نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 378 از 2191 نخستنخست ... 2783283683693703713723733743753763773783793803813823833843853863873884284788781378 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,771 تا 3,780 , از مجموع 21905

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا ( بلیت، آژانس، خطوط هواپیمایی)

نقل قول نوشته اصلی توسط Kazy نمایش پست ها
    تفاوت قیمت این کلاس ها با اکونومی عادی حدودا چقدره؟ و آیا تغییر تاریخش می تونه بیشتر از یکسال هم باشه ؟
    معمولن پنجاه درصد گرونتر هست هر بار بيشتر از يك سال نميتونه باشد

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    پیرسون عزیز و مهربان!

من امروز میخواستم بلیط ترکیش ایر کامفورت بخرم اون کلاسی که گرونتره و اجازه میده تاریخ بلیط رو عوض کنی....
    بعد فکر کردم اومدیم و بخاطر ویزا مجبور شدم تاریخ بلیط رو تغییر بدم... خب! مثلا برای یک ماه بعدش.... (هردو تاریخ توی های سیزن) قبول! از من جریمه نمیگیرن اون موقع ولی بهم میگن با عرض شرمندگی ما بلیط برای یک ماه بعد نداریم پر شده!!! یا باید با بیزنس تشریف بیارین یا صبر کنید مثلا ۵ ماه دیگه که بلیط هست بخرید... تازه یکی که نیست چهار تا بلیطه!!!!
    پس در واقع این روش به درد من نمیخوره! فقط باعث میشه من جریمه تغییر تاریخ ندم.... یعنی بهرحال من که نمیدونم کی ویزام میاد نمیتونم برای همون موقع بلیط داشته باشم... مگه شانسی بلیطی که میخرم بعد از ویزام باشه.... تازه اگه خیلی بعدش هم باشه بازم فایده نداره چون اون موقع میخوام بندازمش جلو و ممکنه باز بلیط موجود نباشه!!!! به همین راحتی!!!
    درسته؟
    بله درسته
    كلن زودتر بليط رو گرفتن موقع ايى برد دارد كه شما همون تاريخ پرواز داشته باشيد وگرنه امتيازى توى تغيير تاريخ بليط نسبت به كسى كه بليطش رو نگرفته نخواهيد داشت

نقل قول نوشته اصلی توسط orbit نمایش پست ها
    مرسی. در مورد بی ام آی راستش یه همچین کلاسی داره من خودم بلیطم از اون نوعی از بی ام آی هست که میشه تغییر تاریخ داد. یعنی با این حساب هر چند بار که بخوام بی جریمه تغییر تاریخ برام امکان داره؟
    بله به شرطى اينكه در تاريخ جديد جا باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط orkidehsun نمایش پست ها
    سلام. میشه منم راهنمایی کنید. ویزای منم نیومده و من بایدتا18 سپتامبر تورنتو باشم. به نظرتون با کدوم ایرلاین بهتره؟ اگر round way بگیرم، تاریخشو نمیدونم از الان. من به BMI و آلیتالیا آشنایی ندارم. خودم به امارات و لوفتانزا فکر کردم. میشه راهنمایی کنید.
    من لوفت هانزا رو پيشنهاد ميدم كلاس وى كه تغيير تاريخش مجانى هست منتها جزو ارزانترين نيست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2012 - ویزا آفیس آنکارا)

بچه ها امروز از آژانس هوایی به من زنگ زدند گفتند تا فردا برم بلیط رو بخرم ،چون قرار از ظهر چهارشنبه قیمت بلیط ها دیگه رو حساب ارز دولتی نباشه و قیمت بلیط خارجی از روز چهارشنبه حدودا 1.5 برابر می شه. حتی اگر کار ویزاتون معلوم نیست مثل من، برید بلیط بخرید تا 48 ساعت مونده به پرواز می تونید کنسل کنید و حدودا 100 هزار تومنی جریمه بدید. اگه نه باید بلیط به قیمت گرون بخرید.
    متاسفم واسه اینکه هر روز به جای خبرای خوش باید خبرای بد بشنویم. به امید اینکه همه کارشون درست بشه.

Junior Member

جناب پیرسون عزیز سلام
    میخواستم بپرسم که آیا بلیط پرواز را باید حتماً از آژانسها بخریم؟ مثلاً من که کارت اعتباری بین المللی ندارم آیا حتماً باید برم از آژانس بخرم بلیطو؟ مستقیماً از اینترنت نمیشه؟
    از این بابت میپرسم که این آژانسها میتونن بگردند و یه پرواز مناسب از نظر قیمت و کیفیت پیدا کنن ولی اینکارو نمیکنن.
    ممنون از راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط NOV2009 نمایش پست ها
    جناب پیرسون عزیز سلام
    میخواستم بپرسم که آیا بلیط پرواز را باید حتماً از آژانسها بخریم؟ مثلاً من که کارت اعتباری بین المللی ندارم آیا حتماً باید برم از آژانس بخرم بلیطو؟ مستقیماً از اینترنت نمیشه؟
    از این بابت میپرسم که این آژانسها میتونن بگردند و یه پرواز مناسب از نظر قیمت و کیفیت پیدا کنن ولی اینکارو نمیکنن.
    ممنون از راهنماییتون
    توي وضعيت فعلى به صرفه هست كه از آژانسها بگيريد چون نرخ دلار هنوز ١٢٢٦ تومان هست
    شما مقصدتان كجاست و چه تاريخى ميخواهيد تشريف ببريد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2012 - ویزا آفیس آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط sabamm نمایش پست ها
    بچه ها امروز از آژانس هوایی به من زنگ زدند گفتند تا فردا برم بلیط رو بخرم ،چون قرار از ظهر چهارشنبه قیمت بلیط ها دیگه رو حساب ارز دولتی نباشه و قیمت بلیط خارجی از روز چهارشنبه حدودا 1.5 برابر می شه. حتی اگر کار ویزاتون معلوم نیست مثل من، برید بلیط بخرید تا 48 ساعت مونده به پرواز می تونید کنسل کنید و حدودا 100 هزار تومنی جریمه بدید. اگه نه باید بلیط به قیمت گرون بخرید.
    متاسفم واسه اینکه هر روز به جای خبرای خوش باید خبرای بد بشنویم. به امید اینکه همه کارشون درست بشه.
    ببخشید میشه اسم آژانسی که اینو بهتون گفته بگید؟ یعنی بدون اینکه به آژانسها نامه ای مبنی بر این تغییر بدن میخوان این کار رو بکنند؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    پیرسون عزیز و مهربان!

من امروز میخواستم بلیط ترکیش ایر کامفورت بخرم اون کلاسی که گرونتره و اجازه میده تاریخ بلیط رو عوض کنی....
    بعد فکر کردم اومدیم و بخاطر ویزا مجبور شدم تاریخ بلیط رو تغییر بدم... خب! مثلا برای یک ماه بعدش.... (هردو تاریخ توی های سیزن) قبول! از من جریمه نمیگیرن اون موقع ولی بهم میگن با عرض شرمندگی ما بلیط برای یک ماه بعد نداریم پر شده!!! یا باید با بیزنس تشریف بیارین یا صبر کنید مثلا ۵ ماه دیگه که بلیط هست بخرید... تازه یکی که نیست چهار تا بلیطه!!!!
    پس در واقع این روش به درد من نمیخوره! فقط باعث میشه من جریمه تغییر تاریخ ندم.... یعنی بهرحال من که نمیدونم کی ویزام میاد نمیتونم برای همون موقع بلیط داشته باشم... مگه شانسی بلیطی که میخرم بعد از ویزام باشه.... تازه اگه خیلی بعدش هم باشه بازم فایده نداره چون اون موقع میخوام بندازمش جلو و ممکنه باز بلیط موجود نباشه!!!! به همین راحتی!!!
    درسته؟

نکته 1) دوست من در نظر بگیرید که به زودی دیگه دلار 1226 تومانی به بلیط هواپیما تخصیص پیدا نخواهد کرد. به نفع شماست که الان مثلا یک میلیون و دویست هزار تومان (تقریبا معادل 1000 دلار) بدید و یک بلیط بخرید. با این کار در واقع شما 1000 دلار 1226 تومانی رو برای هز زمان دیگه که بخواهید بلیط با تاریخ جدید بگیرید ذخیره کردید. اگر هم لازم باشه بعدها 50 یورو یا دلار (یا حتی بیشتر) هزینه تغییر بدید باز هم می ارزه.
    مطمئن باشید که E-Ticket با امکان تغییر آنلاین بگیرید، که بتونید بعدها هزینه تغییر و مابه التفاوت قیمت بلیط رو آنلاین پرداخت کنید. (چون اگر لازم باشه برای تغییر به آژانس برید، مابه التفاوت رو به ریال حساب میکنه و ازتون میگیره، اونوقت در صورت افزایش نرخ ارز، شما مجبور میشید برای اون معادل 1000 دلار که قبلا پرداختید هم هزینه افزایش نرخ ارز رو بدید و اونوقت دیگه کل این فرایند سودی براتون نخواهد داشت.)
    دقت کنید که بلیط خیلی گرونی نخرید، چون در صورت تغییر تاریخ به یک بلیط ارزونتر مبلغی که قبلا اضافه دادید رو ممکنه به شما بر نگردونن. بهتره یک بلیط با قیمت معمول یا حتی با پایین ترین قیمت موجود برای چند ماه بعد بخرید.
    نکته 2) در شرایط شما در مورد ترکیش ایرلاین (و بسیاری هواپیماییهای دیگه) خرید بلیط flexible معمولا به صرفه نیست، مگر اینکه اختلاف قیمتش خیلی کم باشه (در حد 50 تا نهایتا 70 یورو). چون شما بعیده که بخواهید تاریخ بلیط رو بیشتر از یک بار تغییر بدید و هزینه تغییر تاریخ بلیط یا کنسل بلیط restricted هم چندان زیاد نیست (مثلا به ترتیب 50 و 100 یورو برای پروازهای به اروپا).

Pearson عزیز سلام و ممنون از اینکه در این شرایط استرس زااااا شما داری با آرامش ب همه کمک میکنی‌

من الان دارم انلاین قیمت Atlasjet Airline رو در سایت چک می‌کنم ک واسه تاریخ ۳۱ آگوست میده ۱۱۰۵ دلار. حالا می‌خواستم بدونم آیا شما امکان خرید این بلیط رو از ایران دارید ک من ریال بدم بجای دلار؟
    ۲) در کّل واسه این تاریخ ۳۱ آگوست ارزونترین بلیتی ک می‌شه خرید چیه؟

ممنونم از راهنماییت.