نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 428 از 2191 نخستنخست ... 3283784184194204214224234244254264274284294304314324334344354364374384785289281428 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,271 تا 4,280 , از مجموع 21905

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Senior Member

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا ( بلیت، آژانس، خطوط هواپیمایی)

نقل قول نوشته اصلی توسط DeebaB نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای پرواز تهران - مونترال دو گزینه دارم که هر دو رو هم رزرو کردم ولی باید تا فردا یکی رو انتخاب کنم. لطفا راهنمایی کنید.

گزینه اول:
    شرکت: قطر ایرلاینز
    تاریخ پرواز: 7 سپتامبر
    مسیر پرواز: تهران-دوحه-لندن-مونترال
    مدت پرواز: حدود 23 ساعت
    کلاس پرواز: Y Economy
    قیمت بلیط: 1540000
    بار مجاز : 2 بسته با ابعاد 158cm و وزن حداکثر 23 کیلوگرم

گزینه دوم:
    شرکت: BMI
    تاریخ پرواز: 9 سپتامبر
    مسیر پرواز: تهران-لندن-مونترال
    مدت پرواز: حدود 27 ساعت
    کلاس پرواز: Economy (زیر کلاسشو نمیدونم)
    قیمت بلیط: 1330000
    بار مجاز : 1 بسته و وزن حداکثر 23 کیلوگرم
    جریمه 1 بسته اضافه: 50 پوند

دوتا موضوع هم هست که باید بدونین:
    1- من می خوام دو تا بسته با خودم ببرم.
    2- با اینکه خود دفتر قطری هم گفته می تونم دوتا بسته ببرم. ولی وقتی بلیط رو توی checkmytrip چک می کنم برای هر 3 پرواز بار مجاز رو یک بسته نوشته!! (کدوم یکی معتبر هست)

خودم بیشتر روی قطری متمایل هستم، به این دلیل که هم طول سفرش کوتاهتر هست و هم بار مجازش بیشتر ، اما اگر قرار باشه برای بسته دوم توی پرواز قطری جریمه بدم، گزینه دوم ارزونتر خواهد بود.

نظر شما چیه کدومو انتخاب کنم.
    بار مجاز دقیقا همان چیزی هست که به شما اعلام کردند، برای قطری 2 قطعه 23KG و برای BMI یک قطعه23KG . به نظر من هردو پرواز خوبی‌ هستند. کسانی‌ که استفاده کردند راضی‌ بودند. فقط کانکشن BMI حدود 11ساعت هست که برای بعضی‌ افراد بهتر برای بعضی‌ نا مناسب هست. همچنین یک توقف 1ساعت در ایروان به خاطر سوخت گیری دارد.

البته از نظر قیمت اگر با پرواز BMI برید، و قطعه دوم هم ببرید، از پرواز قطری ارزن تر خواهد بود. چون هزینه اضافه بار به نرخ دولتی حساب می‌شه.

Junior Member DeebaB آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط icomet نمایش پست ها
    بار مجاز دقیقا همان چیزی هست که به شما اعلام کردند، برای قطری 2 قطعه 23KG و برای BMI یک قطعه23KG . به نظر من هردو پرواز خوبی‌ هستند. کسانی‌ که استفاده کردند راضی‌ بودند. فقط کانکشن BMI حدود 11ساعت هست که برای بعضی‌ افراد بهتر برای بعضی‌ نا مناسب هست. همچنین یک توقف 1ساعت در ایروان به خاطر سوخت گیری دارد.

البته از نظر قیمت اگر با پرواز BMI برید، و قطعه دوم هم ببرید، از پرواز قطری ارزن تر خواهد بود. چون هزینه اضافه بار به نرخ دولتی حساب می‌شه.
    من شنیده ام که بار مجاز رو توی پروازهایی که چند شرکته هست با شرکتی که کمترین بار مجاز رو داره تعیین میشه، مثلا در همین پرواز قطری از لندن تا مونترال پرواز با BA هستش و BA هم برای اکونومی یک بسته بار مجاز تعیین کرده است.
    کیفیت صندلی و پرواز کدوم یکی بهتر است؟
    کدوم شرکت، غذای حلال تو پروازش سرو می کنه؟ (فکر می کنم قطری چون اسلامیه روی این موضوع آگاه تر عمل کنه تا نسبت به BMI)

Senior Member

من شنیده ام که بار مجاز رو توی پروازهایی که چند شرکته هست با شرکتی که کمترین بار مجاز رو داره تعیین میشه، مثلا در همین پرواز قطری از لندن تا مونترال پرواز با BA هستش و BA هم برای اکونومی یک بسته بار مجاز تعیین کرده است.
    کیفیت صندلی و پرواز کدوم یکی بهتر است؟
    کدوم شرکت، غذای حلال تو پروازش سرو می کنه؟ (فکر می کنم قطری چون اسلامیه روی این موضوع آگاه تر عمل کنه تا نسبت به BMI)
    برای بار همان چیزی که در موقع رزرو یا خرید بلیط به شما اعلام میشود درست هست.
    کیفیت صندلی‌ این 2 پرواز آنچنان تفاوتی‌ ندارد. گرچه که برای پرواز قطری تبلیغ بیشتری میکنند!
    برای غذا همین که گفتید درست هست. ایرانی‌‌ها شاید بهتر ترجیح دهند.
    همانطور که گفتم هردو پرواز خوبی‌ هست. البته برای بعضی‌ 2 کانکشن قطری خسته کنند هست.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

آیا برای رفتن از تهران به کانادا با KLM که در آمستردام توقف داره، ویزای ترانزیت لازمه؟
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    آیا برای رفتن از تهران به کانادا با KLM که در آمستردام توقف داره، ویزای ترانزیت لازمه؟
    نه دوست عزیز احتیاج به ویزای ترانزیت ندارید. البته اگر فقط در آمستردام stop دارید.

Junior Member

BMI)

این چیزی که دوستمون گفتن چقدر صحت داره؟ یعنی توی پرواز قطری شما با مجازتون 1 بسته خواهد بود، چون قسمتی از پروازتون توسط یک شرکت دیگه انجام میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ERFAN_BFA نمایش پست ها

این چیزی که دوستمون گفتن چقدر صحت داره؟ یعنی توی پرواز قطری شما با مجازتون 1 بسته خواهد بود، چون قسمتی از پروازتون توسط یک شرکت دیگه انجام میشه؟
    هميشه توي تيكيتينگ اون سگمنتي كه پاييترن شرايط رو دارد حالا از شرايط بار گرفته شده تا جريمه و غيره به عنوان مرجع كل بليط در نظر گرفته ميشود

بلیط ما با کامفرت ترکیش هست کسی اطلاع داره چقدر بار میشه برد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam79 نمایش پست ها
    بلیط ما با کامفرت ترکیش هست کسی اطلاع داره چقدر بار میشه برد؟
    دو تيكه بار 23 كيلويي كامفورت با اكونومي معمولي فرقي از نظر ميزان بار ندارند

Senior Member daiejan آواتار ها

با سلام
    شما در مورد تعداد و وزن چمدان بهتره با خود هواپیمایی تماس بگیرید.
    تجربه من میگه که همیشه اولین پرواز این میزان رو تعیین میکنه.
    مثلا اون زمانی که ایران ایر دو چمدان ۳۲ کیلویی بود ایرکانادا دو تا ۲۳ کیلو بود. ما وقتی از ایران میامدیم چون ایران ایر پرواز اول بود دو تا ۳۲ کیلو میتونستیم بیاریم و زمانی که از کانادا به ایران میامدیم چون ایرکانادا پرواز اول بود دوتا ۲۳ کیلو.
    ببینید در فرودگاه بین مسیر بار شما دیگه وزن نمیشه فقط از این هواپیما به هواپیمای بعدی منتقل میشه. این شرکتهای هواپیمایی خودشون تو قراردادهاشون با همدیگه اینجور مسائل رو لحاظ میکنند. شما نگران نباشید.
    پرواز اولتون هر چقدر تعداد میگه و هر چقدر وزن چمدان قبول میکنه شما همونقدر ببرید.