نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 362 از 2191 نخستنخست ... 2623123523533543553563573583593603613623633643653663673683693703713724124628621362 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,611 تا 3,620 , از مجموع 21905

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا ( بلیت، آژانس، خطوط هواپیمایی)

درود
    بچه ها من بلیت بی ام آی واسه 26 آگوست به مقصد مونترال خریدم به مبلغ 1358000 تومان. سوال این جاست که در استپ دومش ده ساعت در لندن توقف داره. از مسئول آژانس پرسیدم آیا امکان خروج از فرودگاه و گشتی در لندن وجود دارد که ایشات صراحتا فرمودند به هیچ وجه. ولی من از جناب پیرسون و بقیه بچه ها شنیده بودم این کار شدنیه. آیا واقعا شدنیه؟ آگر شدنیه چه جوری؟

نقل قول نوشته اصلی توسط m_sabaghian نمایش پست ها
    درود
    بچه ها من بلیت بی ام آی واسه 26 آگوست به مقصد مونترال خریدم به مبلغ 1358000 تومان. سوال این جاست که در استپ دومش ده ساعت در لندن توقف داره. از مسئول آژانس پرسیدم آیا امکان خروج از فرودگاه و گشتی در لندن وجود دارد که ایشات صراحتا فرمودند به هیچ وجه. ولی من از جناب پیرسون و بقیه بچه ها شنیده بودم این کار شدنیه. آیا واقعا شدنیه؟ آگر شدنیه چه جوری؟
    بله امكان پذير هست به پست هاي قبلي مراجعه نماييد

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    بله امكان پذير هست به پست هاي قبلي مراجعه نماييد
    با احترام فراوان و درود .میشه شماره پستشو بنویسید من دیده بودم ولی الان پیدا نمیکنم.البته اون موقع هم دقیقا متوجه نشدم این ویزا ترنزیتو از کجا باید درخواست کرد یعنی کدوم افیسر باید صادر کنه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rzf نمایش پست ها
    با احترام فراوان و درود .میشه شماره پستشو بنویسید من دیده بودم ولی الان پیدا نمیکنم.البته اون موقع هم دقیقا متوجه نشدم این ویزا ترنزیتو از کجا باید درخواست کرد یعنی کدوم افیسر باید صادر کنه؟؟
    گشتم پيدا نكردم
    ويزا رو از خود مامورين مرز هوايي مي گيريد ويزا فقط به صورت يك مهر در پاسپورت هست ممكن است مكالمه ي كوتاهي هم با افسر مربوطه داشته باشيد مثلن راجع به شغلتون و يا براي چي مي خواهيد وارد شهر شويد و غيره؟ يك هزينه كمي هم بايد پرداخت نماييد.

ApplyAbroad Editor
    turaj1 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rzf نمایش پست ها
    پست #3445 و #3454 و #3487 را کامل بخوانید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    statistic

سلام آقای پیرسون
    من بلیط رفت و برگشت به تهران از مونترال می خوام برای 3 نفر. تاریخ دقیقش مهم نیست در محدوده ی 27 جولای تا 25 آگوست. می خوام حدود 20 روز ایران باشم. اگر لطف کنید> ارزانترین بلیط ممکن رو معرفی کنید.
    مصاحبه: ١٧ نوامبر ٢٠١٠ فدرال: ٤ ژانويه ٢٠١١ پاره‌اي توضيحات: ١٣ فوريه ٢٠١١ دریافت مديكال: ٢٢ اکتبر ٢٠١١ رسيدن مديكال به پاريس: ٢ نوامبر 2011 پاس ریکوئست: 6 دسامبر ارسال پاس‌ها با آرامكس: ٧ دسامبر دسيژن ميد: ٢٠ دسامبر دريافت ويزا: ٣ ژانويه

نقل قول نوشته اصلی توسط rira نمایش پست ها
    سلام آقای پیرسون
    من بلیط رفت و برگشت به تهران از مونترال می خوام برای 3 نفر. تاریخ دقیقش مهم نیست در محدوده ی 27 جولای تا 25 آگوست. می خوام حدود 20 روز ایران باشم. اگر لطف کنید> ارزانترین بلیط ممکن رو معرفی کنید.
    بليط ارزاني توي اين تاريخ هايي كه فرموديد گير نمي آيد منتها هر چي باشد ارزانتر از كانادا در مي آيد

Junior Member

سلام جناب پیرسون عزیز
    لطف میکنید من رو راهنمایی کنید. من دارم به این گزینه فکر میکنم که بلیطی که از بی ام آی ذارم رو کنسل کنم و دنبال بلیط به شهر تورونتو یا کلگری برای هفته ی آخر آگوست یا هفته اول سپتامر باشم تا بعد که رسیدنم به اونجا یه بلیط برای ادمونتن بگیرم. میتونم بلیط با قیمت مناسب پیدا کنم ؟ یشنهادتون برای وضعیت من چیه؟
    خیلی ممنون از کمک و راهنمایتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m_sabaghian نمایش پست ها
    درود
    سلام، می شه بدونم از چه آژانسی گرفتین این بلیت رو؟

پیرسون جان سلام. من واسه اوایا سپتامبر بلیط میخوام گیرم نمیاد؟ بلیط گرون یعنی چقدر؟ اگه رفت و برگشتی باشه چقدر در مید؟ اگه برگشتو از کانادا بخوام کنسل کنم چقدر خسارت میگیرن؟ ممنون