتانزا را حدود 100 دلار ارزونتر میگه ولی میگه باید دلار برامون بیارید !!!!!!!!یهنی دلار آزاد بگیریم ببریم براشون!!!! یعنی خودشون نمیتونند اون بلیط را از دفتر لوفتانزا با همون قیمت خودشون و دلار دولتی بخرند؟؟؟؟

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    اين مسير تهران - فرانكفورت - لندن - كانادا رو كه نمي تونيد با پاس ايراني بگيريد كه! كي اين رو بهتون پيشنهاد داده؟
    1. داشتن بليط كمكي بهش نمي كنه به تغيير دادن تاريخش بايد اول جا بده
    2. نه نمي تونه بليط بايد ريفاند شه يك بليط ديگه صادرشه
    3. اول بوك مي كنه توي تاريخ جديد بعد بليط قديمش رو باطل مي كنه
    والا اینو خود سایت لوفتانزا پیشنهاد داد. البته منظور از لندن لندن کاناداست نه لندن انگلیس. بازم نمیشه؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان
    من دارم برای پرواز تهران-مونترال جستجو می کنم. از تو سایت cheapoair پرواز bmi را پیدا کردم که چیزی نزدیک به 700 دلارو (برای آخرای اگوست) می ده. اما به چند تا آژانس زنگ زدم اونا پرواز لوفتهانزا را گفتن با 1320 دلار (برای همین تاریخ). سئوالم اینه که آیا این پرواز BMI واقعی هست؟ میشه با این قیمت رزرو کرد؟
    Pearson عزیز نظر شما چیه؟ ارزونترین پرواز برای این تاریخ چیو پیشنهاد می کنین؟

Junior Member

Pearsonعزیز
    ما پرواز تهران به تورنتو تورکیش رو گرفتیم و میتونیم 2 چمدون 32 کیلویی ببریم.اگه اضافه بار داشته باشیم و چمدون بیش از 32 کیلو بشه یا بخواهیم یه چمدون اضافه ببریم چطور می تونم بفهمم که چقدر هزینه اضافه باید بدیم؟
    ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    والا اینو خود سایت لوفتانزا پیشنهاد داد. البته منظور از لندن لندن کاناداست نه لندن انگلیس. بازم نمیشه؟؟؟
    ما پروازي نداريم از فرانكفورت به لندن كانادا
    اصلن فرودگاه لندن كانادا پرواز بين المللي بين قاره ايي نداره
    http://en.wikipedia.org/wiki/London_...tional_Airport

نقل قول نوشته اصلی توسط ERFAN_BFA نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دارم برای پرواز تهران-مونترال جستجو می کنم. از تو سایت cheapoair پرواز bmi را پیدا کردم که چیزی نزدیک به 700 دلارو (برای آخرای اگوست) می ده. اما به چند تا آژانس زنگ زدم اونا پرواز لوفتهانزا را گفتن با 1320 دلار (برای همین تاریخ). سئوالم اینه که آیا این پرواز BMI واقعی هست؟ میشه با این قیمت رزرو کرد؟
    Pearson عزیز نظر شما چیه؟ ارزونترین پرواز برای این تاریخ چیو پیشنهاد می کنین؟
    آره خيلي از دوست ها گرفتند كه قيمت رياليش ميشه 907 هزار تومان
    پيام بديد بگم چي كار كنيد