نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 42 از 2191 نخستنخست ... 323334353637383940414243444546474849505152921425421042 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره : قیمت بلیت، آژانس، شرکت های هواپیمایی، اضافه بار و (سوالات مرتبط با پر

ببخشید راجع به قیمت ها هم اگه میشه حرف بزنین. klm تو اینترنت نگاه کردم حدود 3 ملیون میشد درسته؟

Junior Member vs آواتار ها

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره : قیمت بلیت، آژانس، شرکت های هواپیمایی، اضافه بار و

نقل قول نوشته اصلی توسط ckh
    ببخشید راجع به قیمت ها هم اگه میشه حرف بزنین. klm تو اینترنت نگاه کردم حدود 3 ملیون میشد درسته؟
    قیمت ای که آژانس بهتون میده کمتر از قیمت توی اینترنته...من British Airways گرفتم دو طرفه 1،724،000 تومان

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره : قیمت بلیت، آژانس، شرکت های هواپیمایی، اضافه بار و (سوالات مرتبط با پر

نقل قول نوشته اصلی توسط ckh
    من klm برای montreal رزرو کردم . خانومه گفت میشه حدودا 1.400.000 تا 1.500.000 (که شامل هزینه ی ویزای ترانزیت هم میشه)
    اینجا محل تبلیغات نیست!

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

دوستانی که از لندن-منترآل مسیرشون میگذره نیاز به ویزای ترنزیت ندارن که؟
    شنیدم (و فقط شنیدم) که اگه کمتر از 6 ساعت تو فرودگاه های امارات و لندن توقف داشته باشید نیازی نیست. درسته یا شایعه س؟
    به جای اینکه به من بگید مُخ-Ø بگید مُخ-$.

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

نقل قول نوشته اصلی توسط مخ فی
    دوستانی که از لندن-منترآل مسیرشون میگذره نیاز به ویزای ترنزیت ندارن که؟
    شنیدم (و فقط شنیدم) که اگه کمتر از 6 ساعت تو فرودگاه های امارات و لندن توقف داشته باشید نیازی نیست. درسته یا شایعه س؟
    کلا انگلیس به دلیل دلشتن روباط حسنه با ایران ویزا ترنزیت نمی خواد!
    حالا بگید انگیسیا بدن!
    آقا این ایران ایر بالاخره نمیشه گرفت بلیطشو؟ کسانی که گرفتن از کجات گرفتن و کی گرفتن؟
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

Junior Member

من از اميدان پرواز گرفتم تو صادقيه
    اينم شمارشه: 44002020

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2020
    کلا انگلیس به دلیل دلشتن روباط حسنه با ایران ویزا ترنزیت نمی خواد!
    حالا بگید انگیسیا بدن!
    آقا این ایران ایر بالاخره نمیشه گرفت بلیطشو؟ کسانی که گرفتن از کجات گرفتن و کی گرفتن؟
    دوستان عزیز

درخواست ویزای ترانزیت ربطی به روابط حسنه ندارد و بستگی به سیاست خارجه آن کشور نسبت به اتباع بیگانه ی دگر کشورها دارد.
    کشور انگلستان و ایرلند از آنجایی که عضو پیمان شنگن نمی باشند سیاست مستقلی نسبت به دگر کشورهای شنگن دارند.
    کشور انگلستان نیز مانند کشورهای شنگن از اتباع ایرانی درخواست روادید ترانزیت می کند، منتها در صورتیکه پرواز مقصد مسافر به دو کشور کانادا و یا ایالت متحده ختم شود، آنرا اصطلاحاً wave می کند. توجه داشته باشید فقط و فقط به این دو کشور و نه کشور دیگری. پس اگر شما مقصد اصلی تان به برزیل، مکزیک و حتی دگر کشورهای اروپایی باشد، باید ویزای ترانزیت انگلستان را بگیرید.

در مورد کشورهای شنگن در دوصورت ویزای ترانزیت را از اتباع ایرانی wave می کنند:

1. مسافر کارت اقامت PR کانادا و یا Green Card امریکا را داشته باشد.
    2. مبدا مسافر کانادا یا امریکا و مقصدش ایران باشد.

اگر اطلاعاتی را که بهتان دادم مفید بود، لطفاً روی تشکرم کلیک کنید. ;D

پیروز باشید

Junior Member

سلام
    آژانسی که من بلیط رزرو کردم گفت که باید رفت و برگشت بگیرم تا مشکلی تو فرودگاه پیش نیاد. اما سفارت گفت برای ویزای دانشجویی نیازی به برگشت نیست. میشه کسانی که رفتن کانادا راهنمایی کنن که تو فرودگاه بلیط برگشت لازمه یا نه. (البته دیدم که تو پستهای قبلی این سوال مطرح شده. ولی نفهمیدم حدس ایشون بوده که صحت نداره یا خودشون رفتن کانادا و نیازی پیش نیومده.) در ضمن دوره من کلا یک ساله است

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

نقل قول نوشته اصلی توسط پیمان
    دوستان عزیز

درخواست ویزای ترانزیت ربطی به روابط حسنه ندارد و بستگی به سیاست خارجه آن کشور نسبت به اتباع بیگانه ی دگر کشورها دارد.
    کشور انگلستان و ایرلند از آنجایی که عضو پیمان شنگن نمی باشند سیاست مستقلی نسبت به دگر کشورهای شنگن دارند.
    کشور انگلستان نیز مانند کشورهای شنگن از اتباع ایرانی درخواست روادید ترانزیت می کند، منتها در صورتیکه پرواز مقصد مسافر به دو کشور کانادا و یا ایالت متحده ختم شود، آنرا اصطلاحاً wave می کند. توجه داشته باشید فقط و فقط به این دو کشور و نه کشور دیگری. پس اگر شما مقصد اصلی تان به برزیل، مکزیک و حتی دگر کشورهای اروپایی باشد، باید ویزای ترانزیت انگلستان را بگیرید.

در مورد کشورهای شنگن در دوصورت ویزای ترانزیت را از اتباع ایرانی wave می کنند:

1. مسافر کارت اقامت PR کانادا و یا Green Card امریکا را داشته باشد.
    2. مبدا مسافر کانادا یا امریکا و مقصدش ایران باشد.

اگر اطلاعاتی را که بهتان دادم مفید بود، لطفاً روی تشکرم کلیک کنید. ;D

پیروز باشید
    اطلاعاتت مفید بود! آفرین.
    فقط 2 تا نکنه:
    1-من به شوخی گفتم روابط حسنه بوده و این حرفا! (امیدوار بودم متوجه بشن دوستان و مثله شما جدی نگیرن)
    2-منبع این اطلاعاتت رو میشه بگی (واقعا جالب بود برام)
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

نقل قول نوشته اصلی توسط SOLMAZM
    سلام
    آژانسی که من بلیط رزرو کردم گفت که باید رفت و برگشت بگیرم تا مشکلی تو فرودگاه پیش نیاد. اما سفارت گفت برای ویزای دانشجویی نیازی به برگشت نیست. میشه کسانی که رفتن کانادا راهنمایی کنن که تو فرودگاه بلیط برگشت لازمه یا نه. (البته دیدم که تو پستهای قبلی این سوال مطرح شده. ولی نفهمیدم حدس ایشون بوده که صحت نداره یا خودشون رفتن کانادا و نیازی پیش نیومده.) در ضمن دوره من کلا یک ساله است
    دوست عزیز آژانس های هواپیمایی اطلاعات کاملی ندارند. حتی تمام کسانی که پشت کانتر صدور کارت پرواز هم هستند تفاوت ویزاها را از هم تشخیص نمی دهند. حقیقت این است که کسانی که ویزای دانشجویی و یا ویزای مهاجرت دارند احتیاج به بلیط برگشت ندارند. ولی توجه داشته باشید که این عده فقط شاید 1% درصد کل مسافران را تشکیل دهند. مابقی حتماً و حتماً باید بلیط برگشت داشته باشند. چرا؟
    چون علاوه بر اینکه برای خود مسافر در هنگام ورود مشکل اساسی به وجود می آید و امکان دیپورت دارد بلکه مبلغ حدود 2 تا 3 هزار دلار هم ایرلاینز جریمه خواهد شد.
    بر همین اصل همیشه بلیط برگشت مسافر را در فرودگاه کنترل خواهد شد. ولی همانطور که گفتم دانشجویان و مهاجرین از این موضوع مستثنا هستند. می توانید برای اطلاع بیشتر این پست را بخوانید.

http://kamixcanada.blogfa.com/post-15.aspx

شما به آژانس هواپیمایی بفرمایید بلیط یکطرفه صادر کند با مسئولیت خودتان.
    بعد هم خودتان را در فرودگاه آماده کنید تا بهتان گفتن بلیط برگشتتون کو؟ با قاطعیت و محکم بگین ویزای توریستی یا تجاری که نیست از من بلیط برگشت می خواهید، ویزای دانشجویی است.
    همچین بگین که جا بخوره دیگه از این کارها نکنه! ;D