نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 434 از 2191 نخستنخست ... 3343844244254264274284294304314324334344354364374384394404414424434444845349341434 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,331 تا 4,340 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا ( بلیت، آژانس، خطوط هواپیمایی)

سلام دوستان. من حدود بهمن ماه گذشته، یکبار رفتم خارج از کشور و مجبور شدم عوارض خروج هوایی رو بپردازم. دوهفته دیگه پرواز کانادا دارم. آیا باز هم باید عوارض خروج بدم؟ (قانونی نیست که مثلا پرداخت عوارض خروج برای یکسال اعتبار داشته باشه، و مجبور نشیم با هر بار خروج عوارض بدیم) (:

ApplyAbroad Hero immigrant_sh آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid1010 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من حدود بهمن ماه گذشته، یکبار رفتم خارج از کشور و مجبور شدم عوارض خروج هوایی رو بپردازم. دوهفته دیگه پرواز کانادا دارم. آیا باز هم باید عوارض خروج بدم؟ (قانونی نیست که مثلا پرداخت عوارض خروج برای یکسال اعتبار داشته باشه، و مجبور نشیم با هر بار خروج عوارض بدیم) (:
    دوست عزیز

شما باید برای هر بار خروج عوارض پرداخت کنید. نه همچین قانونی وجود نداره.

من یک بلیط برای خانمم به همراه بچه زیر 2 سالم (infant) را می خوام کنسل کنم. گفته بودند که 80$ جریمه داره، ولی دارند 2 تا 80$ ازش کم می کنند. این درسته؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط baliak نمایش پست ها
    خيلي ممنون،يادمه جناب Pearson يه جا نوشته بود كه با پاس عزيز كشورمون تو اروپا بدون ويزاي شنگن با 2 تا استاپ نميشه رفت...Waiting List رو آژانس بايد برام انجام بده يا خودم هم ميتونم؟ اين كه آژانس مي گفت رو پروازت كار ميكنم، منظورش همين بوده كه ميزاره منو تو Waiting list؟يه سوال: درسته كه آدم به چندين آژانس بگه كه براش دنبال بليط باشن يا ممكنه مشكلي پيش بياد و تداخلي ايجاد بشه؟ از لحاظ اخلاقي در اين مورد صحبتي نشده؟
    1- بعله جناب پیرسون استاده2- بعله باید به آژانس بگید 3- مشکلی نداره تا وقتی که براتون رزرو نکنن موردی پیش نمیاد تازه شما می تونید در در ایرلاینهای مختلف بلیط رزرو کنید و فقط نباید تو یه ایرلاین دوتا رزرو بگیرید
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

سلام دوستان. من جمعه pass req شدم. برای سه شنبه همین هفته هم بلیط داشتم که متاسفانه مجبورشدم کنسلش کنم چون باید تا سه شنبه برای گرفتن ویزام صبرکنم. مشکل این هست که با توجه به شرایطم حتماَ باید بین 11 تا 18 سپتامبر ازکشور خارج بشم. می خواستم ببینم کسی از دوستان هست که تو این بازه بلیط برای toronto (یا ترجیحاَhalifax) داشته باشه که ویزاش نیومده باشه و بخواد کنسل کنه؟ لطفا اگر کسی هست به من حبربده که شرایطم خیلی بحرانیه. تمام پروازها پره.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya Amiri نمایش پست ها
    سلام دوستان. من جمعه pass req شدم. برای سه شنبه همین هفته هم بلیط داشتم که متاسفانه مجبورشدم کنسلش کنم چون باید تا سه شنبه برای گرفتن ویزام صبرکنم. مشکل این هست که با توجه به شرایطم حتماَ باید بین 11 تا 18 سپتامبر ازکشور خارج بشم. می خواستم ببینم کسی از دوستان هست که تو این بازه بلیط برای toronto (یا ترجیحاَhalifax) داشته باشه که ویزاش نیومده باشه و بخواد کنسل کنه؟ لطفا اگر کسی هست به من حبربده که شرایطم خیلی بحرانیه. تمام پروازها پره.
    کسی که بلیط داشته باشه تازه بخواد کنسلش هم کنه نمی تونه به شما منتقلش کنه که به محض اینکه بلیط کنسل بشه ممکنه یه سگمنتش توسط یه آژانس تو یه نقطه از دنیا دنیا رزرو بشه و از کنترل آژانس کنسل کننده خارجه
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaghaffari نمایش پست ها
    من یک بلیط برای خانمم به همراه بچه زیر 2 سالم (infant) را می خوام کنسل کنم. گفته بودند که 80$ جریمه داره، ولی دارند 2 تا 80$ ازش کم می کنند. این درسته؟
    نه درست نيست INFANT كه SEAT نداره با كدوم ارلاينز؟

خوب با این اوصاف چه راهی هست که من قبل از تاریخایی که گفتم بتونم برم. اگه به جای تورونتو بخوام برم یه جای دیگه کانادا و بعد از اونجا برم halifax شما کجا رو پیشنهاد می کنید؟ به نظرتون برای من چه آپشن های دیگه ای هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    نه درست نيست INFANT كه SEAT نداره با كدوم ارلاينز؟
    اتفاقاً مسئول آژانس آریاتور هم تعجب کرد ولی گفت کنسل که کردن بلیت رو سیستم آمادیوس دو تا جریمه کم کرد! پرواز BMI، تهران مونترال بوده برای 2 ماه دیگه.

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaghaffari نمایش پست ها
    اتفاقاً مسئول آژانس آریاتور هم تعجب کرد ولی گفت کنسل که کردن بلیت رو سیستم آمادیوس دو تا جریمه کم کرد! پرواز BMI، تهران مونترال بوده برای 2 ماه دیگه.
    پول بليط INFANT هشتاد دلار خودش نميشه چه جوري ميشه كه 80 دلار جريمه اش باشه!؟ بهش بگيد زنگ بزنه دفتر BMI استعلام كنه. اشتباه از سيستمشون هست