نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 421 از 2191 نخستنخست ... 3213714114124134144154164174184194204214224234244254264274284294304314715219211421 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,201 تا 4,210 , از مجموع 21905

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا ( بلیت، آژانس، خطوط هواپیمایی)

سلام
    امن در پرواز لوفتانزا دو چمدون یکی 23 کیلو و دیگری 24 کیلو و یک ساک 12 کیلو به عنوان hand bag (داخل کابین) و در نهایت یک کوله لپتاپ همراهم هست.
    اولا برای ساک 24 کیلویی جریمه 150$ بایستی بپردازم یا 100$ (با توجه به اینکه به گزینه reduced allowance for the second pieces of baggage(؟ یک کیلو اضافه بار حتما شامل جریمه میشه؟ چون یکی دو مورد اینجوری جریمه نگرفتن.
    ثانیا 3 کیلو اضافه بار hand bag اشکالی داره؟
    و در نهایت اینکه این ترکیب مشکلی نداره؟
    مرسی

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Industrial88 نمایش پست ها
    سلام
    امن در پرواز لوفتانزا دو چمدون یکی 23 کیلو و دیگری 24 کیلو و یک ساک 12 کیلو به عنوان hand bag (داخل کابین) و در نهایت یک کوله لپتاپ همراهم هست.
    اولا برای ساک 24 کیلویی جریمه 150$ بایستی بپردازم یا 100$ (با توجه به اینکه به گزینه reduced allowance for the second pieces of baggage(؟ یک کیلو اضافه بار حتما شامل جریمه میشه؟ چون یکی دو مورد اینجوری جریمه نگرفتن.
    مرسی
    1 کیلو بار شامل جریمه نمی‌شود، مگر در مواقع واقعا استثنائی.

$100 هست.

برای پرواز Lufthansa هم hand bag با وزن 8KG و حد اکثر ابعاد55x40x23 cm (سایز حتما چک میشود، ولی‌ وزن معمولاً خیر).

برای کوله لپتاپ توجه کنید که مجبور هستید در جلوی پای خود قرار دهید. سایز آن نباید از 40x30x10 cm بیشتر باشد.

Junior Member

سلام
    دوستان عزیز، لطفا راهنمایی بفرمایید.

بخاطر صادر نشدن ویزا، بلیط یکطرفه 25 آگوست تهران-مونترال خود را کنسل کردم. از اونور هم می خواستم یک بلیط دیگه برای آخرین مهلت مجاز دانشکده (14 سپتامبر) بگیرم.
    شما برای یکی از روزهای 10، 11، 12، 13 کدوم پرواز ارزان رو توصیه می کنین؟ بلیط رفت و برگشت ارزون تر از یکطرفه خواهد بود؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Industrial88 نمایش پست ها
    سلام
    مرسی
    توصیم اینه که یکم جابه جا کنید بارهارو و 200 300 گرم هر کدومو با لبخند به کانترمن، بندازین گردن ترازو به عنوان خطای باسکول

ApplyAbroad Hero minoo.shahriar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Business

نقل قول نوشته اصلی توسط icomet نمایش پست ها
    برای کوله لپتاپ توجه کنید که مجبور هستید در جلوی پای خود قرار دهید. سایز آن نباید از 40x30x10 cm بیشتر باشد.
    یعنی نمیشه گذاشت بالای سر؟ این قانونه؟
    Never Stop Dreaming Of A Better Tomorrow

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط minoo.shahriar نمایش پست ها
    یعنی نمیشه گذاشت بالای سر؟ این قانونه؟
    اگر overhead bin پر باشه (که معمولاً در اینگونه پرواز‌ها هست )، نه شما نمیتوانید آنرا بالا بذارید. اگر اطرافیان شما hand bag نداشته باشند یا کوچک تر باشد, شما میتوانید بگذارید.
    overhead bin فقط برای جا دادن hand bag طراحی شده که برای هر صندلی‌ با همان ابعاد که گفته شد. بله این قانون هست. این سایز برای کوله لپ تاپ هم که گفته شده با توجه به صندلی‌‌هایEconomy Lufthansa هست.

Junior Member

سلام دوستان ، من ویزام یه هفته ی اومده از یه ماه پیش تو لیست انتظارم و هنوز هیچ بلیتی گیرم نیومده برا تاریخای 28-31 آگوست و قیمتای بلیتایی که هس بعضی واقعا سرسام آوره - اگه راهی در نظر دارید که من بتونم بلیتی بگیریم تو این تایم لطفا راهنمایی کنید.
    بسیار ممنون و متشکر

Junior Member

سلام
    دوستان من پروازم با اوفتانزا 25 آگوست به تورنتو هست. میخوام ببینم که من قبل از پرواز اگ بخوام بوردینگ ام رو بگیرم چطوری باید اینکارو کنم؟
    مرسی

درباره بار در پرواز لوفت هانزا:
    تا 25 کیلو را اغماض می کنند. اسما 23 کیلو است. البته ممکنه به آدمش هم بستگی داشته باشه.
    من شماره صندلی را گفتم آژانس برام گرفت ولی فکر نکنم بوردینگ را از تهران بشه اینترنتی انجام داد.
    درباره گذاشتن بار بالای سر هم قاعده ای نداره. هر کی زودتر بیاد و هر چند تا داشته باشه می گذاره توی اور هد بین.
    یک نکته دیگه:
    هم توی تهران و هم توی فرانکفورت ساک های دستی مسافرها که بزرگ بود را قبل از سوار شدن مجانی می گرفتند و لیبل می زدند و می فرستادند توی بار.
    دیگه اینکه صف تحویل بار لوفت هانزا خیلی شلوغه و اعصاب خورد کن. زودتر برید.
    شبی هم که ما آمدیم (به SFO) سر عوارض خروجی و مهر خروج یک صفی بود که نگو. اولی را 1 ساعت و دومی را 45 دقیقه صف ایستادیم. این مال 2 هفته پیشه. الان را نمی دانم؟! مثل اینکه سیستم بوردینگ پس و عوارض خروج و مهر خروج را به هم متصل کرده اند و کد ملی و.... عدم تطابق و گرفتاری ملت. دعوایی بود توی فرودگاه.
    ببخشید طولانی شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط didipour نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من پروازم با اوفتانزا 25 آگوست به تورنتو هست. میخوام ببینم که من قبل از پرواز اگ بخوام بوردینگ ام رو بگیرم چطوری باید اینکارو کنم؟
    مرسی
    فرودگاه تهران آنلاين چكينش كاري خاصي رو انجام نميده روي پرواز لوفت هانزا . يعني نيازي به اين كار نيست