نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 402 از 2191 نخستنخست ... 3023523923933943953963973983994004014024034044054064074084094104114124525029021402 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,011 تا 4,020 , از مجموع 21905

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا ( بلیت، آژانس، خطوط هواپیمایی)

نقل قول نوشته اصلی توسط parham_h نمایش پست ها
    دوستان سلام،
    من برای ژانویه پذیرش دارم و مدارکم رو تازه فرستادم برای سفارت کانادا. از اونجایی گرفتن ویزا و زمان اون معلوم نیست من 2تا گزینه دارم. یکی اینکه بلیط رزرو کنم، که تا جایی که می دونم بلیط رو مدت زمان زیادی رزرو نگه نمی دارند (همه
    ارلاينزهارو
    رو مطمئن نیستم). و گزینه دوم اینکه یک بلیط بگیرم که تاریخش بدون هزینه یا با هزینه کم قابل تغییر باشه. بهترین زمان از نظر خود من 22، 23 دسامبر هست و مقصدم تورنتو.
    در سایت KAYAK که سرچ کردم یک پرواز Alitalia داره و یکی هم Turkish که قیمت هاشون مناسبه (حدود یک میلیون). هر دو با یک استاپ و مدت زمان پرواز هم 18 و 17 ساعت، که مناسب بود. ولی معلوم نیست اینا تو چه کلاسی هستند و هزینه تغییر تاریخشون چقدره. از کجا می تونم کلاس پرواز رو چک کنم و مثلا بدونم BMI کلاس P در اون تاریخ پرواز داره یا نه؟ دوستانی که اطلاع دارن یا جناب پیرسون میشه منو راهنمایی کنن؟ و اینکه کسی پیشنهاد بهتری برای من داره؟
    اولویت من با تغییر تاریخ هست. و حتما دو چمدان همراه خودم می برم. (شاید پرواز با یک تکه بار مجاز + جریمه یک چمدان به صرفه باشه)
    پيشنهاد من خريد بليط اكنومي نوع B توركيش هست كه تغيير تاريخ و كنسليش جريمه ندارد منتها جزو گرونترين ساب كلاسيفيكيشن هاي اكونومي هست
    هميشه يادتون باشه بليط هر چي فلكسيبل تر گرون تر

Junior Member

یه سوال داشتم،
    برای تهران به فرانکفورت- فرانکفورت به کلگری احتیاج به ویزای ترانزیت هست؟

Junior Member

یه سوالی داشتم،
    من e-ticket رو از سایت لوفتانزا گرفتم از کجا بدونم که واقعا این بلیط همونی هست که باید باشه؟ تورو خدا کمک کنید. از کجا میشه مطمئن شد که بلیطم confirm هستش. اگر کسی reservation code رو داشته باشه می تونه کنسلش کنه بدون اطلاع من؟

امروز بالاخره بلیط خریدم ۱۹۵۵ تومن. از خود سایت KLM. پول رو هم ریالی به حساب تهران ریختم و ایمیل بلیط (E-Ticket) هم واسم اومد و توش شماره بلیط هست. که پرینت میگیرم و میبرم فرودگاه.
    Online checking هم زنگ زدم، گفتن داریم و امکانش هست. یعنی شما اطلاعات پاسپورتتون رو حدود ۱-۲ روز قبل از پرواز (که دقیقش رو بهتون میگه بعد از خرید بلیط) وارد سایتشون میکنی و دیگه لازم نیست تو فرودگاه تو صف وایسی.
    بلیطی که پیدا کردم بی دردسرترین و ارزونترین بلیط بود. حتی غذا و شماره صندلی هم انتخاب کردم. ساعت و شماره پرواز و تمام اطلاعات بلیطی که خریدی رو هم تو سایتشون میشه چک کنی.
    حتی الان که چک کردم دیدم میشه مجانی تغییر تاریخ بدم. فقط کنسلی حدود ۲۹۰ هزار تومن جریمه داره.

(این خط پایینی که میخونید فقط جهت شادی شما تو این همه استرس می باشد و هیچ ارزش دیگری ندارد)
    قبلا میخواستم یه فرغون دست دو بخرم باهاش برم کانادا. دیدم نمیشه شماره صندلی انتخاب کنم، دیگه بلیط هواپیما گرفتم. اونجا هم با دوستان میخوایم خدمات پنچرگیری هواپیما راه بندازیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط zita12 نمایش پست ها
    یه سوالی داشتم،
    من e-ticket رو از سایت لوفتانزا گرفتم از کجا بدونم که واقعا این بلیط همونی هست که باید باشه؟ تورو خدا کمک کنید. از کجا میشه مطمئن شد که بلیطم confirm هستش. اگر کسی reservation code رو داشته باشه می تونه کنسلش کنه بدون اطلاع من؟
    شما از سایتش خریدین یا آژانسهای سطح شهر؟
    توی E-Ticket که با ایمیل واسه من اومده تمام اطلاعات خودم و پرواز توش هست که تو همه بلیط ها مشترک هست. مثلا من که از KLM گرفتم توش ticket number و booking code هم هست.
    واسه کنسلی هم امکانش وجود داره که بشه با کد رزرو کنسل کرد. ولی اگه به جز کد،‌ یکی از مشخصات شما مثل فامیلی یا ... رو هم بخواد، اگه شخص مقابل ندونه، خب نمیشه. که همش بستگی داره به سایتشون یا آژانسی داره که خریدین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    پيشنهاد من خريد بليط اكنومي نوع B توركيش هست كه تغيير تاريخ و كنسليش جريمه ندارد منتها جزو گرونترين ساب كلاسيفيكيشن هاي اكونومي هست
    هميشه يادتون باشه بليط هر چي فلكسيبل تر گرون تر
    ممنون از پاسختون. الان یه ترکیش کلاس H پیدا کردم یک میلیون و 60 هزار. ظاهرا تغییر تاریخ هم جریمه نداره. الیتالیا هم هست 994 تومن ولی 20 دلار برای تغییر تاریخ می گیره و 50 دلار برای کنسل کردن. با توجه به اینکه با ترکیش 2 تا چمدان میشه برد به نظر گزینه مناسب تری میاد. ولی فکر می کنم عملا در اواخر دسامبر تغییر تاریخ امکان پذیر نباشه چون اصلا جا نیست. امارات هم زیر 1.5 میلیون پرواز نداره.
    شما ترکیش کلاس H رو تایید می کنید؟
    ! If you don't have it, It's a treasure

نقل قول نوشته اصلی توسط SaidJan نمایش پست ها
    امروز بالاخره بلیط خریدم ۱۹۵۵ تومن. از خود سایت KLM. پول رو هم ریالی به حساب تهران ریختم و ایمیل بلیط (E-Ticket) هم واسم اومد و توش شماره بلیط هست. که پرینت میگیرم و میبرم فرودگاه.
    Online checking هم زنگ زدم، گفتن داریم و امکانش هست. یعنی شما اطلاعات پاسپورتتون رو حدود ۱-۲ روز قبل از پرواز (که دقیقش رو بهتون میگه بعد از خرید بلیط) وارد سایتشون میکنی و دیگه لازم نیست تو فرودگاه تو صف وایسی.
    بلیطی که پیدا کردم بی دردسرترین و ارزونترین بلیط بود. حتی غذا و شماره صندلی هم انتخاب کردم. ساعت و شماره پرواز و تمام اطلاعات بلیطی که خریدی رو هم تو سایتشون میشه چک کنی.
    حتی الان که چک کردم دیدم میشه مجانی تغییر تاریخ بدم. فقط کنسلی حدود ۲۹۰ هزار تومن جریمه داره.

(این خط پایینی که میخونید فقط جهت شادی شما تو این همه استرس می باشد و هیچ ارزش دیگری ندارد)
    قبلا میخواستم یه فرغون دست دو بخرم باهاش برم کانادا. دیدم نمیشه شماره صندلی انتخاب کنم، دیگه بلیط هواپیما گرفتم. اونجا هم با دوستان میخوایم خدمات پنچرگیری هواپیما راه بندازیم.
    میشه بفرمایید که این بلیط رو از کجا و برای چه تاریخی و به مقصد کجا خریدید؟
    دریافت مدارک در Sydney 30.12.2010 : رسیدن مدیکال به لندن 18 October 2011 درخواست لندینگ فی+اپدیت+تمکن مالی+ع س پ )7 -2012- March:درخواست کپی تمام صفحات پاسپورت: 2012 July 30- پ.ر. 02 آکوست: دریافت ویزا 09 آگوست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    پروازتون با چه ارلاينزي هست؟

BMI airline

ApplyAbroad Hero immigrant_sh آواتار ها

دوستان باسلام

میخواستم بپرسم اگر نرخ مرجع ۱۲۲۶ تومان اگر افزایش پیدا کنه نرخ بلیطها هم به تناسب افزایش پیدا خواهد کرد دیگه؟؟ ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط masoodmolan نمایش پست ها
    میشه بفرمایید که این بلیط رو از کجا و برای چه تاریخی و به مقصد کجا خریدید؟
    21 August
    Tehran - Amsterdam - Vancouver
    شما هرجای ایران باشی میتونی پول رو به حسابشون در تهران بریزی.