نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1791. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

283 15.80%
  • ? + IRAN AIR

192 10.72%
  • LUFTHANSA

445 24.85%
  • TURKISH AIRLINES

424 23.67%
  • QATAR AIRWAYS

260 14.52%
  • EMIRATES

110 6.14%
  • ALITALIA

77 4.30%
صفحه 436 از 2191 نخستنخست ... 3363864264274284294304314324334344354364374384394404414424434444454464865369361436 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,351 تا 4,360 , از مجموع 21904

موضوع: پرواز به کانادا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا ( بلیت، آژانس، خطوط هواپیمایی)

نقل قول نوشته اصلی توسط pafj نمایش پست ها
    سلام، ببخشید من از کجا می تونم قیمت های الان پرواز لوفتانزا به اوتاوا رو به ریال پیدا کنم؟ من پذیرش ژانویه دارم، کی رزرو کنم بهتره؟

بعد من تو سایت Turkish Airlines تهران به مقصد اوتاوا می زنم چیزی نمیاره :دی
    براي OTTAWA توركيش گزينه ي منطقي نيست مگر اينكه شما به يكي از فرودگاه تبريز، مشهد و يا شيراز دسترسي داشته باشيد

Member yasser آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pediatrics, Tehran University of Medical Sceinces

نقل قول نوشته اصلی توسط icomet نمایش پست ها
    اگر برای INFANT اصلا بلیط تهیه نشه. هیچ باری مجاز نیست.
    اگه اصلا بلیط تهیه نشه که اجازه نمیدن بچه سوار هواپیما بشه. همیشه برای Infant حتی اگه والدین نخوان صندلی براش بگیرن باید بلیطی که قیمتش شمال یک سری tax ها و حق بیمه هست صادر بشه.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yasser نمایش پست ها
    اگه اصلا بلیط تهیه نشه که اجازه نمیدن بچه سوار هواپیما بشه. همیشه برای Infant حتی اگه والدین نخوان صندلی براش بگیرن باید بلیطی که قیمتش شمال یک سری tax ها و حق بیمه هست صادر بشه.
    همانجا اشاره شد. همهٔ airlines ‌ها همهٔ این option‌ها را ندارند. مثلا برای پرواز‌های domestic با delta airlines می‌توان بلیط تهیه نکرد.
    این صحبت‌هایی‌ که شد هم در مورد fare بلیط بود.
    حق بیمه هم هست که بحثش جداست.
    ویرایش توسط icomet : September 4th, 2012 در ساعت 07:08 PM

سلام آقای پیرسون
    1- در خصوص بار مجاز، من یک نوزاد دارم که در زمان پرواز یک سالش است. برای بردن کالسکه به داخل هواپیما، کالسکه جزء بار مجاز حساب می شود، چه طوری در نظر گرفته می شود؟ (من در پرواز به ترکیه کالسکه را تا دم در هواپیما بردم، بعد آنجا در حین انتقال بار، کالسکه را داخل کیسه مخصوصی که قبلاً در کانتر بار گرفته بود، گذاشتم و دادم، البته کسانی بودند که کالسکه را داخل هواپیما آوردند)، ولی با توجه به فاصله زمانی که در فرودگاه میانی خواهیم بود، حتماً به کالسکه احتیاج دارم، وضعیت من چی طوری می شود؟
    2- ما هنوز ویزامون نیامده ولی می خواهیم برای دسامبر، با پرواز لوفتانزا (که تغییر تاریخ جریمه ندارد) بلیط بگیریم به قیمت: 1481000 تومان (تهران- فرانکفورت- کلگری) قیمت مناسبی هست؟ و اینکه با توجه به اوضاع دلار، این کار را بکنیم؟ اگر بعداً بخواهیم بلیط را تغییر تاریخ دهیم و مثلاً برای آوریل بگیریم (با فرض این که در همان کلاس جا باشد) و با توجه به بالا رفتن دلار، باید اضافه پول بدهیم یا نه؟
    ویرایش توسط h10h10 : September 5th, 2012 در ساعت 01:31 PM
    آن که حقیقت را نمی داند، فقط بی شعور است، اما آن که حقیقت را می داند و آن را دروغ می نامد، تبهکار است (برتولت برشت)

Member yasser آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pediatrics, Tehran University of Medical Sceinces

نقل قول نوشته اصلی توسط h10h10 نمایش پست ها
    سلام آقای پیرسون
    در خصوص بار مجاز، من یک نوزاد دارم که در زمان پرواز یک سالش است. برای بردن کالسکه به داخل هواپیما، کالسکه جزء بار مجاز حساب می شود، چه طوری در نظر گرفته می شود؟ (من در پرواز به ترکیه کالسکه را تا دم در هواپیما بردم، بعد آنجا در حین انتقال بار، کالسکه را داخل کیسه مخصوصی که قبلاً در کانتر بار گرفته بود، گذاشتم و دادم، البته کسانی بودند که کالسکه را داخل هواپیما آوردند، ولی با توجه به فاصله زمانی که در فرودگاه میانی خواهیم بود، حتماً به کالسکه احتیاج دارم، وضعیت من چی طوری می شود.
    2- ما هنوز ویزامون نیامده ولی می خواهیم برای دسامبر، با پرواز لوفتانزا (که تغییر تاریخ جریمه ندارد) بلیط بگیریم به قیمت: 1481000 تومان (تهران- فرانکفورت- کلگری) قیمت مناسبی هست؟ و اینکه با توجه به اوضاع دلار، این کار را بکنیم؟
    در مورد قسمت اول سوالتون باید بگم که وزن کالسکه رو محاسبه نمی کنن و در واقع اضافه بر همه بارهایی که میتونید ببرید هست

سلام آقای پیرسون
    1- در خصوص بار مجاز، من یک نوزاد دارم که در زمان پرواز یک سالش است. برای بردن کالسکه به داخل هواپیما، کالسکه جزء بار مجاز حساب می شود، چه طوری در نظر گرفته می شود؟ (من در پرواز به ترکیه کالسکه را تا دم در هواپیما بردم، بعد آنجا در حین انتقال بار، کالسکه را داخل کیسه مخصوصی که قبلاً در کانتر بار گرفته بود، گذاشتم و دادم، البته کسانی بودند که کالسکه را داخل هواپیما آوردند)، ولی با توجه به فاصله زمانی که در فرودگاه میانی خواهیم بود، حتماً به کالسکه احتیاج دارم، وضعیت من چی طوری می شود؟
    2- ما هنوز ویزامون نیامده ولی می خواهیم برای دسامبر، با پرواز لوفتانزا (که تغییر تاریخ جریمه ندارد) بلیط بگیریم به قیمت: 1481000 تومان (تهران- فرانکفورت- کلگری) قیمت مناسبی هست؟ و اینکه با توجه به اوضاع دلار، این کار را بکنیم؟ اگر بعداً بخواهیم بلیط را تغییر تاریخ دهیم و مثلاً برای آوریل بگیریم (با فرض این که در همان کلاس جا باشد) و با توجه به بالا رفتن دلار، باید اضافه پول بدهیم یا نه؟
    2- قيمتتون كف قيمت هست
    بله بخريد به شرط اينكه مطمئن هستيد توي اون تاريخ پرواز مي كنيد اگر تغيير تاريخ بدهيد مانند كسي هستيد كه بليطي از پيش تهيه نكرده است و با نرخ جديد محاسبه خواهد شد

Senior Member daiejan آواتار ها

سلام آقای پیرسون

دوست عزیز اصلا نگران کالسکه نباشید. موقعی که چمدانها رو تحویل میدین بهشون بگید که روی کالسکه تون تگ صورتی (Pink Tag) بزنن. این استاندارده در تمام دنیا. در فرودگاه بین راه و مقصد کارگران قسمت بار وقتی این تگ را میبینند بار رو براتون میارن دم در هواپیما.
    در فرودگاه ایران ممکنه کارمندهای ایرانی بهانه بیارن که تگ صورتی الان نداریم. حتما اصرار کنید که براتون بزنن. اگر هم نشد دم در هواپیما به مهماندار لوفتهانزا بگین که تگ صورتی میخواهید اونا خودشون براتون میارن.
    بدون تگ صورتی بار رو به شما در فرودگاه بین راه یعنی فرانکفورت تحویل نمیدن.
    من خودم چند بار با لوفتهانزا اومدم و تو اینجور کارها خیلی منظم هستن. نگران نباشید وقتی خواستید از هواپیما پیاده شوید دم در هواپیما کالسکه خودتون رو میگیرید.

سلام دوستان

من شنیدم که یک سایتی هست که میشه بلیط رو با همین کارتهای شتاب رزرو کرد یا خرید. من موفق نشدم چنین سایتی رو پیدا کنم. بطور خاص می خوام بلیط لوفتانزا اینترنتی و از طریق همین کارتهای شتاب رزرو کنم. چه سایتی باید برم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nobody1383 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من شنیدم که یک سایتی هست که میشه بلیط رو با همین کارتهای شتاب رزرو کرد یا خرید. من موفق نشدم چنین سایتی رو پیدا کنم. بطور خاص می خوام بلیط لوفتانزا اینترنتی و از طریق همین کارتهای شتاب رزرو کنم. چه سایتی باید برم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.
    از سایت رسمی‌ Lufthansa میتونید اینکارو انجام بدید. در قسمت book a flight.
    ولی‌ برای تغییر تاریخ، refund کردن، ... ممکن هست بیشتر درد سر داشته باشه نسبت به وقتی‌ که از آژانس بلیط تهیه می‌کنید.

Senior Member mehran23 آواتار ها

سلام پيرسون عزيز
    سوالي يكي از دوستان پرسيد كه جوابشو نميدونم. ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد. ايشون الان كاناداست و ميواد بليط رفت و برگشت بگيره بياد ايران و برگرده. امكانش هست من از اينجا براش بليط بگيرم و ايشون استفاده كنه؟