نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 382 از 2191 نخستنخست ... 2823323723733743753763773783793803813823833843853863873883893903913924324828821382 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,811 تا 3,820 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا ( بلیت، آژانس، خطوط هواپیمایی)

نقل قول نوشته اصلی توسط SaidJan نمایش پست ها
    بین این چند خط هواپیمایی که بالای همین تاپیک هم هست، کدومشون Free cancellation هست؟‌ و کدومشون جریمه عقب انداختن نداره؟

سپاس
    با هر ارلاينزي ممكن هست كلاسي وجود داشته باشد كه جريمه ي تغيير تاريخ يا كنسلي نداشته باشد

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    با هر ارلاينزي ممكن هست كلاسي وجود داشته باشد كه جريمه ي تغيير تاريخ يا كنسلي نداشته باشد
    میشه لطف کنید و بگید کدوم ایرلاین با کدوم کلاسش تغییر تاریخ یا کنسلی رایگان هست؟
    البته فقط لوفتانزا و KLM و BMI رو بگید. چون بقیه واسه ونکوور پرواز ندارن.

سپاس

کسی اینجا با کامفرت ترکیش سفر کرده؟ واقعا راحته؟چقدر تفاوت با اکونومی داره؟

میشه لطف کنید و بگید کدوم ایرلاین با کدوم کلاسش تغییر تاریخ یا کنسلی رایگان هست؟
    البته فقط لوفتانزا و KLM و BMI رو بگید. چون بقیه واسه ونکوور پرواز ندارن.

سپاس
    روي لوفت هانزا كه كنسلي رايگان فقط روي فرست كلاسش هست. ولي روي اكونوي V تغيير تاريخش جريمه ندارد.
    روي BMI هم كه اگه اشتباه نكنم كلاس P تغيير تاريخش جريمه ندارد. ولي جريمه كنسلي همه ي كلاس هايش دارند.
    KLM هم تا اونجا كه اطلاع دارم تمام كنسلي هاش جريمه دارند ولي روي كلاس M كه اكونمومي گرونش هست تغيير تاريخش جريمه ندارد
    فقط در نظر داشته باشيد اگه تغيير تاريخ داشته باشيد افزايش نرخ ارز رو محاسبه خواهند كرد

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam79 نمایش پست ها
    کسی اینجا با کامفرت ترکیش سفر کرده؟ واقعا راحته؟چقدر تفاوت با اکونومی داره؟
    بله دوستان سفر كرده اند و واقعن راضي بوده اند.
    توي پست هاي گذشته تجربياتشان رو نوشته اند.
    از نظر صندلي و پذيرايي با اكونومي متفاوت هست.

روي لوفت هانزا كه كنسلي رايگان فقط روي فرست كلاسش هست. ولي روي اكونوي V تغيير تاريخش جريمه ندارد.
    روي BMI هم كه اگه اشتباه نكنم كلاس P تغيير تاريخش جريمه ندارد. ولي جريمه كنسلي همه ي كلاس هايش دارند.
    KLM هم تا اونجا كه اطلاع دارم تمام كنسلي هاش جريمه دارند ولي روي كلاس M كه اكونمومي گرونش هست تغيير تاريخش جريمه ندارد
    فقط در نظر داشته باشيد اگه تغيير تاريخ داشته باشيد افزايش نرخ ارز رو محاسبه خواهند كرد

پس با این حساب بهتره که الان بلیط رو بگیرم. بعدا اگه خواستم تغییر تاریخ با جریمه بدم. چون تغییر تاریخ با جریمه هنوز قیمتش کمتر از اون کلاسی هست که تغییرتاریخش جریمه نداره.
    چون ممکنه یهویی بگن مثلا از هفته دیگه نرخ ارز آزاد بدین. مخصوصا که امروز دلار رکورد 2016 تومن رو زد.
    الان بلیط KLM که میخوام بگیرم 1955 هست، جریمه هم بیشتر از 200هزارتومن نمیشه. ولی با دلار آزاد میشه 3200
    لوفتانزا هم همشون میگن بلیط زیر 2400 نیست.

پس با این حساب بهتره که الان بلیط رو بگیرم. بعدا اگه خواستم تغییر تاریخ با جریمه بدم. چون تغییر تاریخ با جریمه هنوز قیمتش کمتر از اون کلاسی هست که تغییرتاریخش جریمه نداره.
    چون ممکنه یهویی بگن مثلا از هفته دیگه نرخ ارز آزاد بدین. مخصوصا که امروز دلار رکورد 2016 تومن رو زد.
    الان بلیط KLM که میخوام بگیرم 1955 هست، جریمه هم بیشتر از 200هزارتومن نمیشه. ولی با دلار آزاد میشه 3200
    لوفتانزا هم همشون میگن بلیط زیر 2400 نیست.
    كلن خريد بليط زود هنگام هنگامي اقتصادي و به صرفه هست يا به قول معروف شما برد كرديد كه حتمن همون تاريخ پرواز داشته باشيد اگر به بليط دست بزنيد و تاريخش رو بخواهيد عوض كنيد هيچ فرقي با مسافري كه بليط رو نخريده از قبل نخواهيد داشت.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business PhD (OIS) - U of Alberta

كلن خريد بليط زود هنگام هنگامي اقتصادي و به صرفه هست يا به قول معروف شما برد كرديد كه حتمن همون تاريخ پرواز داشته باشيد اگر به بليط دست بزنيد و تاريخش رو بخواهيد عوض كنيد هيچ فرقي با مسافري كه بليط رو نخريده از قبل نخواهيد داشت.
    سلام

من بلیط لوفتانزا گرفتم کلاس اکونومی برای ادمونتون 18 آگوست. میترسم ویزام تا اون موقع اوکی نشه! الان موندم چیکار کنم. فکر می کنید که ممکنه کسی کنسل کنه و من بتونم بلیط اون رو بخرم یا یه جوری باهاش جابجا کنم؟ کلا بلیط که دیگه گیر نمیاد نه؟ چیکار باید بکنم؟

ممنمون

نقل قول نوشته اصلی توسط Hooman.hidaji نمایش پست ها
    سلام

من بلیط لوفتانزا گرفتم کلاس اکونومی برای ادمونتون 18 آگوست. میترسم ویزام تا اون موقع اوکی نشه! الان موندم چیکار کنم. فکر می کنید که ممکنه کسی کنسل کنه و من بتونم بلیط اون رو بخرم یا یه جوری باهاش جابجا کنم؟ کلا بلیط که دیگه گیر نمیاد نه؟ چیکار باید بکنم؟

ممنمون
    اگه بليطتتون روي كلاس V هست بدون پرداخت جريمه مي تونيد بياريدش روي اولين تاريخي كه توي همين كلاس جا ميده كه من فكر نمي كنم تا نيمه دوم سپتامبر جايي باشه
    بليط رو نميشه با كسي جا به جا كرد ،‌ اين بليط رو در صورت كنسلي لوفت هانزا به يك مسافر ديگه با قيمت 3 ميليون مي فروشه ضمن اينكه شما رو هم مجبور مي كنه يك بليط سه ميليوني ديگه بخريد. اينطوري كلي سود مي كنه شما حالا مي خواهيد بليط رو جا به جا كنيد با كسي ديگه ؟!

Junior Member

من یه بلیط لوفت هانزا برای 11 سپتامبر گرفتم. اما نمی دونم تا اون موقع ویزام میاد یا نه. اگه ویزام دیر بیاد، امکان داره که برام جابه جا کنن؟