نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 357 از 2191 نخستنخست ... 2573073473483493503513523533543553563573583593603613623633643653663674074578571357 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,561 تا 3,570 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Junior Member parsa_ma آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي - علم و صنعت ايران

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا ( بلیت، آژانس، خطوط هواپیمایی)

نقل قول نوشته اصلی توسط s30min نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی میدونه قیمت بسته بندی بار یا همون چسب کاری دور چمدون تو فرودگاه امام چند هست؟ و این که اگه بار چسب کاری بکنیم تو فرودگاه مقصد ممکنه مشکل خاصی ایجاد کنه؟
    اگه منظورت سلیفون باشه قیمت زیادی نداره، اکثر فرودگاه های دنیا نسبتاً گرونه، اما تو ایران ارزونه. فکر کنک چمدونی 2 تومن باشه.
    گمون نمی کنم به مشکل بخوری جای دیگه، من همیشه این کارو کردم جاهای مختلف (غیر از اروپا و آمریکا) به هیچ مشکلی نخوردیم. قرار نیست کسی در غیاب مسافر ساک رو باز کنه.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa_ma نمایش پست ها
    اگه منظورت سلیفون باشه قیمت زیادی نداره، اکثر فرودگاه های دنیا نسبتاً گرونه، اما تو ایران ارزونه. فکر کنک چمدونی 2 تومن باشه.
    گمون نمی کنم به مشکل بخوری جای دیگه، من همیشه این کارو کردم جاهای مختلف (غیر از اروپا و آمریکا) به هیچ مشکلی نخوردیم. قرار نیست کسی در غیاب مسافر ساک رو باز کنه.
    هزینه ان در کل ناچیز است ولی در پروازهای داخلی امریکا بصورت شانسی و رندوم چمدان ها را بازرسی می کنند که ممکن است حتی این کار را بدون حضور مسافر هم انجام دهند. در این صورت برگه مخصوصی در داخل چمدان بازرسی شده قرار می دهند که اگر خسارت یا اسیبی به اموال شما رسیده باشد گزارش نمایید.لذا بهتر است در پروازهای داخلی امریکای شمالی چمدان خود را قفل ننمایید ویا رمز ان را un lock نمایید تا در صورتی که بخواهند بازرسی نمایند قفل ان را خراب نکنند ویا شکسته نشود ولی سلفون پیچیدن اشکالی ندارد اگر خودشان بخواهند ان سلفون را پاره کرده و چمدان را چک می کنند.

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

من توصیه می کنم که حتما هرجا میرین، چمدون خودتون رو قفل کنین. میتونین TSA Lock بگیرین که کلیدش رو مامورای تی.اس.ای دارن و میتونن بازش کنن برای بازرسی اما چمدونتون امن میمونه بین پرسنل هواپیمایی

نقل قول نوشته اصلی توسط amira44a نمایش پست ها
    هزینه ان در کل ناچیز است ولی در پروازهای داخلی امریکا بصورت شانسی و رندوم چمدان ها را بازرسی می کنند که ممکن است حتی این کار را بدون حضور مسافر هم انجام دهند. در این صورت برگه مخصوصی در داخل چمدان بازرسی شده قرار می دهند که اگر خسارت یا اسیبی به اموال شما رسیده باشد گزارش نمایید.لذا بهتر است در پروازهای داخلی امریکای شمالی چمدان خود را قفل ننمایید ویا رمز ان را un lock نمایید تا در صورتی که بخواهند بازرسی نمایند قفل ان را خراب نکنند ویا شکسته نشود ولی سلفون پیچیدن اشکالی ندارد اگر خودشان بخواهند ان سلفون را پاره کرده و چمدان را چک می کنند.

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 29 شغله 1000 CAP)

دوستان بلیط ورشو زیر 1.5 پیدا نکردم داره به بلیط تورنتو میرسه برای تورنتو با هیج ایر لاینی تو اگوست کمتر از 2.300 پیدا نشد عجب اوضاعی شده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kaly نمایش پست ها
    دوستان بلیط ورشو زیر 1.5 پیدا نکردم داره به بلیط تورنتو میرسه برای تورنتو با هیج ایر لاینی تو اگوست کمتر از 2.300 پیدا نشد عجب اوضاعی شده
    سعی کنید پروازهای غیر مستقیم بگیرید یعنی متلا از اینجا برید ترکیه. استانبول .از اونجا پرواز ارزون برای اروپا زیاذه. پگاسوس گاهی با 40 یا 50 یورو به کلن پرواز داره.و از آلمان به ورشو هم قطار . تقریبا بیشتر اروپایی ها ارزون پرواز می کنند برای ما غیر معموله . فقط باید حوصله کنید و بگردید.

این جوری هم سرچ بکنی ید نیست.

1- از تهران به یکی از شهرهای شمالی المان مثل هامبورگ با پرواز ایرانی
    از اونجا با یک پرواز با ایرلانهای ارزان به ورشو

2- از طریق ایرلاین ترکیش از اوایل مهر به بعد

نقل قول نوشته اصلی توسط kaly نمایش پست ها

نقل قول نوشته اصلی توسط arshia22 نمایش پست ها
    سعی کنید پروازهای غیر مستقیم بگیرید یعنی متلا از اینجا برید ترکیه. استانبول .از اونجا پرواز ارزون برای اروپا زیاذه. پگاسوس گاهی با 40 یا 50 یورو به کلن پرواز داره.و از آلمان به ورشو هم قطار . تقریبا بیشتر اروپایی ها ارزون پرواز می کنند برای ما غیر معموله . فقط باید حوصله کنید و بگردید.
    آخه من خودم که ویزا ندارم یکی از بستگانم میخواهد برود نمیتونم زیاد بهش زحمت بدم

نقل قول نوشته اصلی توسط Peyman.c نمایش پست ها
    این جوری هم سرچ بکنی ید نیست.

1- از تهران به یکی از شهرهای شمالی المان مثل هامبورگ با پرواز ایرانی
    از اونجا با یک پرواز با ایرلانهای ارزان به ورشو

2- از طریق ایرلاین ترکیش از اوایل مهر به بعد
    برای سپتامبر بلیط تورنتو گرفتم

نقل قول نوشته اصلی توسط arshia22 نمایش پست ها
    پگاسوس را هم چک کردم به ورشو پرواز نداره

Junior Member alish1363 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي ارشد مهندسي صنايع ـ شريف

نقل قول نوشته اصلی توسط s30min نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی میدونه قیمت بسته بندی بار یا همون چسب کاری دور چمدون تو فرودگاه امام چند هست؟ و این که اگه بار چسب کاری بکنیم تو فرودگاه مقصد ممکنه مشکل خاصی ایجاد کنه؟
    سلام، من تو آخرين پروازم، تو فرودگاه امام خميني 6 هزار تومان دادم ولي در برگشت (فرودگاه زوريخ شوئيس) شد 10 فرانك؛ اما بعد از اون كاور چمدون خريدم، يك پلاستيك نسبتاً محكم هستش كه زيپ داره و براي انواع چمدونها ميتونيد پيدا كنيد، خوبيش اينه كه ديگه يكبار مصرف نيست، قيافش هم اصلاً بيريخت نيست.
    به اميد روزي كه همه براي ماندن، اينقدر تلاش و تحقيق كنيم؛

مرگا به من که با پر طاووس عالمی، یک موی گربه‌ی وطنم را عوض کنم!