نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1790. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.81%
  • ? + IRAN AIR

192 10.73%
  • LUFTHANSA

445 24.86%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.69%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.53%
  • EMIRATES

109 6.09%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 345 از 2191 نخستنخست ... 2452953353363373383393403413423433443453463473483493503513523533543553954458451345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,441 تا 3,450 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

ApplyAbroad Editor
    turaj1 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا ( بلیت، آژانس، خطوط هواپیمایی)

نقل قول نوشته اصلی توسط CyrusTheGreat نمایش پست ها
    دوستان یه سوال! اگر بلیطمان از آلیتالیا باشه آیا باید برای استاپ رم ویزای ترانزیت بگیریم؟؟؟ امروز یکی از دوستان همچین چیزی می گفت! فکر کنم این موضوع مال خیلی قدیمه نه؟؟؟؟!!!
    دوست عزیز چون مقصد کانادا هست نیازی به ویزای ترانزیت نیست.

ایران – شنگن – کانادا نیازی به ویزای ترانزیت نیست.

ApplyAbroad Editor
    turaj1 آواتار ها

در مورد ویزای ترانزیت خیلی ها سوال داشتند، لازم دونستم مطالبی که استاد عزیزمون Pearson در مورد ویزای ترانزیت مخصوصا لندن اشاره کرده رو دوباره اینجا بزارم.

نظرات جناب Pearson:

ویزای ترانزیت:
    کلا ایرانی ها برای عبور از انگلستان و فقط برای تعویض هواپیما در لندن حتی اگر قصد خروج از فرودگاه را هم نداشته باشند نیاز به ویزای ترانزیت دارند. این یک قاعده کلی هست. حالا تحت شرایط خاصی این ویزا ممکن است اصطلاحا wave شود. یعنی معاف شوند از ویزا ترانزیت. این شرایط بستگی به کشور مبدا و کشور مقصد مسافر دارد.
    به مثال ها و مسیر های یک مسافر ایرانی که قصد استفاده از فرودگاه لندن را برای رسیدن به مقصدش داردتوجه کنید:
    تهران – لندن – تورنتو : نیاز به ویزای ترانزیت ندارد
    اسلو – لندن – تهران : نیاز به ویزای ترانزیت دارد
    نیویورک – لندن – تهران : نیاز به ویزای ترانزیت ندارد
    شیراز – لندن – مکزیکو سیتی : نیاز به ویزای ترانزیت دارد
    دبی – لندن – توکیو : نیاز به ویزای ترانزیت ندارد
    لوس آنجلس – لندن – استانبول : نیاز به ویزای ترانزیت دارد
    تهران – لندن – سیاتل :نیاز به ویزای ترانزیت ندارد
    تهران – لندن – بروکسل : نیار به ویزای ترانزیت دارد
    * ایران – لندن – کانادا و بالعکس نیازی به ویزای ترانزیت نیست)انگلستان ویزای ترانزیت از مسافر کانادا نمی خواهد(
    ایران – آمستردام – کانادا نیازی به ویزای ترانزیت نیست
    * ایران – شنگن – کانادا نیازی به ویزای ترانزیت نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط slx نمایش پست ها
    یعنی از لوفتانزا هم بهتره این پروازای ترکیش؟
    هفته پيش من از يكي از دوستانم شنديم كه لوفت هانزا توي مسير تهران فرانكفورتش، كلاس اكونومي، روي سيت هايش مانيتور براي مسافر نداره، واقعن تعجب كردم!
    اين در حالي هست كه رنكينگ لوفت هانزا 4 ستاره هست و ارلاينزهاي سه ستاره اي مثل KLM‌ و AIR CANADA روي سيت شون حداقل روي پرواز هاي LONG HAUL مانيتور دارند كه اين باعث سرگرمي مسافر در طول سفر طولاني مي شود.
    اگه اين واقعيت داشته باشد من همين جا ركينگ لوفت هانزا رو دو درجه كاهش مي دم.
    دوستاني كه تجربه ايي دارند بفرمايند.

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    میتونن اینو بگیرن از ایران؟؟؟
    میشه بگین چه پروازیه ارزونتر از این؟
    نه نمي تونيد
    نمي تونيد دو تا استاپ داشته باشيد در اروپا
    بايد پيام بديد رو ش كار كنم

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

اگر شما ویزا بلند مدت آمریکا، کانادا یا استرالیا رو داشته باشین، برای ترانزیت از لندن نیازی به ویزا ندارین. ویزا ترانزیت رو افسر براتون لب مرز صادر میکنه و بلیط سگمنت بعدی رو میخاد ازتون و ممکنه چند تا سوال هم از زندگی و شغلتون بکنه. نکتش اینه که این ویزا 24 ساعته هست. شما میتونین این مدت داخل لندن هم یه چرخی بزنین. کاری که من معمولا میکنم زمانی که از طرف شرکت یا دانشگاه میام اروپا و بعدش میخوام سری به ایران بزنم، برگشت رو از لندن میگیرم. با ترکیش تا لندن میام. البته با پرواز صبح میرسم استانبول. ترکیش یه تور مجانی استانبول داره اگر ترانزیت بیشتر از 12 ساعت داشته باشین. با این تور میرم یه دوری میزنم استانبول و با پرواز آخر شب میرم لندن. ساعت 10 شب میرسه لندن. ویزا 24 ساعت رو میگیرم و شب رو میرم هتل نزدیک فرودگاه و قیمت مناسب (پیشنهاد من شرایتون هست که 10 دقیقه با ترمینال فاصله داره و اتوبوس هم تا اون زون مجانی هست). شب رو استراحت می کنم و فرداش طرف ظهر با پرواز کانادا برمیگردم. اینجوری هم کمتر خسته میشین و هم ساعت بدن تنظیم تره وقتی میرسین. البته من چون قبلا خیلی لندن رو دیدم، روز نمیرم. اگر میخوایین لندن رو ببینین، یه جور تنظیم کنین که صبح با ظهر برسین و از 24 ساعت ویزاتون نهایت استفاده رو ببرین و حداقل چند تا جای دیدنی لندن رو ببینین.

نقل قول نوشته اصلی توسط yasinhajizadeh نمایش پست ها
    اگر شما ویزا بلند مدت آمریکا، کانادا یا استرالیا رو داشته باشین، برای ترانزیت از لندن نیازی به ویزا ندارین. ویزا ترانزیت رو افسر براتون لب مرز صادر میکنه و بلیط سگمنت بعدی رو میخاد ازتون و ممکنه چند تا سوال هم از زندگی و شغلتون بکنه. نکتش اینه که این ویزا 24 ساعته هست. شما میتونین این مدت داخل لندن هم یه چرخی بزنین. کاری که من معمولا میکنم زمانی که از طرف شرکت یا دانشگاه میام اروپا و بعدش میخوام سری به ایران بزنم، برگشت رو از لندن میگیرم. با ترکیش تا لندن میام. البته با پرواز صبح میرسم استانبول. ترکیش یه تور مجانی استانبول داره اگر ترانزیت بیشتر از 12 ساعت داشته باشین. با این تور میرم یه دوری میزنم استانبول و با پرواز آخر شب میرم لندن. ساعت 10 شب میرسه لندن. ویزا 24 ساعت رو میگیرم و شب رو میرم هتل نزدیک فرودگاه و قیمت مناسب (پیشنهاد من شرایتون هست که 10 دقیقه با ترمینال فاصله داره و اتوبوس هم تا اون زون مجانی هست). شب رو استراحت می کنم و فرداش طرف ظهر با پرواز کانادا برمیگردم. اینجوری هم کمتر خسته میشین و هم ساعت بدن تنظیم تره وقتی میرسین. البته من چون قبلا خیلی لندن رو دیدم، روز نمیرم. اگر میخوایین لندن رو ببینین، یه جور تنظیم کنین که صبح با ظهر برسین و از 24 ساعت ویزاتون نهایت استفاده رو ببرین و حداقل چند تا جای دیدنی لندن رو ببینین.
    خيلي ممنون از به اشتراك گذاشتن تجربياتتان
    بفرماييد كه آيا شما با ويزاي مهاجرت هم اين كار رو كرديد؟ يعني قبل از اينكه وارد كانادا شده باشيد.
    دوستان توجه داشته باشيد كه اين نوعي از رواديد ترانزيت هست كه به مسافر اجازه داده مي شود تا فرودگاه رو ترك كند و با ويزاي ترانزيتي كه تا الان راجع بهش در اين فروم بحث شده است متفاوت هست. در شنگن به اين نوع ويزا نوع رواديد B‌ گفته مي شود.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    هفته پيش من از يكي از دوستانم شنديم كه لوفت هانزا توي مسير تهران فرانكفورتش، كلاس اكونومي، روي سيت هايش مانيتور براي مسافر نداره، واقعن تعجب كردم!
    اين در حالي هست كه رنكينگ لوفت هانزا 4 ستاره هست و ارلاينزهاي سه ستاره اي مثل KLM‌ و AIR CANADA روي سيت شون حداقل روي پرواز هاي LONG HAUL مانيتور دارند كه اين باعث سرگرمي مسافر در طول سفر طولاني مي شود.
    اگه اين واقعيت داشته باشد من همين جا ركينگ لوفت هانزا رو دو درجه كاهش مي دم.
    دوستاني كه تجربه ايي دارند بفرمايند.
    در مورد لوفتهانزا ندیدم ولی در مورد KLM هم بعضی وقتها این اتفاق افتاده (البته 1سال و نیم پیش شنیدم) مثل اینکه تعداد اندکی از هواپیماها کاملا تجهیز نشدن از این ایرلاین های اروپایی هیچ بعید نیست با این بحث صرفه جوئیشون
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

نقل قول نوشته اصلی توسط Kazy نمایش پست ها
    در مورد لوفتهانزا ندیدم ولی در مورد KLM هم بعضی وقتها این اتفاق افتاده (البته 1سال و نیم پیش شنیدم) مثل اینکه تعداد اندکی از هواپیماها کاملا تجهیز نشدن از این ایرلاین های اروپایی هیچ بعید نیست با این بحث صرفه جوئیشون
    من خودم با KLM كلاس اكنومي پرواز داشتم و همه صندلي ها ش مانيتور داشت

رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

من این کارو با ویزا کار انجام دادم اما با ویزای مهاجرت هم باید بشه. فقط دقت کنین که بلیط بعدی حتما زودتر از 24 ساعت از لحظه ورود شما به لندن باشه

رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

اینم لینک این مطلب. نیوزیلند هم تو این کشور ها هست. به این نوع ویزا "ترانزیت بدون ویزا" گفته میشه و باهاش هم میتونین تو فرودگاه بمونین و هم خارج شین. اصولا همین یه نوع ویزا صادر میشه لب مرز و بقیه ویزا های ترانزیت تا جایی که من میدونم از طریق سفارت قبلا باید درخواست شده باشه http://www.ukba.homeoffice.gov.uk/si...quirements.pdf

نقل قول نوشته اصلی توسط yasinhajizadeh نمایش پست ها