نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1790. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.81%
  • ? + IRAN AIR

192 10.73%
  • LUFTHANSA

445 24.86%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.69%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.53%
  • EMIRATES

109 6.09%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 4 از 2191 نخستنخست 1234567891011121314541045041004 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره : قیمت بلیت، آژانس، شرکت های هواپیمایی، اضافه بار و (سوالات مرتبط با پرواز به کانادا )

نقل قول نوشته اصلی توسط Crodet
    چرا انقدر ارزون بوده؟ به شما گفتن با ایران ایر چقدر بار می تونین ببرین؟
    دیگه اینکه چرا اینقدر همه پروازهاشون دیره؟ کی گفتن اونجا باشین که 1 آگست بلیط گرفتین؟
    والا بار رو من خیلی دقت نکرده بودم. باید بپرسم.
    من 2 سپتامبر باید اونجا باشم اما چون ایران یه کاری دارم که مجبورم بمونم گفتم تا میشه دیرتر برم.
    بار مجاز خیلی فرق میکنه با پروازای مختلف؟ اگه زیاد تر باشه چقدر جریمه داره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره : قیمت بلیت، آژانس، شرکت های هواپیمایی، اضافه بار و (سوالات مرتبط با پرواز به کانادا )

یکی
    نقل قول نوشته اصلی توسط seyedali
    نقل قول نوشته اصلی توسط Crodet
    چرا انقدر ارزون بوده؟ به شما گفتن با ایران ایر چقدر بار می تونین ببرین؟
    دیگه اینکه چرا اینقدر همه پروازهاشون دیره؟ کی گفتن اونجا باشین که 1 آگست بلیط گرفتین؟
    والا بار رو من خیلی دقت نکرده بودم. باید بپرسم.
    من 2 سپتامبر باید اونجا باشم اما چون ایران یه کاری دارم که مجبورم بمونم گفتم تا میشه دیرتر برم.
    بار مجاز خیلی فرق میکنه با پروازای مختلف؟ اگه زیاد تر باشه چقدر جریمه داره؟
    یکی از آژانسها گفت که دو تا 32 کیلو و یکی دیگه گفت دو تا 23 کیلو. جریمه ش رو نمی دونم. ولی نمی ارزه آدم جریمه بده بهتره پست کنه.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

یه سوال.
    الان که میخوایم بلیط بگیریم میگن High season هست و بلیطها گرونه.
    اگه مثلا قرار باشه کریسمس یا توی همین فصل (June) بیایم ایران بهتر نیست که One Way بگیریم؟ چون بعدا میتونیم یه دوطرفه ارزون تر توی زمانی که High Season نیست بگیریم. (بالاخره بعد از رفتن به ایران دوباره میخوایم برگردیم کانادا دیگه؟ خوب یه دوطرفه از کانادا توی فصل ارزونی بهتره که!)
    بليط دو طرفه براي تورنتو فقط 200 تومن گرون تر از يك طرفه است يعني اگه دو طرفه بگيري برگشت 200 تومن در مي آد البته يك زمان مشخصي مثلاً يكسال داره كه اگه توي اين بازه استفاده نشه مي پره.
    در مورد بليط از كانادا به ايران و قيمتش اطلاعي ندارم البته خيلي از وقت ها بليطي كه از ايران گرفته مي شه ارزون تره يعني حتي اگه از همون خط هوايي ولي از يه كشور ديگه بخري گرون تر از ايران مي شه.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

بلیط دو طرفه چه پروازی به تورنتو فقط 200 تومان گرونتره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ars
    یه سوال.
    الان که میخوایم بلیط بگیریم میگن High season هست و بلیطها گرونه.
    اگه مثلا قرار باشه کریسمس یا توی همین فصل (June) بیایم ایران بهتر نیست که One Way بگیریم؟ چون بعدا میتونیم یه دوطرفه ارزون تر توی زمانی که High Season نیست بگیریم. (بالاخره بعد از رفتن به ایران دوباره میخوایم برگردیم کانادا دیگه؟ خوب یه دوطرفه از کانادا توی فصل ارزونی بهتره که!)
    بليط دو طرفه براي تورنتو فقط 200 تومن گرون تر از يك طرفه است يعني اگه دو طرفه بگيري برگشت 200 تومن در مي آد البته يك زمان مشخصي مثلاً يكسال داره كه اگه توي اين بازه استفاده نشه مي پره.
    در مورد بليط از كانادا به ايران و قيمتش اطلاعي ندارم البته خيلي از وقت ها بليطي كه از ايران گرفته مي شه ارزون تره يعني حتي اگه از همون خط هوايي ولي از يه كشور ديگه بخري گرون تر از ايران مي شه.
    من برای ونکور میبینم که دوطرفه 1900000 تومنه و یک طرفه 1100000 تومن یعنی 800 تومن فرقشه نه 200 تومن!

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Masoum
    بلیط دو طرفه چه پروازی به تورنتو فقط 200 تومان گرونتره؟
    من خودم نمي دونم خواهرم دنبال بليط تورنتو مي گرده ازش مي پرسم بهتون همين جا خبر مي دم.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Member

من چند ماه پيش دنبال بليط واسه مونترال بودمو براساس تجربه خودم نظر ميدم.
    اول اينكه اگه به هر نحوي (حالا چه از اينجا چه از اونجا) تونستيد ويزاي multiple بگيريد حتما از ايران بليط دوطرفه يكساله تهيه كنيد كه خيلي خيلي ارزونتز از بليط هاي اونطرفه حتي پروازهايي مثل KLM ، BA و ... در مياد (چراشو من هم نفهميدم). حتا به نظر من اگه ويزاي multiple هم از اينجا نتونستيد بگيريد بازهم با توجه به تفاوت قيمتها ارزشش رو داره كه ريسك كنيد و بليط دوطرفه از اينجا بگيريد نهايتش اينه كه اگه از اونجا نتونستيد ويزاي برگشت بگيريد همونجا بليط برگشت رو كنسل ميكنيد و يه جريمه جزئي ميديد.
    دوم اينكه اينطور كه من فهميدم تنها پروازي كه شما رو بدون نياز به ويزاي ترانزيت اروپا به كانادا ميبره British Airways هستش كه اگه از تهران تا لندن رو هم باهاش بريد ارزونتر از حالتي در مياد كه بخوايد از تهران تا لندن با ايران اير بريد ضمن اينكه بارهاتو رو تهران تحويل ميديد و كانادا تحويل ميگيرد و توو فرودگاه هيترو احتياجي نيست منتظر بارهاتون بمونيد. هرچند ظاهرا پرواز ايران اير به لندن از لحاظ كيفيت پرواز بهتريه.

Junior Member

آژانس دروازه ملل میرزای شیرازی پائین تر از بهشتی شماره 300 تلفن: 88702323
    ایران ایر به لندن + ایر کانادا به ونکور 770000 تومن (قیمتش مشکوکه!)
    این قیمتو از کی گرفتی؟ یه 300 تومنی ارزون تره!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط 123
    آژانس دروازه ملل میرزای شیرازی پائین تر از بهشتی شماره 300 تلفن: 88702323
    ایران ایر به لندن + ایر کانادا به ونکور 770000 تومن (قیمتش مشکوکه!)
    این قیمتو از کی گرفتی؟ یه 300 تومنی ارزون تره!!!
    من این قیمتو از همین آژانس حدود 25 روز پیش گرفتم اما هنوزم مشکوکمن بهش با اینکه میگه رزرو کردم!

براي رفتن به تورنتو و اوتاوا چه مسير و چه پروازي را توصيه ميكنيد. لطفا مطالب مهم در مورد ويزاي ترانزيت و مقدار مجاز بار رو هم دوستان ذكر كنن.
    من خودم مسير لندن و تورنتو رو چك كردم. ويزاي ترانزيت براي دانشجو نميخواد و با ايران اير و KLM يا BD براي ماه سپتامبر حدود يك و چهارصد تا يك ونيم ميليون يك طرفه اش در مياد.