نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 393 از 2191 نخستنخست ... 2933433833843853863873883893903913923933943953963973983994004014024034434938931393 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,921 تا 3,930 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Senior Member sama7452 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه فردوسی - الکترونیک

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا ( بلیت، آژانس، خطوط هواپیمایی)

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    من نشنیدم ساک همراه مسافر رو وزن کنن...
    برای ما که وزن کردن. ولی دلیل اصلیش این بود که کوله ما خیییییلی پر بود. از دور داد میزد که به جای هشت کیلو، پونزده کیلوئه
    ولی با یکمی گفتمان نرم شدن اجازه دادن با خودمون ببریمش. ولی برای یکی دوسه کیلو هیچ مشکلی پیش نمیاد. خیالتون راحت باشه.
    به سلامتی زندگی ، که اگه خوش بگذره اسمش میشه " خاطره " اگه پدرت دربیاد اسمش میشه " تجربه " !!

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2012 - ویزا آفیس آنکارا)

می دونم موضوع خیلی ربطی به این تاپیک نداره ولی امروز توی اخبار اعلام شد که قیمت ارز دولتی به زودی افزایش پیدا می کنه. دوستانی که هنوز اقدام برای خریدن بلیط نکردن توی این 10 روز حتماً برید دنبال بلیط و برای آخرین زمانی که می تونید برای شروع کلاس ها کانادا باشید بلیط بخرید. علاوه بر اینکه خیلی از بلیط ها همین الآن هم گرون شدن با افزایش نرخ دولتی باز هم گرون تر می شن...

من توی سایت لوفتانرا و BMI هرکاری میکنم نمیتونم قیمتها رو ببینم. لوفتانزا میشه ولی همه قیمت ها بالای ۴۰۰۰ دلار هست. توی Economy هم زدم.
    BMI هم که اصلا مسیر تهران ونکوور رو نشون نمیده.
    ولی KLM خیلی راحت مسیر و اسم هواپیما و قیمت رو نشون میده.
    کجا میشه قیمت BMI و Luf رو هم چک کنم؟

سپاس

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 29 شغله 1000 CAP)

نقل قول نوشته اصلی توسط masoodmolan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی می دونه وضعیت بلیط به تورنتو چطوره؟
    سلام من برای اکتبر گرفتم 1550000 از ترکیش یک ساله

اقاي پيرسون عزيز اگر براي تورنتو با توقف لندن براي جولاي ٢٠١٣بخواهيم بليط بگيريم از الان مشكلي نيست؟در صورت نيامدن ويزا برا كنسلي يا تغيير تاريخ حدودا چقدر جريمشه ؟به نظرتون تنها اپشنهاي ما bmi وaircanadaاست؟؟ايا برا انگلستان هم بايد ويزا بگيريم ؟در صورت تمايل به توقف يك هفته اي در لندن با توجه به ويزا كانادا احتمال گرفتن ويزا انگلستان رو چه جور مي بينيد؟؟
    کد 4121 -امتیاز 70 - رسیدن مدارک به سیدنی 26 اکتبر 2009 - فایل نامبر 1 :8 ژانویه 2010 - رسیدن مدارک به دمشق می 2010 - فایل نامبر 2: با پیگیری سپتامبر 2010-ارسال به ورشو 12 دسامبر 2011 - وضعیت اینپراسس واقعی 6 فوریه

Junior Member

سلام من یه سوال دارم ممنون میشم پاسخ بدین هواپیمائی اتریشی از اواسط سپتامبر پرواز داره به تورنتو ، میشه معایبش رو برام بگین؟ ترانزیت رفتش 4 و برگشتش 6 ساعته؟ آیا 6ساعت زیاده؟ چه عیب دیگه ای داره؟ ممنون
    کد رشته 0811 دریافت مدارک در کانادا 10 می2011،فایل نامبر 17 جون،دریافت مدارک در ویزا آفیس 17 جولای،نامه از ورشو 28 آگست، این پروسس 9سپتامبر،مدیکال 13فوریه،رسید مدیکال در لندن23 فوریه،آپدیت مدارک و فرمها 4 آپریل،آپدیت مدارک9 می،کپی پاسپورت و تکمن مالی28می،صدور ویزا2 آگوست 2012

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SaidJan نمایش پست ها
    من توی سایت لوفتانرا و BMI هرکاری میکنم نمیتونم قیمتها رو ببینم. لوفتانزا میشه ولی همه قیمت ها بالای ۴۰۰۰ دلار هست. توی Economy هم زدم.
    BMI هم که اصلا مسیر تهران ونکوور رو نشون نمیده.
    ولی KLM خیلی راحت مسیر و اسم هواپیما و قیمت رو نشون میده.
    کجا میشه قیمت BMI و Luf رو هم چک کنم؟

سپاس
    I faced the same problem not only about the airlines you have mentioned but also it was the .same for many other airlines. The only airline that worked was KLM as you said

Having the answer would be great help in finding a seat because travel agencies do not spend enough time for checking and finding a seat when it is canceled by someone.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط zmm نمایش پست ها
    سلام من یه سوال دارم ممنون میشم پاسخ بدین هواپیمائی اتریشی از اواسط سپتامبر پرواز داره به تورنتو ، میشه معایبش رو برام بگین؟ ترانزیت رفتش 4 و برگشتش 6 ساعته؟ آیا 6ساعت زیاده؟ چه عیب دیگه ای داره؟ ممنون
    6 ساعت تو کانکشن زیاد نیست
    شما تا از هواپیمای اول پیاده شی و برسی داخل ترانزیت حدود 30-45 دقیقه طول می کشه، نیم ساعت هم تا گیت پرواز دوم رو پیدا کنید و نیم ساعت قبل از پرواز هم که باید سوار هواپیمای دوم شد یعنی حدود 1.5 تا 2 ساعتش رفت باقیش رو هم تو فری شاپ و سالن قرم می زنید ویا استراحت می کنید 4 ساعت کاملا معقوله و 6 ساعت هم زیاد نیست وقتی بره رو 8 ساعت و 10 و .... اینا خسته کننده می شه البته اگر روز باشه چون در صورتیکه کانکشن طولانی تو شب باشه اکثر ایرلاینها بخصوص عربیها مسافر رو می برن هتل تا استراحت کنه
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

Member Sanosun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering Management, University of Ottawa

نقل قول نوشته اصلی توسط Sanosun نمایش پست ها
    سلام
    می شه منو راهنمایی کنید؟
    تو بلیطی که برای من صادر شده برای پرواز از مونترال به اتاوا مثل باقی پرواز ها نوشته 2 بسته:

MONTREAL TRUDEA AC 8599 Q 31AUG 1935 LRTIR 31AUG 2PC OK FLIGHT OPERATED BY:AIR CANADA EXPRESS - JAZZ OTTAWA INTL ARRIVAL TIME: 2015
    اما من وقتی به سایت
    HTTPS://BAGS.AMADEUS.COM?R=4Y2CXU&N=MOSLEHSHIRAZI

و یا سایت AIR CANADA EXPRESS - JAZZ
    مراجعه می کنم نوشته یک بسته مجاز هست و برای بسته دوم باید جریمه پرداخت بشه....
    توی تیکتم هم که در سایت های قطری وایر کانادا هست چیزی ننوشته

دوستان من به پاسخ سئوالم رسیدم به اشتراک می گذارم...
    اینطور که من مجددا از آژانس پرسیدم و دوست عزیز vamosn هم تجربه شخصی شون رو گفتن پرواز هایی که Chain هستن پرواز اول مهم هست و می گذارن بار رو ببریم (خبر خووووببببب)
    I Live and Love in God's peculiar light

دوستان ما برای آگوست 21 از ک ال ام بلیط گرفتیم یکی 4 میلیون تومن!!!! مجبور هم هستیم که دور و بر این تاریخ بریم. کسی راه حل بهتری داره؟
    دریافت مدارک در Sydney 30.12.2010 : رسیدن مدیکال به لندن 18 October 2011 درخواست لندینگ فی+اپدیت+تمکن مالی+ع س پ )7 -2012- March:درخواست کپی تمام صفحات پاسپورت: 2012 July 30- پ.ر. 02 آکوست: دریافت ویزا 09 آگوست