نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 360 از 2191 نخستنخست ... 2603103503513523533543553563573583593603613623633643653663673683693704104608601360 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,591 تا 3,600 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا ( بلیت، آژانس، خطوط هواپیمایی)

نقل قول نوشته اصلی توسط banafshz نمایش پست ها
    ممنونم. من بیشتر منظورم اینه که با خط هوایی american airlines مشکلی پیش نمیاد برای ایرانی ها؟ چون تا حالا کسی رو ندیدم با ویزای دانشجویی کانادا از american airlines استفاده کنه. مسئول فروش بلیت به من گفت تا حالا این بلیت رو فقط به citizen های امریکا فروخته و این که بقیه ایرانی ها میتونن از این خط هوایی استفاده کنن یا نه رو مطمئن نیست.
    آمريكن ارلاينز كه از اروپا به كانادا پرواز نداره اون با بريتيش كد شر هست شماره پرواز آمريكن رو مي بينيد بعد استفاده از خطوط پروازي چه ربطي به تبعيت افراد داره؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    آمريكن ارلاينز كه از اروپا به كانادا پرواز نداره اون با بريتيش كد شر هست شماره پرواز آمريكن رو مي بينيد بعد استفاده از خطوط پروازي چه ربطي به تبعيت افراد داره؟!
    چرا برای بریتیش شماره امریکن رو میزنن؟! در ضمن انقدر راجع به ایرانی ها قوانین من در اوردی هست که اگه بگن استفاده از خطوط هوایی هم به تابعیت ربط داره نباید تعجب کرد!

نقل قول نوشته اصلی توسط banafshz نمایش پست ها
    چرا برای بریتیش شماره امریکن رو میزنن؟! در ضمن انقدر راجع به ایرانی ها قوانین من در اوردی هست که اگه بگن استفاده از خطوط هوایی هم به تابعیت ربط داره نباید تعجب کرد!
    چون code share هست وگرنه هواپيما روش نوشته British airways
    ببنيد هر ارلاينزي متعلق به يك كشور هست و يك hub داره هميشه يك سمت مسيرش بايد به كشور مالك ارلاينز باشه مثلن وقتي Lufthansa ارلاينز آلماني هست ديگه بين انگليس و كانادا پرواز نداره و يا وقتي Air ‍ Canada‌ براي كانادا هست ديگه بين آلمان و امريكا پرواز ندارد

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی تهران

کانتر ترکیش فرودگاه امام هزینه چمدان اضافه برای پرواز تهران تورنتو رو 180 دلار اعلام کرده در حالی که یکی از دوستانم که از مشهدبه تورنتو با ترکیش پرواز داشتن می گن هزینه چمدان اضافه 215 یورو بوده.آیا این تفاوت به تفاوت مبدا دو پرواز مربوط میشه یا کلا ترکیش سیاست یه بام و دو هوا داره؟ از چه طریقی باید در مورد هزینه اش مطمئن شد؟کسی اخیرا تجربه ای در این زمینه با ترکیش داشته؟

ApplyAbroad Veteran
    setareh21 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geology- University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط nooshi نمایش پست ها
    کانتر ترکیش فرودگاه امام هزینه چمدان اضافه برای پرواز تهران تورنتو رو 180 دلار اعلام کرده در حالی که یکی از دوستانم که از مشهدبه تورنتو با ترکیش پرواز داشتن می گن هزینه چمدان اضافه 215 یورو بوده.آیا این تفاوت به تفاوت مبدا دو پرواز مربوط میشه یا کلا ترکیش سیاست یه بام و دو هوا داره؟ از چه طریقی باید در مورد هزینه اش مطمئن شد؟کسی اخیرا تجربه ای در این زمینه با ترکیش داشته؟
    احیانا ممکنه این لینک کمکتون کنهhttp://www.turkishairlines.com/en-cy...excess-baggage
    خارج از این چارچوب نمیتونند اضافه بار بگیرند
    Do not be afraid of tomorrow; for God is already there

سلام پیرسون عزیز
    ممنون میشم به من بگید بهترین و به صرفه ترین پرواز از تهران به تورنتو برای 28 یا 29 سپتامبر کدومه؟ و برای رزروش از چه طریقی اقدام کنم. با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط amirpsychology نمایش پست ها
    سلام پیرسون عزیز
    ممنون میشم به من بگید بهترین و به صرفه ترین پرواز از تهران به تورنتو برای 28 یا 29 سپتامبر کدومه؟ و برای رزروش از چه طریقی اقدام کنم. با تشکر
    توركيش اكونومي كلاس H منطقي ترين و به صرفه ترين پرواز از تهران به تورنتو براي تاريخ هايي كه فرموديد هست

Junior Member

سلام پیرسون عزیز
    من یه بلیط برای کانادا با بی ام آی دارم که چون هنوز وضعیت ویزام مشخص نشده مجبورم که بلیطم رو عقب بندازم. سوالم اینه که اون تاریخ هایی که تو آمادیوس میبینم واقعا جا میده پرواز. یه سوال دیگه هم اینکه من حتما برای تغییر تاریخ باید به همون آژانسی که بلیطم رو ازش خریداری کردم مراجعه کنم برای تغییر تاریخ و صدور بلیط جدید
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی سیستم اطلاعات مکانی (GIS) از دانشگاه خواجه نصیرال

من تماس گرفتم دفتر مرکزي Bmi، گفتن يه بسته 23 کيلوگرمي مي تونيد ببريد. در ضمن بسته اضافه 50 پوند ميشه اونم با پوند آزاد، يعني با پوند 3000 تومن الان مي شه 150000. هر کيلوگرم اضافه هم 17 پوند مي شه که خودشون گفتن اصلا به صرفه نيست. اينم شماره دفتر مرکزي Bmi:
    22344455-6

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

دوستان عزیز و دوست داشتنی سلام. از آنجایی که هنوز خبری از ویزای من نشده و بلیط های آگوست در حال پرشدنه من تصمیم گرفتم بلیطم رو بخرم (به صورت یک طرفه و فقط رفت). ولی آژانس هواپیمایی به من گفت چون ویزات دانشجوییه و بلیطت یکطرفه ست ممکنه دم گیت نگذارند سوار بشی. خواستم ببینم از بین شما دوستان عزیزم کسی اطلاعاتی در این خصوص داره؟ ممکنه ویزای دانشجویی و بلیط یکطرفه دردسرساز بشه؟ پیشاپیش از لطف شما و راهنمایی هاتون ممنونم.