نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 353 از 2191 نخستنخست ... 2533033433443453463473483493503513523533543553563573583593603613623634034538531353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,521 تا 3,530 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

ApplyAbroad Hero Pedarbozorg آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا ( بلیت، آژانس، خطوط هواپیمایی)

نقل قول نوشته اصلی توسط Sonador نمایش پست ها
    آقا یه چیزی؟ این پرواز های داخلی کانادا چه جوریه؟ چه تعداد چند کیلویی می تونیم ببریم؟
    از اینجا ترکیش ۲ بسته است اونجا...؟؟؟

مرسی
    دوتا موضوع هست. اول اینکه می تونید از توی سایت ارکانادا چک کنید.
    موضوع دوم هم اینکه معمولا ارکانادا (برای پروازهای داخل کانادا) همون شرایط پرواز اولیه را درنظر می گیره.

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

اگر پروازتون داخل کانادا روی بلیط اول نباشه (مثلا با ترکیش بیایین تورونتو و 2 تا بار داشته باشین و از تورونتو به کلگری یه پرواز جدا داشته باشین) پرواز دوم فقط یه بار میتونین ببرین و برای دومی باید جریمه بدین. مگر اینکه گلد یا سیلور (ارکانادا - استارالاینس) باشین که در این صورت به ترتیب 3 و 2 بار میتونین داخل کانادا و هرجای دیگه دنیا تحویل بدین

نقل قول نوشته اصلی توسط Pedarbozorg نمایش پست ها
    موضوع دوم هم اینکه معمولا ارکانادا (برای پروازهای داخل کانادا) همون شرایط پرواز اولیه را درنظر می گیره.

نقل قول نوشته اصلی توسط yasinhajizadeh نمایش پست ها
    اگر پروازتون داخل کانادا روی بلیط اول نباشه (مثلا با ترکیش بیایین تورونتو و 2 تا بار داشته باشین و از تورونتو به کلگری یه پرواز جدا داشته باشین) پرواز دوم فقط یه بار میتونین ببرین و برای دومی باید جریمه بدین. مگر اینکه گلد یا سیلور (ارکانادا - استارالاینس) باشین که در این صورت به ترتیب 3 و 2 بار میتونین داخل کانادا و هرجای دیگه دنیا تحویل بدین
    توضیح من با این شرایط بود که پرواز دوم روی بلیط اول باشه. آقای حاجیزاده خیلی خوب شرایط دیگه را هم که پرواز دوم روی بلیط اول نباشه را توضیح دادند.

حالا سوال اینه. آقای حاجیزاده معمولا اون 3 چمدان 32 کیلویی هستند دیگه؟ درسته؟ (برای حالت گلد یا سیلور)

نقل قول نوشته اصلی توسط s_maryam نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    تو سایت BMI اطلاعاتی که راجع بهHand Baggage داده اینجوریه:
    1 piece of hand baggage (56x45x25)
    Plus a briefcase, laptop or handbag (45x36x20)
    1) با توجه به این اطلاعات و تجربه ی دوستان، آیا میشه داخل هوپیما یه کوله ی لپ تاپ برد + یه چمدون کوچیک برد؟
    ...
    برای آیندگان:
    این متن توضیحات سایت هست:

General Allowance

The following hand baggage allowances are available on all bmi operated flights:

Economy & Flexible Economy

Each customer travelling on either an Economy or Flexible Economy ticket is entitled to bring one main piece of hand baggage onboard, plus one personal item (such as a small handbag, purse, small briefcase, laptop (in a thin satchel), baby-changing bag, etc.). Personal items are accepted at bmi's discretion.Hand baggage must have a maximum length of 55cm, width of 40cm and depth of 23cm. These dimensions include wheels, handles, side pockets, etc. You will not be allowed to pass through security with hand baggage, which exceeds the specified dimensions. Any customer attempting to do so, will be redirected to check-in and asked to check in their bag into the hold.

پس با این توصیفات می شه یه کوله بعلاوه یک ساک کوچیک برد. (اون ساک کوچیک بعنوان personal item ذکر شده)

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

اگه الیت یا سنیور الیت باشین (استار گلد) و با ارکانادا پرواز کنین، همیشه و در هر کابین 3 تا 32 هست اما اگه گلد بقیه ایرلاین ها باشین در اکونومی 3 تا 23 و در بیزنس 3 تا 32 میتونین ببرین

توضیح من با این شرایط بود که پرواز دوم روی بلیط اول باشه. آقای حاجیزاده خیلی خوب شرایط دیگه را هم که پرواز دوم روی بلیط اول نباشه را توضیح دادند.

حالا سوال اینه. آقای حاجیزاده معمولا اون 3 چمدان 32 کیلویی هستند دیگه؟ درسته؟ (برای حالت گلد یا سیلور)

Member toory آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار

دوستان من برای اوایل سپتامبر چند تا آزانس رو گشتم
    برای مونترال به نظر می رسه ارزون ترین بلیط مال LUFTHANSA هست درسته ؟ ولی گویا فقط یک چمدان 23 کیلویی می تونیم ببریم. می خواستم بدونم چقدر هزینه اضافه بار برای هر چمدان می گیرن ؟
    شما می دونید؟
    ممنون

Member Mana_R آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران - امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط toory نمایش پست ها
    دوستان من برای اوایل سپتامبر چند تا آزانس رو گشتم
    برای مونترال به نظر می رسه ارزون ترین بلیط مال LUFTHANSA هست درسته ؟ ولی گویا فقط یک چمدان 23 کیلویی می تونیم ببریم. می خواستم بدونم چقدر هزینه اضافه بار برای هر چمدان می گیرن ؟
    شما می دونید؟
    ممنون
    BMI چک کردید؟ به نظر می رسه در حال حاضر ارزونترین باشه! البته اگه برای اوایل سپتامبر جا داشته باشه!
    البته این هم همون یک چمدون 23 کیلویی.
    در مورد هزینه چمدون اضافه فکر می کنم حدود 100 دلار باشه! (خودمم خیلی دلم می خواد اطلاعات کاملش رو داشته باشم)

Member toory آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار

راستش BMI رو آژانس به من گفته که گرون می شه
    قیمت LUFTHANSA کمترینه

نقل قول نوشته اصلی توسط Mana_R نمایش پست ها
    BMI چک کردید؟ به نظر می رسه در حال حاضر ارزونترین باشه! البته اگه برای اوایل سپتامبر جا داشته باشه!
    البته این هم همون یک چمدون 23 کیلویی.
    در مورد هزینه چمدون اضافه فکر می کنم حدود 100 دلار باشه! (خودمم خیلی دلم می خواد اطلاعات کاملش رو داشته باشم)

ApplyAbroad Editor
    turaj1 آواتار ها

هزینه بار اضافی: براي چمدون دوم (تا 23 كيلو) بايد فقط 70 دلار که قیمت بار اضافه با دلار دولتی محاسبه میشه پس حدودا 87000 تومان
    پرواز BMI: برای من هم 2 هفته پیش بود که آژانس گفت گرونه پرواز بعدیش هم با ایر کانادا بود! اما وقتی گفتم اینترنت پروازهای زیر هست، چک کرد دید هست. هزینش هم مناسب بود، ولی احتمالا این پرواز ها دیگه پر شده اند!

نزدیک 900 هزار 26hr 00min Tehran-Yeravan-London-Montreal BMI + AA or BMI+BA

Member toory آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار

بجه ها راهی نیست که الان پرواز BMI برای مونرال رزرو کنیم ؟ بابا اختلاف قیمتش با کمترین ها که لوفتانزا هست در حدود 600000 تومان هست
    کسی راهی نمی دونه ؟