نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 431 از 2191 نخستنخست ... 3313814214224234244254264274284294304314324334344354364374384394404414815319311431 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,301 تا 4,310 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Senior Member

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا ( بلیت، آژانس، خطوط هواپیمایی)

نقل قول نوشته اصلی توسط nobody1383 نمایش پست ها
    سلام

من برای ژانویه پذیرش دارم. اخیرا هم برای ویزا اقدام کردم. میخوام از الان بلیت رزرو کنم.
    در وهله اول این سوال برام پیش اومده که معمولا خوبه چند روز قبل از شروع ترم کانادا باشم؟
    بعد هم اینکه شنیدم بلیت round trip بگیرم بهتره. اما نمی دونم کی میتونم برگردم. چیزی که از تجربیات دوستانم دیدم معمولا یکسال بعد یه سر میاند ایران. حالا با فرض اینکه بخوام سال دیگه مثلا تو دسامبر بر گردم امکان ثبت تاریخ برگشت برای اون زمان وجود نداره و ظاهرا تاریخ برگشت باید در محدود 11 ماه بعد از تاریخ جاری باشه که دسامبر سال آینده میشه حدود 15-16 ماه دیگه
    من در این زمینه اطلاعات خیلی کمی دارم .ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    با تشکر
    بله از همین الان رزرو کنید.
    بهترین زمان 2 هفته قبل از شروع کلاس ها. اگر ویزا داشتید زودتر هم می‌شه.

اگر قصد برگشت دارید، به صرفه هست که بلیط roundtrip تهیه کنید.
    بله تاریخ برگشت حد اکثر تا 11 ماه از تاریخ جاری هست، اگر آن Airlines پرواز‌هایش برا اون موقع باز باشد و بشود گرفت.
    البته می‌شه برای همین تاریخی‌ که هست بگیرید و بعد تغییر تاریخ بدهید. هزینه تغییر تاریخ بستگی به Booking Class داره و هر Airlines قوانین خاص خودش را داره.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط Pedarbozorg نمایش پست ها
    فکر نمی کنم زیاد بتونید بلیط را رزرو نگه دارید و باید بخرید
    بلیط رفت و برگشت ارزانتر در میاد. یعنی اگر شما بخاهید یک بلیط رفت برای کانادا بگیرید بعلاوه یک بلیط هم مثلن یک سال دیگه برگشت یک طرفه به تهران. مجموع این دوتا بلیط خیلی گرونتر از یک بلیط رفت و برگشت در میاد. برای همین بهتره که بلیط رفت و برگشت بگیرید.
    می تونید برای برگشت یک بلیط با تغییر تاریخ رایگان بگیرید. یه تاریخی مثلن ده ماه بعد. و بعد از گذشت چند ماه که تاریخ برگشتتون مشخص شد بلیطتون را جابجا کنید (بصورت رایگان)
    بعضی از دوستان برای ترم سپتامبر بلیطشون را دو هفته قبل از ترم گرفتند. و وقتی ویزاشون تا اون تاریخ نیومد در به در دنبال بلیط اکونومی عقب تر می گشتند که خب نبود و مجبور بودند بلیط گرون تر بخرند. (نمونه اش خود من. که آخر هم کنسل کردم)
    به نظر من نهایتن یک هفته قبل از شروع ترم زمان خوبیه (با توجه به اینکه ویزاتون هنوز نیومده ) و اینکه آنکارا دیر داره ویزا می ده. اگر از ویزا خیالتون راحت بود می شد تا یک ماه زوتر از ترم هم بلیط گرفت
    تا اونجائی که می دونم این مدل بلیطها که تغییر تاریخ رایگان داشتند وبه بلیط اوپن معروف بودن دیگه صادر نمی شه (حداقل تو کلاس اکونومی) و حتما برای بلیط یه تاریخ برگشت باید زده بشه و مسافر ناچاربه دادن جریمه تغییر تاریخ است
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط nobody1383 نمایش پست ها
    سلام

من برای ژانویه پذیرش دارم. اخیرا هم برای ویزا اقدام کردم. میخوام از الان بلیت رزرو کنم.
    در وهله اول این سوال برام پیش اومده که معمولا خوبه چند روز قبل از شروع ترم کانادا باشم؟
    بعد هم اینکه شنیدم بلیت round trip بگیرم بهتره. اما نمی دونم کی میتونم برگردم. چیزی که از تجربیات دوستانم دیدم معمولا یکسال بعد یه سر میاند ایران. حالا با فرض اینکه بخوام سال دیگه مثلا تو دسامبر بر گردم امکان ثبت تاریخ برگشت برای اون زمان وجود نداره و ظاهرا تاریخ برگشت باید در محدود 11 ماه بعد از تاریخ جاری باشه که دسامبر سال آینده میشه حدود 15-16 ماه دیگه
    من در این زمینه اطلاعات خیلی کمی دارم .ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    با تشکر
    از اونجائیکه از حدودای 25 دسامبر تا 6-7 ژانویه کلا بلیط بد گیر میاد هر چی به اون تاریخ نزدیکتر بشیم قیمتش هم بالا می ره به نظرم تو سپتامبر بلیط تون رو رزرو کنید و تا زمانی که ویزاتون نیومده با آژانس چک کنید و رزرو رو هی عقب بندازید بعضی از رزروها رو تا 2 ماه هم می شه نگه داشت
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

ApplyAbroad Hero Pedarbozorg آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Kazy نمایش پست ها
    تا اونجائی که می دونم این مدل بلیطها که تغییر تاریخ رایگان داشتند وبه بلیط اوپن معروف بودن دیگه صادر نمی شه (حداقل تو کلاس اکونومی) و حتما برای بلیط یه تاریخ برگشت باید زده بشه و مسافر ناچاربه دادن جریمه تغییر تاریخ است
    نمی گم تاریخ برگشت نداشته باشه. می شه تاریخ داشته باشه ولی بعدن تغییرش بدیم (بصورت رایگان و بدون جریمه)
    من اکونومی لوفتهانزا گرفتم . تاریخ برگشت هم داشت و دو بار هم تغییر تاریخ دادم. الان هم بلیط اکونومی لوفتهانزا دوباره گرفتم با تغییر تاریخ رایگان

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نمی گم تاریخ برگشت نداشته باشه. می شه تاریخ داشته باشه ولی بعدن تغییرش بدیم (بصورت رایگان و بدون جریمه)
    من اکونومی لوفتهانزا گرفتم . تاریخ برگشت هم داشت و دو بار هم تغییر تاریخ دادم. الان هم بلیط اکونومی لوفتهانزا دوباره گرفتم با تغییر تاریخ رایگان
    البته به سابکلاسیفیکیشنش بستگی داره و برای این مورد باید پول بیشتری هم پرداخت کنید که شاید اگر با ایرلاین دیگری که جریمه تغییر تاریخ پائین داشته باشه قیمتش یکی بشه
    البته کلا تغییر تاریخ حتما مستلزم اینه که تو اون تاریخ ها جا بده وگرنه که هیچی به هیچی

البته به سابکلاسیفیکیشنش بستگی داره و برای این مورد باید پول بیشتری هم پرداخت کنید که شاید اگر با ایرلاین دیگری که جریمه تغییر تاریخ پائین داشته باشه قیمتش یکی بشه
    البته کلا تغییر تاریخ حتما مستلزم اینه که تو اون تاریخ ها جا بده وگرنه که هیچی به هیچی
    لوفت هانزا كلاس S تغيير تاريخش جريمه ايي ندارد ولي قيمتش حدود 50 دلار گرانتر از كلاس L هست كه تغيير تاريخش 120 دلار جريمه دارد

Junior Member

سلام وخسته نباشید
    باتشکر از راهنمای های خوب شما من برای کبک اقدام کرده ام که در حال حاضر نامه مدیکال ما رسیده است .برنامه من این است که برای اوایل تیر ماه سال اینده به مدت 2 ماه به مونترال سفر کنیم که فکر کنم باید از حالا دنبال بلیط باشم .می خواستم در صورت امکان من را راهنمایی کنید
    الف) با توجه به اینکه شما لوفت آنزا را به دلایل متعدد خط پروازی مناسب تری برای مونترال می دانید ولی متاسفانه پرواز برگشت در هر صورتی سه تکه خواهد بود یعنی رفت تهران -فرانکفورت - مونترال ولی برکشت باید به یک شهر واسط مانند پاریس بروکسل برلین رفت و از آنجا به فرانکفورت که البته چون من و همسرم یک بچه دوساله داریم برایمان کمی مشکل است.
    ب) البته ما برای دو ماه اسکان در مونترال برنامه ریزی کرده ایم (برای دریافت کارت اقامت) ولی اگر احیا نا" خواستیم بیشتر بمانیم بهتر است بلیطی بگیریم که بتوان تاریخ برگشت را تغییر داد
    ج) وبلاخره با توجه به اینکه بهرحال ممکن است که امکان سفر برای ما فراهم نشود برای ریفاند چقدر باید پرداخت نماییم
    ببخشید که طولانی شد

سلام
    الف) همچين چيزي نيست كه برگشت شما دو تا استاپ داشته باشد. برگشتتون هم يك استاپ در فرانكفورت خواهد داشت. اصلن شما نمي تونيد با پاس ايراني دو تا استاپ داشته باشيد در شنگن
    ب) فغلن بليط برگشت رو نمي تونيد براي آگست بگيريد مگر اينكه كمي صبر كنيد
    ج) 120 دلار

با تشکر از جناب pearson عزیز برای راهنمایی هاشون
    دوستان کسی می دونه وقتی بلیط رو مسترد می کنیم آژانس هواپیمایی چه جوری پول رو بر می گردونه؟ عجیبش اینه که به من گفته یک هفته 10 روز دیگه تماس بگیر پولت رو برگردونیم!!!! کسی تجربه ای یا نظری داره؟

Member Mana_R آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران - امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط helli332002 نمایش پست ها
    با تشکر از جناب pearson عزیز برای راهنمایی هاشون
    دوستان کسی می دونه وقتی بلیط رو مسترد می کنیم آژانس هواپیمایی چه جوری پول رو بر می گردونه؟ عجیبش اینه که به من گفته یک هفته 10 روز دیگه تماس بگیر پولت رو برگردونیم!!!! کسی تجربه ای یا نظری داره؟
    منم همین پرسشو داشتم! دقیقا به من هم همینو گفتن! بدون اینکه حتی رسیدی به من بدن؟