نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 398 از 2191 نخستنخست ... 2983483883893903913923933943953963973983994004014024034044054064074084484988981398 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,971 تا 3,980 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا ( بلیت، آژانس، خطوط هواپیمایی)

نقل قول نوشته اصلی توسط zita12 نمایش پست ها
    من پول و هموجا دادم و گفتم که برای من خرید کنه نه رزرو. اونم گفت که باشه. تازه حتی گفت که اگه پول ندید بعد از 3 روز کنسل میشه. منم گفتم که نه، میخوام بخرم . نکته اینجاست که اینا چون میدونند که کانادا ممکن ویزا نده و اگر خدای نکرده هم نداد میان از پول شما کسر می کنند و میگند که کنسلش جریمه داره دقیقا این حرفی بود که به من زد موقعه خرید گفت که "اگر ویزاتون نیاد 400 هزار تومن" جریمه میشید من هم گفتم اشکالی نداره بخرید
    تازه یکی از کاربرای اینجا هم به من پیام خصوصی داد که اونم همین مشکل و داره و چون طرف آشناست روش نمیشه پیگیر بشه

نقل قول نوشته اصلی توسط zita12 نمایش پست ها
    من پول و هموجا دادم و گفتم که برای من خرید کنه نه رزرو. اونم گفت که باشه. تازه حتی گفت که اگه پول ندید بعد از 3 روز کنسل میشه. منم گفتم که نه، میخوام بخرم . نکته اینجاست که اینا چون میدونند که کانادا ممکن ویزا نده و اگر خدای نکرده هم نداد میان از پول شما کسر می کنند و میگند که کنسلش جریمه داره دقیقا این حرفی بود که به من زد موقعه خرید گفت که "اگر ویزاتون نیاد 400 هزار تومن" جریمه میشید من هم گفتم اشکالی نداره بخرید
    رزرو بليط مجانى هست و نبايد پولى بابتش گرفته شود از مسافر
    حالا حرف اون چيه؟ ميگه شما نگفتيد كه بليط رو صادر كنم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan_h نمایش پست ها
    سلام ، جناب پیرسون همانطور که قبلا گفتم من برای 6 سپتامبر از یک آ ژانس از ایرلاین alitalia برای تورنتو بلیط خریداری کردم . اینجا موضوعاتی دیدم در مورد تائید بلیط و confirm نکردن بلیط و اینها ، ممکنه خواهش کنم راهنمایی بفرمائید آیا بعد از خریداری بلیط باید کاری انجام داد یا جایی چک کنم که بلیط تائید شده باشه یا خیر لازم نیست . متشکرم از راهنمایی تان
    خير لازم نيست كارى ديگه انجام دهيد

Junior Member

سلام وبا تشکر از راهنمایی های ارزنده پیرسون عزیز
    جناب پیرسون ما مدیکالمونو جولای 2012 رسیده لندن و الان تصمیم داریم بلیط تورنتو بگیریم. بنظرتون
    1- بدون ویزا می تونیم بلیط بخریم؟
    2- برای اواخر پاییز بگیریم یا اواخر زمستون؟
    3- BMI بگیریم یا Turkish؟از لحاظ قیمت و امکانات چون یه دختر 3 ساله هم دارم راحتیش برام مهمه .( از تبریز برای ترکیش کامفورت قیمت 1080000 تومان را گرفتم)
    4- آیا میشه با بلیط ترکیش در ترکیه توقف داشت و بعد از اخذ ویزا بریم تورنتو؟
    ممنونم
    25 فوریه 2009 رسیدن مدارک به سیدنی - 6 مارس 2009 تاریخ فایل نامبر سیدنی - 6 جولای 2009 رسیدن مدارک به دمشق - 13 جولای 2009 تاریخ فایل نامبر دوم - ا دسامبر2011 انتقال پرونده به ورشو - 13 دسامبر شروع بررسی پرونده ، نامه آپدیت May 14 ، دریافت مدیکال 19 June و 2012

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

سلام.
    جناب پیرسون به نظرتون الان برای آخرای آگوست یا اوایل سپتامبر به مقصد ادمونتون میشه هیچ بلیط اکونومی با هیچ خطی گیر آورد؟ استاپاش مهم نیست تعدادش. منظورم مثلا برای 27 آگوست به بعده ترجیحا.
    ممنون

پیرسون جان سلام
    من دیروز رفتم آژانس برا بلیط میگه تا اکتبر از شیراز به تورنتو با ترکیش یا از مسیر قطر اصلا جا نمیده
    این امکان داره
    من باید چکار کنم برا اول سپتمبر میخوام برم تورنتو؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    رزرو بليط مجانى هست و نبايد پولى بابتش گرفته شود از مسافر
    حالا حرف اون چيه؟ ميگه شما نگفتيد كه بليط رو صادر كنم ؟
    آقای پیرسون می دونم رزرو بلیط مجانی. در ضمن بهش هم گفتیم که بلیط رو صادر کنه اون هم یه تیکه کاغذ پرینت شده از وضعیت بلیط و غیره داد که تنها E-ticket number روش نبود بهش هم گفتم که این کافیه گفت آره. البته اینم بگم که حتی اگر e-ticket number هم داشته باشه به راحتی می تونست بعد ار مدتی کنسل کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan_h نمایش پست ها
    سلام ، جناب پیرسون همانطور که قبلا گفتم من برای 6 سپتامبر از یک آ ژانس از ایرلاین alitalia برای تورنتو بلیط خریداری کردم . اینجا موضوعاتی دیدم در مورد تائید بلیط و confirm نکردن بلیط و اینها ، ممکنه خواهش کنم راهنمایی بفرمائید آیا بعد از خریداری بلیط باید کاری انجام داد یا جایی چک کنم که بلیط تائید شده باشه یا خیر لازم نیست . متشکرم از راهنمایی تان
    دوست عزیز، من پیشنهاد می کنم که هر روز وضعیت بلیطت رو آنلاین چک کنی. تو این وضعیت دلار و هاگیر واگیر هر چیزی می تونه اتفاق بیافته

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

یه سوال دیگه اینکه آیا ما میتونیم با خط ترکیش به مقصد ادمونتون از آنکارا یا استامبول بلیط بگیریم؟ یعنی مبدا ترکیه باشه نه تهران.
    قیمتش چطوری حساب میشه؟ با کردیت کارته یا با قیمت دلار دولتی ایران حساب میشه؟
    و اینکه الان از ترکیه به ادمونتون با ترکیش میشه بلیط اکونومی گیر آورد برای اوایل سپتامبر؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    یه سوال دیگه اینکه آیا ما میتونیم با خط ترکیش به مقصد ادمونتون از آنکارا یا استامبول بلیط بگیریم؟ یعنی مبدا ترکیه باشه نه تهران.
    قیمتش چطوری حساب میشه؟ با کردیت کارته یا با قیمت دلار دولتی ایران حساب میشه؟
    و اینکه الان از ترکیه به ادمونتون با ترکیش میشه بلیط اکونومی گیر آورد برای اوایل سپتامبر؟
    منم می خواستم همین کارو بکنم اما مسیر آنکارا یا استامبول هم مثل تهران چنگی به دل نمی زنه البته من دیروز سرچ کردم یه سری به لینک http://www.lufthansa.com/ir/en/Homepage بزن می تونی بررسی کنی. در ضمن الان من دو طرفه گرفتم ارزونتر از business است. پیشنهاد می کنم تا دیر نشده بگیری در ضمن خود می تونی تو سایت لوفتانزا بگیری پولشم به حسابشون بریزی و محتاجی هم به آژانس ها نباشی