نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 432 از 2191 نخستنخست ... 3323824224234244254264274284294304314324334344354364374384394404414424825329321432 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,311 تا 4,320 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد معماری دانشگاه شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا ( بلیت، آژانس، خطوط هواپیمایی)

سلام بر سلطان آسمانها
    جناب پیرسون
    من برای کلگری میخواستم بلیط بگیرم اما تاریخهام مشخص نیست و ترجیحا کی.ال.ام میخوام با این تفاصیل کدوم کلاس بلیط رو باید بگیرم که جریمه تغییر تاریخ نداشته باشه و قیمتش چنده البته رفت و برگشت
    NOC: 2151 Doc sent :Mar 07th, 2011 CIO Received:Mar 14th, 2011PER:Apr 11th,2011Transfer to Warsaw:May 2nd,2011
    In Process:
    Jun 29th,2011Meds email:Nov 25th,2011Meds done:Nov 30th,2011Meds rcvd by London:Dec 07th,2011
    ECAS(Meds results rcvd): Jan 1st,2012 Pass Request: Apr 3rd,2012 Decision Made: Apr 26th,2012Pass Received: May 7th,2012

نقل قول نوشته اصلی توسط Mana_R نمایش پست ها
    منم همین پرسشو داشتم! دقیقا به من هم همینو گفتن! بدون اینکه حتی رسیدی به من بدن؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط helli332002 نمایش پست ها
    با تشکر از جناب pearson عزیز برای راهنمایی هاشون
    دوستان کسی می دونه وقتی بلیط رو مسترد می کنیم آژانس هواپیمایی چه جوری پول رو بر می گردونه؟ عجیبش اینه که به من گفته یک هفته 10 روز دیگه تماس بگیر پولت رو برگردونیم!!!! کسی تجربه ای یا نظری داره؟
    ببينيد قانونن آژانس بايد اين پول رو از ارلاينز استرداد كنه اول بعد بده به مسافر براي همين برگشت پول مسافر يك كمي به وضعيت مالي آژانس هم بستگي دارد و همينطور پولي كه در جريان هست.
    اغلب آژانس ها بعد از چند هفته پول مسافر رو پس مي دهند ولي جاهي كه ما به بچه ها معرفي مي كنيم بلافاصله پول رو پس مي دهند و يا نهايتن يكي دو روز اون هم براي كارهاي ماليش وقت مي خواهند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mana_R نمایش پست ها
    منم همین پرسشو داشتم! دقیقا به من هم همینو گفتن! بدون اینکه حتی رسیدی به من بدن؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط helli332002 نمایش پست ها
    با تشکر از جناب pearson عزیز برای راهنمایی هاشون
    دوستان کسی می دونه وقتی بلیط رو مسترد می کنیم آژانس هواپیمایی چه جوری پول رو بر می گردونه؟ عجیبش اینه که به من گفته یک هفته 10 روز دیگه تماس بگیر پولت رو برگردونیم!!!! کسی تجربه ای یا نظری داره؟
    سلام
    ببيتيد بليط بدون جريمه يعني بليط گرونتر . يعني جريمه رو يك جورايي زودتر ازتون مي گيرند.
    قيمت بليط هم كاملن به تاريخ هاي شما بستگي دارد.

Junior Member

با سلام به دوستان
    من یک سوال درباره بار همراه داخل هواپیما دارم. از خیلیها شنیدم که محدودیت این بار در حدود 7 کیلوگرمه. می خواستم ببینم که آیا این بار را وزن می کنن؟ آیا میشه کوچکترین سایز چمدون (همون سایزی که خلبان ها همیشه همراه دارن) رو به داخل کابین برد یا بزرگ محسوب میشه؟ من قبلاً این سایز را داخل هواپیما بردم ولی الان انگار سخت گیریها بیشتره.

نقل قول نوشته اصلی توسط desa_zade نمایش پست ها
    با سلام به دوستان
    من یک سوال درباره بار همراه داخل هواپیما دارم. از خیلیها شنیدم که محدودیت این بار در حدود 7 کیلوگرمه. می خواستم ببینم که آیا این بار را وزن می کنن؟ آیا میشه کوچکترین سایز چمدون (همون سایزی که خلبان ها همیشه همراه دارن) رو به داخل کابین برد یا بزرگ محسوب میشه؟ من قبلاً این سایز را داخل هواپیما بردم ولی الان انگار سخت گیریها بیشتره.
    وزن نمي كنند
    كيف خلباني هم مشكلي نداره

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط desa_zade نمایش پست ها
    با سلام به دوستان
    بار این مساله گفته شده. وزن hand bag معمولاً چک نمی‌شه.
    ولی‌ سایز hand bag حتما چک می‌شه مخصوصا اگر یک یا چند connection دارید. اگر هم چک نشه سایز بزرگتر از استاندارد بسیار مشخص هست و شما مجبور خواهید شد که آنرا به قسمت hold بفرسید.
    سایز کیف خلبان‌ها هم از استاندارد تبعیت می‌کنه.

Junior Member

اون کوله لب تاپ رو هم وزن نمی کنن؟فقط باید لب تاپ توش باشه یعنی؟نمی شه پرش کنیم؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط icomet نمایش پست ها
    برای بار Lufthansa - Economy
    1 قطعه 23KG

1 hand bag با حد اکثر سایز55x40x23 cm . ( استاندار وزن hand bag, 8KG هست، ولی‌ وزن hand bag معمولا چک نمی‌شه.)

1 کوله لپتاپ یا کیف با حداکثر سایز 40x30x10 cm

قطعه دوم 23KG هم میتونید ببرید که 100$ جریمه داره و همچنین قطعه‌های بیشتر که جریمه‌های سنگین تری دارن!

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط TManitoba نمایش پست ها
    اون کوله لب تاپ رو هم وزن نمی کنن؟فقط باید لب تاپ توش باشه یعنی؟نمی شه پرش کنیم؟
    نه وزن نمیکنند. توصیه من این هست که اگر کیف لپتاپ می‌برید، سایز کوچک فقط به اندازه خود لپتاپ ببرید که همانطور که توضیح دادم شانس شما برای اینکه آنرا در Overhead bin بذارید بیشتر باشه. یا به عبارت دیگه مجبور نشید در زیر صندلی‌ جلو قرار دهید.

Junior Member

سلام عرض شد

من دنبال پرواز شیکاگو تو 7 سپتامبر هستم
    آیا میشه تو سایت هایی مثل cheapoair پرواز رو پیدا کرد و از آژانس خواست که اونو برای آدم (با ارز دولتی ) بگیره؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ebiabdi_m79 نمایش پست ها
    سلام بر سلطان آسمانها
    جناب پیرسون
    من برای کلگری میخواستم بلیط بگیرم اما تاریخهام مشخص نیست و ترجیحا کی.ال.ام میخوام با این تفاصیل کدوم کلاس بلیط رو باید بگیرم که جریمه تغییر تاریخ نداشته باشه و قیمتش چنده البته رفت و برگشت
    به نظر من شما اول تاریخ را مشخص کن. برای مسیر شما علاوه بر آن BMI - BA با یک stop در لندن. و Lufthansa با یک stop در فرانکفورت، پرواز‌های خوبی‌ هست.